Hallo lieve mensen,
Ik wil even iets met jullie delen hoor!
Gisteren heb ik ons lieve maatje Yatno helemaal uit Belgie opgehaald om hopelijk een heel fijn leven bij ons te gaan krijgen.
Onze Yatno is een golden retriever van bijna anderhalf jaar oud. Hij heeft het eerste jaar van zijn leven in een gezin gewoont met kleine kinderen, deze mensen vonden hem te druk en te onstuimig naar de kinderen toe en hebben afscheid van hem genomen. Toen is hij via een Belgische stichting (die geweldig werk verricht trouwens) bij een opvanggezin terrecht gekomen waar ik hem gisteren dus heb opgehaald..
Wat heeft hij zich goed gehouden tijdens de ruim 3 uur! durende autorit! Natuurlijk zijn we regelmatig even gestopt, maar Yatno heeft een groot deel van de reis prinsheerlijk liggen slapen! Maar de onzekerheid is nog wel in zijn oogjes te lezen, zo van; wat gaat er nu weer gebeuren? Arme schat!
Gisteren heeft hij kennis gemaakt met de rest van ons gezin en nu kan ik het me al bijna niet meer zonder hem voorstellen!
Hij is zo vreselijk lief!
Ik wilde het even met jullie delen hoor!
En met heel veel dank aan Marie-Rose, want zonder haar was Yatno hier nooit geweest!
liefs,
Mariska
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welkom lieve Yatno!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Vanuit het hoge noorden wens ik jullie allemaal heel veel plezier van en met elkaar en heel veel knuffels voor Yanto!
Groetjes van Fiona en Rossi
ik wens jullie heel erg veel plezier en geluk met Yatno
Wat fijn, heel veel plezier met Yanto!!!
gefeliciteerd!! Heel veel plezier met Yatno
wat heerlijk dat jullie Yatno een nieuw plekje gunnen,hopelijk is die snel bij jullie gewend en word het ook voor hem genieten
en een dikke pluim voor Marie-Rose
wat fijn dat jullie hem een nieuw huisje kunnen bieden. Ik wens jullie dan ook alle geluk van de wereld toe!!
ga met hem de buurt verkennen worden ze rustig van greeets en een fijne thuis.
vel plezier met Yatno!
Veel plezier hoor, fijn dat er weer een nieuw baasje is gevonden..
Top.!
Ik wens jullie ook nog veel plezier met Yatno !!
Het is een geluksvogel om bij jullie terechtgekomen te zijn !!
Liefs,
Marie-Rose en Tibo (die zendt Yatno een flink pootje en hij kan bevestigen...die onzekerheid gaat er snel vanaf )
heel veel plezier met yatno
Wat sneu voor Yatno dat hij bij zijn vorige baasje weg moest,maar gelukkig gaan jullie hem liefdevol opvangen zodat hij toch een fijn leven krijgt.Heel veel succes en plezier ermee.Het is trouwens een heel mooie hond.
Super fijn dat Yatno een goede opvang heeft gevonden knuffel hem maar veel want hij heeft een hoop te verwerken
Heel veel plezier met Yatno. Fijn dat dit dier een goed tehuis heeft gekregen!!!
een belgje... daar ga je plezier aan beleven
Leuk! Heel veel plezier met elkaar
hier nog een belgje
Heel veel plezier met hem
veel plezier met hem
Heel veel plezier met Yatno.
Fijn dat jullie hem weer een fijn thuis hebben gegeven.
Gefeliciteerd met jullie Yatno.
veel plezier en geluk
Wat mooi wat jullie gedaan hebben Yatno een nieuw
Tehuis gegeven ik wens jullie veel liefde toe.
Wat geweldig, heel veel plezier met en voor Yatno!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welkom lieve Yatno!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?