Hoi!
Eerst ging alles perfect qua uitlaten van onze hond Kyra tot kort gelden.
Nu haalt ze het in dr hoofd om keihard aan de riem te gaan trekken als ze een andere hond ziet, al is het een km verderop
Nu gaan we stilstaan maar ze blijft trekken, gaat zelfs op dr achter poten staan of ze gaat glijdend over de grond verder trekken, heel vervelend allemaal.
Omdraaien en de ander kant oplopen helpt ook niet echt, draait ze telkens dr kop om en wil dan weer de andere kant op gaan, wat we natuurlijk niet toelaten, wij lopen gewoon door
Ik weet dat het een pup is (5 maanden), ze is nu 25 kg en al sterk en ze word nog 20kg zwaarder dus nog sterker
Dus ons leek, hoe eerder afgeleerd hoe beterder.
Ik wil geen baasje worden die dr hond niet meer in bedwang kan houden
Gr Reyna en Ed
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Meegesleurd worden door je hond als ze een andere hond ziet :S" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ja boedha doet dat ook fijn is dat heh een hond van zoveel kilo die met alle geweld DIE KANT!!! op wil hihihi (boedha weegt al 35 kilo ofzo) nu als ik een hond zie ga ik helemaal met hem praten, laat ik hem zitten, krijgt hij een koekje (als hij daar intresse voor heeft, vaker niet dan wel) dan pak ik de bal en gooi ik die de andere kant op (weg van die andere hond dus zeg maar) en moet zeggen, het gaat steeds beter
Ik kan me voorstellen dat het erg vervelend is als een beest van 20 kilo aan de riem loopt te sjorren en trekken als hij een kant op wil.
Ik zou het met iets ergs lekkers proberen of je dan de aandacht kan krijgen van je hond. Als dit lukt gewoon belonen. Blijf zover mogelijk van de andere hond vandaan, zodat het voor je hond het makkelijkste is.
Ik heb hier ook precies hetzelfde probleem!!! Dus ik lees ook effe mee.Rasha is nu een jar en is zooo ongelooflijk sterk dat ik haar bijna niet meer houd. En idd ook als er een andere hond in het vizier is.Slipketting doet haar niks,anti-trektuig doet haar niks meer,de tweede heeft ze het ijzer van stukgetrokken,Moet zeggen dat het dagen tussendoor wel redelijk tot goed gaat maar over het algemeen is de lijn nooit lekker slap.Wel als ze helemaal afgebeuld is door het rennen en spelen.Maar goed,zou ook wel heel fijn zijn als ze gewoon normaal met je meeloopt. Groetjes Selma .
Beer deed dit op 't begin ook, ik probeer hem af te leiden met iets lekkers of zijn lievelings-speeltje voordat hij de andere hond heeft gezien. Zijn we de andere hond gepasseert en heeft meneer alleen maar oog voor mij dan krijgt hij zijn beloning.
Wat je ook kunt doen is aandachts-oefeningen doen. Dus proberen om zijn aandacht vast te houden. (kan je doen dmv zijn naam te roepen en beloning te geven)
Heeft bij Beer goed gewerkt, meneer weegt 40 kilo en groeit voorlopig nog wel effe door. Erg pijnlijk voor je polsen
Nog een, onze Diesel loopt bij geen afleiding netjes naast, ziet ze mensen met honden, kan ik gaan hangen.
Ohja en met iets lekkers bedoel ik ook echt iets héél lekkers, geen droge koekjes maar lekkere gedroogde kipstukjes, rodi worst, gedroogde visjes, iniedergeval iets met een extreme geur. En wel afwisselen met 't lekkers anders is 't straks niet meer intressant genoeg
Ook sky doet het ineens, deed hij eigenlijk nooit, loopt verder keurig mee aan de riem, dus ik lees ook even mee!
bij ons doen ze het ook maar pas als ze 5 meter bij ons vandaan zijn.
dus ik lees OOK mee. haha.
Ik word op zich nog niet meegesleurd maar ze trekt heel erg. als ik stil sta gaat ze wel zitten. maar ze tuurt ze net zolang na tot ze uit zicht zijn. Pffffffffff haha
ik zou de hond afleiden met een koekje of zijn speeltje waar ze gek op zijn zodat ze de hond die tegenmoed komt vergeten word.
Naam van de hond noemen en omdraaien..
Kletsen met je hond..
Draai je weer terug en gaat de honf weer hangen dan draai je weer terug..
Nooit de hond zijn glijk geven, desnoods doe je dit een half uur i.p.v. wandelen in het bos..
Geef je je hond zijn gelijk en loop je uiteindelijk toch maar door omdat het niet lukt dan scoort hij..
Alleen doorlopen als de lijn slap is..
haha tank gaat gewoon plat liggen voor elke hond die hij ziet,sta soms behoorlijk lang te wachten als de honden mekaar passeren na eerst even gespeeld te hebben.
als hij een hond ziet en gaat trekken draai ik om en loop een stukje terug onder commando volgen en dan weer terug en belonen en zo kan je dus heel lang op dezelfde plek staan te draaien maar ja ik bepaal waar we naar toe gaan en niet meneertje tank
Bedankt voor alle reacties!
Zal het gaan uitproberen, al ben ik niet van de snoepjes dus ga het met haar favo speeltje proberen!
Gr Reyna en Ed
Hahaha ik heb ook juist t tegenover gestelde! Chula gaat gewoon liggen als ze een hond ziet, en ik krijg haar dan dus gewoon echt niet meer mee! Behalve als er een hond voor mij loopt, tja dan word t met man en macht ervoor zorgen dat ik toch nog net een beetje sterker ben dan haar!
Succes
Je kunt ook een een Gentle Leader proberen, dat is een soort koptuig, waarmee je de hond op een milde manier kunt corrigeren en en de aandacht op jou kan vestigen ipv zijn omgeving.
Ik gebruik hem voor Antar nu 2 weken en het bevalt me prima, voorheen sleurde hij ook mee over straat als hij bv een kat zag, hij is 68 kilo en ik ben 52 kilo dus je kunt je wel voorstellen dat ik niet de kracht heb om hem goed te houden.
Nu hoef ik alleen maar een klein rukje aan de riem te geven en hij blijft meteen staan en kijkt me aan en loopt daarna weer rustig verder. Ik was er in de eerste instantie geen voorstander van, maar ja je moet toch je hond uit kunnen laten zonder bang te zijn dat hij je mee sleurt en hij schijnt er geen last van te hebben en ik kan nu weer rustig met hem lopen zelf als hij een kat ziet sleurt hij mij niet meer mee
Kijk eens op onderstaande link
http://www.dogweb.nl/winkel/gentlel.html
Wij hebben hier het zelfde probleem. Van de trainer/ gt geleerd dat voordat de hond de andere hond ziet al lekker geven en doorlopen. Het moet voordat hij de andere hond ziet omdat de beloning nog moet als hij zich netjes gedaagd, niet als hij al in de lijn hangt. Verder de andere hond niet passeren dus aan de andere kant van de straat lopen of teruglopen. Voer in blijven stoppen tot dat de andere hond uit het zicht is. De hond moet de link gaan leggen tussen een andere hond zien en lekkers krijgen. Het doel is dat hij na verloop van tijd een andere hond ziet en dan naar jou kijkt (omdat hij snoep verwacht). Probleem bij ons is nog een beetje dat hij zelfs als je een worst voor zijn neus houdt alleen geïnteresseerd is in de andere hond.
Rasha heeft nu wel door dat als ze trekt en ik ga stil staan dat ze me aankijkt en dan idd naar achteren schuiveld en zich aan mijn voet aansluit,maar ga ik weer verder neemt ze weer een ruk vooruit.Maak ik nou wel vooruitgang met haar?Vraag ik m esoms af.
Wij hebben thuis ook zo'n gevalletje . Echter kan onze hond ook erg agressief worden naar andere honden. Als hij een andere hond in vizier krijgt dan wil hij er naar toe. Hij hangt letterlijk in de riem en een hond van 30 kilo is moeilijk te houden.Op het moment dat ik hem niet toelaat om naar de andere hond te gaan omdat de andere hond aan de andere kant van de weg loopt gaat hij helemaal uit zijn stekkie. Hij is voor mij bijna niet te houden en trekt me zowat letterlijk over straat. Hoe "bozer" ik word hoe erger het wordt. Het weer houdt me dan ook om niet meer dan nodig met hem te gaan wandelen. Hebben jullie tips voor me?
He gelukkig, het is niet alleen bij ons. Ik had niet verwacht dat er zoveel mensen zijn met trekkende/sleurende honden, hahaha.
Dacht dat het bij ieder ander perfect ging, niet dus.
Boris trekt ook hard, als ik stop gaat hij zitten en kijkt me met zo'n blik aan....... maar gaat gewoon verder.
Ik zit ook aan een gentle leader te denken, lees nog ff mee.
groetjes Ina.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Meegesleurd worden door je hond als ze een andere hond ziet :S" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?