Benner sennen

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Marian (Gast)

Wie kan mij vertellen wat nou een goede voeding is voor een benner sennen,ik heb nu al 3x andere voeding gebruikt maar ze blijft aan de rees(arm beest)
Ze is in Maart 4jaar geworden en is sinds Jan. bij ons,wat ze daar te eten kreeg is niet hier te koop ze komt uit zeeland(een of ander supermarkt merk)!!!
Ze is een echte Benner Senner met stamboom en alles er op en aan,een pracht beest.
Ik heb iedere keer weer even haar darmen stil gelegt en dan weer langzaam met rijst op bouwen,we hebben nu Farmfood,Smolke en Fokker gebruikt,gaat even goed en dan weer aan de rees,wie kan me advies geven???

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Benner sennen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Anoniem (Gast)

Als je brok wil voeren dan zou ik een Premiumbrok voeren.Wij zelf voeren onze honden Bento Kronen Nutritional Balance Lam&Rice Maxi,dus voor grote honden.Dit is een hypoallergene brok en kost voor 15 kilo plm. 60 Euro.Wij zelf hebben hier erg goede resultaten mee.Maar vroeger hebben we ook goede ervaringen gehad met Eukanuba Lam&Rice ook voor grote honden.De merken die jij noemt vind ik zelf voor mijn honden niet in aanmerking komen.Wij geven enkel Premiumvoer van hoge kwaliteit.Liever iets duurder.Alhoewel we van de duurdere merken minder hoeven te voeren dan van de goedkope,dus aan het einde valt het dure wel mee.

honden page profiel MojuanMojuan

honden foto van Mojuan

Is het voor jullie een optie om kvv te gaan proberen?
Wat ik je ook kan aanraden is een brok zonder graan.
Of een brok met maar één vleesbron, en maar één plantaardige bron om eventuele allergische reacties uit te sluiten.

Kan het misschien zijn dat de hond wormen heeft?
Wat voor diarree is het, waterdun, of zit er dikke slijm bij?

honden page profiel Dobber!!!Dobber!!!

honden foto van Dobber!!!

Wat betreft brokken is bijvoorbeeld Cavom een kwalitatief betere brok. Dat heb ik Dobber ook gevoerd en ze kreeg daar wel een betere vacht van. Ik ben toen later overgegaan op volledig vers vlees. Gewoon de verschillende soorten Smuldier (merk KVV) geven. Daar is ze nu nog veel mooier van geworden! Helemaal glanzend, volle vacht en ze vind het heerlijk. Het is ook veel gezonder voor de hond en het belast de darmen veel minder. Misschien het is een idee om je hond eens vers te voeren. Daar is het lichaam van een hond tenslotte op gebouwd: vlees. Niet op brokken. Brokken zijn een uitvinding van de grote ketens die op een goedkope manier veel geld willen verdienen...

honden page profiel Jimmy (Zinno)Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

honden foto van Jimmy (Zinno)

blijf van die standaard brokken die je bij iedere gewone dierenhandel ziet liggen af en kijk eens naar de merken
-orijen
-acana
-taste of the wild

3 brok merken met 50/70% vlees en geen graan op het eerste zicht lijken orijen en acane duur maar je moet per dag rekenen wat je kwijt bent zal je zien dat het goed meevalt omdat je ook minder moet geven van deze kwalitatieve betere brokken
alle 3 oa bij zooplus.nl te verkrijgen

farmfood ben ik ook geen voorstander van is een brok, met 45% graan en 0% vleesmeel zo hoort het dus niet

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Benner sennen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^