onze westy

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel annieannie

honden foto van annie

ben gister met westy naar de da geweest,ziet er nog niet goed uit,door gaan met de medicatie en donderdag weer komen
zou het kunnen dat het stress is,dat hij dat van mij voelt(ik ben namelijk zeer gestress)mijn cesar overleden mij pa en een week later pa,s hondje
of zou het zijn dat hij cesar zo mist
wat moet ik doen een hondje erbij nemen,straks gaat het niet samen,ik weet het niet meer :'(

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "onze westy" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Het kan zeker dee stress zijn een hond voelt dit heel goed aan.Sterkte. O-)

honden page profiel Hanne baasje van  Bonny Hanne baasje van Bonny

honden foto van Hanne baasje van  Bonny

Hoi Annie ,jullie hebben de laatste tijd ook zoveel ellende meegemaakt zou best kunnen dat het van de stress is Misschien is het geen gek idee om een hondje erbij te nemen , dan hebben jullie allebei wat afleiding .Ik wens jullie veel sterte groetjes Hanne

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Of het stress is of niet, het zijn allemaal dingen waar een homeopaat je heel erg goed bij helpen kan. Ik heb je de namen gegeven, ik hoop dat je je door één van hen laat helpen.

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper

honden foto van Diesel & Bumper

Hoi Annie, je hebt veel voor de kiezen gehad zeg (gecondoleerd met het verlies van je vader en zijn hondje), sterkte met jezelf en met Westie.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "onze westy" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Die Spike toch...
^