Dag 1 bij ons en toen woog ik 5 kg.
hier woon ik 3 weekjes bij mijn nieuwe baasjes en ik weeg 8 kg
Ik ben echt al een grote meid aan het worden !
En natuurlijk nog heel schattig
Een poot van Jazzy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kijk ik groei !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
wat een beauty
leuke fotos
bijt jazzy de knuffels niet kapot
nee, die knuffels liggen er heel de tijd, maar ze gaat er alleen tegen aan liggen. haar botjes zijn om te kauwen en dat weet ze
wat een leukert!
en wat groeien ze snel!
wat een lekkerding zeg !
Jazzy, je bent echt te lief zeg!
ah joh wat lief!
echt een mooi en schattig hondje.
Wat is Jazzy toch een mooie meid,en ze ziet er zo leuk uit ik wens jullie heel veel plezier
wat wordt je al mooi zeg!!!
Aj hij groeit hard hè! Het is een lekker ding!! Ik zie jouw gewoon glimmen, als je weer eens foto's kunt laten zien. Je mag trots zijn hoor !!
Prachtig hoor
i'm in love!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mooi
Een grote, lieve en schattige meid!
Aaah, lief!!!!
wat ben je toch hard aan het groeien jazzy en ik vind je knuffel hond helemaal het einde
Wat ben je toch een schatje.En jegroeit goed.Leuke foto van je.
ooooh het gaat zo hard he!!! Geniet er maar flink van!!!
jij bent zeker gegroeit zek en wat een leuke foto,s
ik ben zeker aan het groeien, pas was het iets minder want toen was ik heel erg ziek en al gelijk weer een halve kilo afgevallen
mijn vrouwtje kreeg helemaal tranen in haar ogen toen ze mij zo zag liggen, ze was bang dat ze mij ook kwijt zou raken. Het was gewoon de schrik !!
die dag was ik zo ziek , ik moest heel de dag overgeven en ik was aan de diarree. en natuurlijk heel moe, ik lag heel de dag te slapen zonder haast enige reactie.
Die avond zijn we gelijk naar de dierenarts geweest en die zei dat mijn darmpjes niet goed werkte, dus ik moest aan de medicijnen. hij vond me er niet goed uitzien, ik was geen pup kwa gedrag. ik leek net een dood vogeltje
maar nu 4 dagen laten ben ik weer een puppy met alles streken erbij. ik vind het heerlijk om af en toe een hap te geven in mijn baasje zijn teen als ze even niet zit op te letten, terwijl ik toch echt nodig moet plassen.
dat was even een update van mij van de afgelopen weken.
daarom is mijn vrouwtje ook eeneven niet op hp geweest, omdat ze alleen nog maar naar mij keek, terwijl ik wilde slapen
hellaas konden we nog niet naar puppycursus, dus dat daar gaan we volgende week meer beginnen
tis een mooitje hoor grtjs
bedankt, ben zo trots op haar
zo lief zeg!!
Leuke foto's zeg en wat een scheetje
ze is ook super lief. ik kan tegenwoordig niet op straat lopen of ik hoor allemaal om me heen. Kijk wat een schattige pup, mogen we hem aaien.
de hond is dan ook het snelst groeiende zoogdier ter wereld.
Wat is het toch een heerlijke schat van 'n pup om te zien!
Wat vervelend dat ze even zo ziek is geweest, fijn dat ze nu weer helemaal beter is zeg!
Ja, ze groeien toch zó enorm hard, heb ik nu ook met mijn puppemeisje.
ja, maar het is zo leuk om te zien hoe snel ze leren en hoeveel aandacht ze voor je hebben
gisteren kon ik nog niet eens de straat uit lopen ,zonder dat ik haar echt mee moest lokken. En vandaag liep ze vorlijk met mij mee door de polder. Toen het net leuk was ben ik terug gelopen, zodat je het wel leuk afsluit
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kijk ik groei !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?