hallo peeps
ik ben druk bezig met me eigen sledehondenkar aan het maken.
ik kan niet wachten tot ie af is.
dacht misschien is het wel leuk als jullie kunnen zien wat we tot nu toe gebouwd hebben.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mijn husky trainingscart" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Wat gaaf!
Ik zou zoiets zo graag nog eens in het echt mee willen maken... Lijkt me echt super!
Succes nog ermee!
Ziet er super gaaf uit !
Ook handig dat jullie er handig in zijn en het zelf kunnen bouwen !
echt gaaf hoor !!
ja zeker nog. zijn nu met de remmerij bezig, woden remschijven met remklauwen ( stoer) en de bumper voor met zachte schuimrubber. er komt voor nog een rek of dergelijke voor als ik wat mee moet nemen of 1 van de hussen neit meer verder kan . hij wordt nog roze met zwart gespoten en nog wat kleine spul.
Zo, netjes joh! Wel goede remmen erop zetten hé?
Ha, ha, mijn man stond een keer op de kar, ging er een ree voor het team uitrennen. Maar dan kan je hard!
ja komen remschijven op nienke, omdat ik dikke bandjes heb wil ik geen remmen op de wielen zelf.
zodra ie af is hup het stand op.
nienke weet jij trouwens waar je goed in het bos kan trainen? hier in z-h weet ik zo gauw niet iets rustigs
dat ziet er al echt leuk uit zeg
Je bent echte handige harry , gaat knap worden .
Je husky's gaan dit geweldig vinden , veel funn
heb hem ff aan manlief laten zien..
hij vond hem er netjes uitzien alleen had 2 opmerkingen waar je wat mee kan.
1: de bandjes zijn te klein, hierdoor raak je al snel takjes en dergelijke wat in het bos ligt waardoor je kar kan vastlopen.
2. remschijven zitten erg snel vol met modder en zand waardoor ze niet goed meer werken,
zijn advies, grotere wielen met trommelrem, denk aan puchwielen.
hij heeft meerdere karren al opgeknapt, en veel ervaring waar het mis kan lopen..
ik hoop dat je er wat aan hebt!
namens mij: super dat je zelf een kar maakt! succes en veel plezier straks
Dat ziet er al super uit zeg.
Jullie maken er geen half werk van
Ben benieuwd hoe die eruit ziet als die klaar is en je honden staan ervoor.
ik zie dat je goed bezich bent,ik ben het er wel mee eens dat er grotere wielen op moeten,met trommel remmen,zowel voor als achter,een harkrem moet je ook niet vergeten,die kun je gebruiken als je van je kar af moet,als je voor iets aan de honden moet doen, zo als een hond uit de knoop halen,en als je de honden onder weg water wilt geven,ZEER BELANGRIJK,anders ben ik bang dat de honden er alleen van door gaan,met alle gevolgen van dien,bouw de kar op zeker heid, het kost je iets duurder, maar dan heb je wel een kar waar je ten aller tijden van af kunt,niets gaat boven zeker heid///////////ik hoop je te mogen verwelkomen op de KEMPEN-TRIAL OP 30 EN 31 OCTOBER in knegsel,ik wens je nog veel succes met je honden kar
Ik vond de wielen ook al best klein. Misschien ben ik paranoïde, maar ik zou als het mogelijk is wel dichte wielen nemen. Je wilt niet dat er onverhoopt een hondenpoot tussen spaken komt.
Misschien bmx bandjes?
Mooi, het achterste deel lijkt wel een beetje op een romeinse etrijdwagen .
hmm erg interresant allemaal idd. ik ga eens kijken.
bedankt voor de leuke en handige reakties.
bandjes zelf vondt ik ook wel klein maar kon opzich wel dacht ik. we kijken eens of ew hier iets anders mee doen
echt een meisjes cart!!
maar halvewege de training is die waarschijnlijk bruim hoor
heb jij toevallig ook roze lijnen en xback?!
ja,
is moeilijk te zeggen.
Ik zelf houd niet van iets wat zo opvalt, dus ik zou zeggen alleen zwart. Maar jij komt toch bijna niemand tegen en hij is van jou, dus moet je doen wat je zelf mooi vind!!!
ik denk dat het er uiteindelijk wel leuk uitziet dat zwart met roze hoor...
nee maar denk wel dat dat gaat komen dan.
en een roze stoeltje voorop ( die ik er wel af kan halen dan )
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mijn husky trainingscart" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?