Karnemelk geven bij huidirritatie?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel ashaasha

honden foto van asha

tja de da heeft ons verteld dat het 1 van de kwalen van een buldog is huid en maag problemen blijven zwak met dit soort ras. ik heb vroeger veel last emt die van ons gehad nu helemaal niet gelukig!!!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Karnemelk geven bij huidirritatie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

je vraagje even beantwoorden, brok en vlees niet samen voegen, heeft een andere vertering, brok verteerd langzamer dan vlees. dus nimmer samen voegen.

wel kan je smorgens of vlees of brok geven, en savonds precies het zelfde, het een of het ander dus. niet samen.

honden page profiel Mirjam & Odi!!Mirjam & Odi!!

honden foto van Mirjam & Odi!!

@ Willemijn, Dank je wel :-D Hij krijgt alleen nog 3x per dag dus dan zou ik 2x brokken geven en 1x kvv(heb van die rodiburgers á100 gr. dus wordt 1,5 burger)
Gooi jij er ook wel eens rauwe ei door? Lees ik namelijk ook heel veel die dat doen voor de vacht.

honden page profiel sorayasoraya

honden foto van soraya

Karnemelk is in ieder geval goed voor je hond,er zitten goede bacteriën in .

Wat je omschrijft(en vele al zeggen) lijkt het op een voedsel allergie.

Je geeft Rodi en brokken..

Als je er achter wilt komen waar je hond op reageerd kun je elimineren,dat houdt in dat je een vlees soort geeft voor een week of 2,van een diersort die hij nog nooit heeft gehad(bijvoorbeeld;geit/lam/eend/konijn/paard).
Vaak zie je dan je hond erg opknappen.Je hond kan ook gaan ontgiften en dan lijken de jeuk klachten eerst erger te worden,maar dat gaat over(na lang foute voeding eten en dan ineens de goede dan gaat het lichaam ontgiften).
Als je dit gaat doen dan mag hij verder ook geen granen koekjes of andere snacks,tenzij van hetzelfde diersoort als dat je die 2 weken geeft.Gaat dat ene diersoort goed dan kun je er een nieuwe aan toevoegen.

Kijk eens op:

www.tinlo.nl
www.haaksbarf.nl
www.carnivoer.nl
www.allanimal.nl

Groetjes Soraya&Mila

honden page profiel H. LowiessenH. Lowiessen

honden foto van H. Lowiessen

Hoi Mirjam & Odi,
Ik zou je aanraden om bv. door de week brok te geven en in het weekend vers vlees. De dierenarts heb ik namelijk voor mijn eigen honden advies gevraagd en hij zei dat omdat de vertering anders is van vers vlees en brokken en het beter is om niet 2 soorten op 1 dag te geven. Ook doe ik door het verse vlees een eetlepel zonnebloemo;ie voor de vacht en af en toe een gekookt ei. Succes! :-D

honden page profiel liesbethliesbeth

honden foto van liesbeth

Als er tussen de brok en vers maaltijd maar 8 uur zit ,dan zit je qua vertering helemaal goed.
Mijn Luna krijgt in de ochtend om 6 uur Brokken en in de avond om 18.00 uur smuldier.
Dat doe ik al vanaf dat ze 5 maanden is en heeft nooit problemen gegeven.
Ze is nu 5.5 jaar en doet het super.
Luna krijgt ook 3 x in de week iets van Yoghurt,karnemelk of kwark.
Goed voor haar buik en darmen(weerstand begint in de darmen) en ze vind het ook gewoon lekker.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Karnemelk geven bij huidirritatie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: drachten
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^