Pffff...wat is het leven af en toe toch zwaar!!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

Hallo hondjes van alle baasjes.

Hebben jullie dat nou ook af en toe...dan wordt er gezegd: "foei" of "uh uh".
Dan denk ik...wat doe ik verkeerd? Ik ben toch lekker aan het spelen...slopen dus!

Als ik buiten ben en ik graaf alle potplanten om, ben ik toch hard aan het werk, niet waar? Dan is mijn job: tuinman...maar dat mag niet, want dan wordt vrouwtje boos. Al haar jonge plantjes zijn er dan niet meer, maar die heb ik vast voor de winter eruit gehaald. Ik begrijp er niks van. Dacht dat ik mijn job toch goed deed. Dus blijf ik er maar mee doorgaan, in de hoop dat mijn vrouwtje er een keer het nut van in ziet, maar helaas is dat niet zo. pfffff.



Als ik binnen ben, ga ik in mijn mandje liggen, maar dan ga ik op de dekentjes bijten. Legt ze een kluifje voor me neer, moet ik daar op bijten. Wat moet ik met dat ding. Ik rol liever helemaal in de dekentjes en zet er af en toe lekker mijn tandjes in. Wat maakt het uit als er wat scheuren in het deken zit. Maar vrouwtje wilt dat ook niet. pfff

Dan moet ik soms ook nog es rustig in mijn mand blijven liggen, want ik heb geen rust in mij. Geen minuut. Al wordt ik zo moe gemaakt, ik ben helemaal door het dolle heen...altijd pret en aandacht. Maar toch wil mijn vrouwtje dat ik ook voldoende rust. pffff, wat is dat...rust????

Als ik aan het spelen ben, dan vergeet ik weleens dat ik mijn plasje op moet houden. Als mijn vrouwtje dat ziet, dan is het direct "foei" of "uh uh". Ik kan er ook niks aan doen, ben een druk kereltje en heb helemaal geen tijd voor mijn plasje beneden te doen in de struiken. pfffff

Pffffffff....wat is het leven toch zwaar, af en toe!

Dikke knuffel,
Tender

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pffff...wat is het leven af en toe toch zwaar!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

:-) notificatie uit!

honden page profiel JanineJanine 3 doggies

honden foto van Janine

Ja, gek he Tender.
Ze snappen ons gewoon niet!

Nou ja.. af en toe heul lief kijken helpt ook hoor!
Pootje van Balou!

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

Hey Balou,

Ja, lief kijken dat ik doe ik ook zo nu en dan, dat leverd me een knuffel of aaitje op en soms mag ik ff lekker op schoot. Ik weet wel hoe ik aan aandacht kom.

Of het nu positief of negatief is, haha.

Dikke knuffel van Tender

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

baasjes snappen ons niet :-D :-D lekker je ding doen :-D

honden page profiel GeaGeagoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Gea

Tja, baasjes.... Die snappen nooit wat leuk is.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Je mag ook niks he ;-) O-)

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

nee, inderdaad mogen wij niks...zo lijkt het in ieder geval. Daarom moeten de baasjes eerst mopperen voordat we het dan eindelijk begrijpen dat het toch niet zo leuk is.

honden page profiel Diesel & Bumper Diesel & Bumper 3 doggies

honden foto van Diesel & Bumper

Die baasjes word je echt moe van, helemaal mee eens! poot Diesel

honden page profiel ingeinge 3 doggies

honden foto van inge

nou, he, wat zwaar zo!!! Die grote mensenvrouwtjes die maar niet begrijpen hoe het hoort in het leven!!! Pff... Moet je ze helemaal opvoeden... O-)

honden page profiel profiel verwijdertprofiel verwijdert 3 doggies

honden foto van profiel verwijdert

wij zijn toch altijd zoo braaf, doen zo goed ons best,
sleepen met van alles, helpen mee verbouwen niks mis mee.... O-)
toch?

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

hahaha :-D
aw. je mag ook echt helemaal niks he?? haha ;-) :-)

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea 3 doggies

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

hahaha een echte, echte pup ben je!

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

leuke reacties :-D

honden page profiel Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)Huize Onyx (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip) 3 doggies

honden foto van Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)

Ha Ha die Tender. Je hebt helemaal gelijk hoor we mogen inderdaad niks.
Wacht maar tot je ouder bent en goed snapt wat wel en niet mag. Dan doe je iets wat niet mag en dan wordt je baasje helemaal boos omdat je oud genoeg bent om te weten dat dat juist niet mag.

Zo gebeurde het wel bij toen ik opgroeide. Ha Ha ik heb mijn vrouwtje helemaal gek gemaakt op dit manier.

Poot van Boomer

honden page profiel Renée en OllieRenée en Ollie 3 doggies

honden foto van Renée en Ollie

Zwaar he! Net nog, lig ik lekker onder de tafel terwijl mijn baasjes aan het eten zijn, dacht ik even mooi de ICT-hond te spelen, en ben ik bezig geweest met een USB kabel.. Mocht niet!? Nou ik begrijp er niks van hoor, baasje heeft honderd van die kabels, en deze had 3 van die uiteindes dus die was gewoon toch al niet goed! Kreeg nog op m'n kop ook, nou ik snap er echt niks van :S

Of wat denk je hiervan dan, mijn baasje heeft een hele rare rode muur in de woonkamer. Die moet over geverfd, want de bank is er tegenaan gestoten en nu zijn er stukken verf van de muur. Buiten dat vloekt dat rood echt verschrikkelijk bij mijn vacht, dus ik dacht, ik help mijn baasjes door alvast de verf van de muur af te krabben en bijten.. Behulpzaam toch? Werden ze gewoon boos op me :S Nou vraag ik je!?

Enneeeh, die kleedjes.. Zeg maar tegen je baas dat kleedjes met gaten veel handiger zijn! Als je je dan ingegraven hebt in je kleedjes, kun je tenminste nog wat zien! Das mijn redenatie tenminste :-D

honden page profiel JantineJantine 3 doggies

honden foto van Jantine

Ik heb ook zo'n vrouwtje waar ik niet veel van mag.

Ik wilde de tuin "winterklaar" maken en ik kreeg op mijn donder. Ik had net wat gaten in het grasveld gemaakt, de conifeer "gesnoeid" en ik was halverwege de vlinderstuik met snoeien toen het vrouwtje thuis kwam en mij op mijn donder gaf. Nu begint ze het op te geven mij te verbieden de tuin te doen. Ik mag ook mijn dekentjes niet kleiner maken van haar. Stomme grote lappen zijn het die best wat kleiner mogen.
Ze moet blij zijn dat ik van de meubels en de schoenen af blijf. Toch???

Ik mag eigenlijk niets dus. :'(

honden page profiel Sarina, Kyra & Yoko Sarina, Kyra & Yoko 3 doggies

honden foto van Sarina, Kyra & Yoko

Begrijp wat je bedoelt hoor!
We mogen echt niet veel he? Ik mag ook niet in mijn dekentje graven of bijten.. Maar het is toch van mij?!

Nou ja.. vele likjes van mij! Kyra dus O-)

honden page profiel Anita.Langen.Anita.Langen. 3 doggies

honden foto van Anita.Langen.

Nee wij mogen echt bijna niks he.
En onze baasjes nemen wel planten uit het zand en zetten er dan weer nieuwe in.En als ik dan in de zak met zwart zand duik en alles over het balokn lig word ze boos hihi ..

honden page profiel pippa en ikpippa en ik 3 doggies

honden foto van pippa en ik

wat mag ik wel:
ik mag op de bank
in het bed
op de poef
in de keuken
kartonnetjes slopen
doosje scheuren
piepschuim verpulveren
flosje bijten...
en ineens heb ik een prachtige kurken inlegzool ruikt zalig...
doe ik ontzettend mijn best op: hardnekkig spul, even steviger dan en closetrol...wordt ze boos! Nou vraag ik je!
Zal best dat het nieuw was en meer bruikbaar als ik niet alle tenen eraf gebeten had maar toch he? Het lag op de grond!
Ze weten niet wat ze willen die baasje gewoon!

honden page profiel Toos (en boxer Kiara)Toos (en boxer Kiara) 3 doggies

honden foto van Toos (en boxer Kiara)

Ik heb met je te doen :-D

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

Dus jullie begrijpen het ook niet allemaal waarom de baasjes zo boos reageren? pfffff...ik ga gewoon lekker door hiermee, het is mijn vermaak.

honden page profiel diane en tankdiane en tank 3 doggies

honden foto van diane en tank

ik snap helemaal wat je bedoelt, ik help ook altijd in de tuin met snoeien en ik doe de graaf werkzaamheden en dan zijn mijn baasjes helemaal niet blij want dan laten ze het water zakken in de vijver en daarna doen ze er weer water in,snap ik niks van.

ook binnen zet ik elke dag de stoelen van de tafel ergens anders want dat staat veel beter dan zoals vrouwtje ze gezet heeft en wat doet zij? ze zet ze gewoon weer terug nou ja zeg.
vrouwtje heeft geen gevoel voor inrichting.

ik blijf ook gewoon het doen hoor want het is veel mooier. :-D

honden page profiel T & T  cockerduoT & T cockerduo

honden foto van T & T  cockerduo

haha, wat leuk Tank, weer nieuwe ideeen....oepsie...zal mijn vrouwtje niet blij mee zijn, nou ja...wat maakt het uit.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Pffff...wat is het leven af en toe toch zwaar!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^