2 keer per dag voeren?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Freek (Gast)

Hoi allemaal,
Op welke leeftijd mag een hond van 3 keer dag voer naar 2 keer per dag? Heb het geprobeerd op te zoeken op internet maar kan niet zoveel vinden!

Alvast bedankt!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "2 keer per dag voeren?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel JAZZJAZZ

honden foto van JAZZ

da mag al vrij vroeg,
ik gaf Jazz nog 3 keer per dag op 4maand, toen ik bij de fokker kwam, vertelde ze dat hij zekjer al naar 2 maaltijden per dag kon.
Hoe oud is je hond(je)?

honden page profiel SanneSanne

honden foto van Sanne

Ik geloof dat ze 6 maanden aanraden. Mijn pup is nu 5 maanden, maar zodra hij klaar is met wisselen gaat hij naar 2 keer per dag.

honden page profiel nicole & rocky , Bickel en maxnicole & rocky , Bickel en max

honden foto van nicole & rocky , Bickel en max

omdat ik rocky uit het asiel heb kwam hij met 6md bij ons sins dien eet hij 2 keer per dag
dat laat ik ook zo omdat het voor grote rassen beter is om niet alles in 1 keer op teeten ivm maagkanteling

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Wat voor voer geef je? Bodhi kreeg met 4.6 maand 2x per dag eten en met 6 maanden 1x per dag met vers vlees.

honden page profiel berner ilonaberner ilona

honden foto van berner ilona

ik geef nu twee keer per dag sinds dat mij pup 7 maanden is geworden ze is nu 8half maand en het ga goed.
dus ze blijf nu haar hele leven op twee keer per dag.

honden page profiel fabiennefabienne

honden foto van fabienne

hier krijgen ze ook 2 keer per dag te eten, het overschakelen van 3 naar 2 voedingen geven ze vaak ook zelf aan... Soms hebben ze 's middags niet zoveel trek meer en dan laten ze hun portie half staan of zo, meestal het moment om over te schakelen, de ene hond is hier al wat sneller mee dan de andere... ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "2 keer per dag voeren?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: leukemie.
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^