Hondenpoep.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Anoniem (Gast)

gelukkig ik meen het echt en we maken echt geen grapje! we zijn er van overtuigd dat ooit iedereen het zo doet! bij ons in de vriendengroep zeggen de kinderen het ook tegen hun vriendjes en hun ouders doen het ook zo hoor dus helaas zo uniek zijn we niet maar blijkbaar wel hier op het forum hihi best grappig hadden we niet gedacht we dachten dat iedereen zo dacht hier omdat jullie echt honden hebben om de honden en niet zomaar even van nou ik neem ook maar een hondje en na eenjaar doen we hem weer weg das een andere mentaliteit he die is hier echt niet lazen we al.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hondenpoep." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ..

honden foto van .

Ik vind dat er zowel geen honden als katten belasting moet zijn.Behalve als gemeentes ook daadwerkelijk iets doen met dat geld aan schoonmaak,dan vind ik het best.

Mensen zeuren altijd zo over dieren die hun behoefte buiten doen.Maar dat is het enige wat dieren doen aan zogenaamde verontreiniging van deze aardbol.
Hier in de buurt staan 2 scholen en als je ziet wat een ongeloofelijke vieze zooi er hier op de stoep ligt,dat is niet normaal.

Ik vind het logisch dat je poep opruimt als het op de stoep of op andere plek ligt waar het niet mag.Maar ik heb persoonlijk veel meer moeite met al die menselijke troep op de stoep en de struiken,wat jaren nodig heeft om te verteren en soms helemaal niet verteerd.

Groetjes Marianne

honden page profiel KaatjeKaatje

honden foto van Kaatje

Marianne: ja (sommige)mensen zijn echt behoorlijk aso..troep uit de auto gooien langs de snelweg etc etc Maarja, dat staat los van hondenpoep als vindt ik zwerfvuil vele malen storender dan hondenpoep!

Mijn pup poept eigenlijk nog vooral in de achtertuin en verder in het bos of op de hei. Voor ongelukjes heb ik boterhamzakjes (ook voor de hopen in de tuin)

honden page profiel anneliesannelies

honden foto van annelies

Zelf hebben we al bijna 35 jaar honden en ik heb de honden aangeleerd om het of in de goot of in de struiken te doen, doen ze het in de goot dan ruim ik het op.Vind het niet meer dan normaal om het op te ruimen, zijn onze honden en daar hoeft niemand last van te hebben.
Groetjes Annelies

honden page profiel Yuki & ShadowYuki & Shadow

honden foto van Yuki & Shadow

ik ruim ze op als die ergens niet mag
ik laat hem meestal naar de hondenuitlaatplaatsen

honden page profiel RianneRianne

honden foto van Rianne

Hier in Enschede heb je wel speciale hondenuitlaatstroken ze noemen het hupveldjes dat is een strook van ongeveer 3 bij 2 meter met grove houtsnippers er in nou Kyra gaat daar echt niet op hoor doet veels te zeer aan haar poten. Als een hond op dat hupveldje poept hoeft je het niet op te ruimen dat doet dan de gemeente weer. maar wel als ze op het gras poepen dan moet je het opruimen. hier zijn ze ook heel streng met honden los laten lopen. op grasvelden je hebt zo een een boete te pakken van 60 euro als je je hond los laat lopen op de niet daarvoor bestemde velden. Zoals vlakbij mijn huis is een gigantisch groot grasveld wordt niks mee gedaan vorig jaar kon je daar nog lekker je hond laten rennen en nu mag dat niet meer. En al die mensen die katten hebben mogen hun katten wel overal los laten lopen er zijn meer katten als honden hoor. Laten ze daar maar kattenbelasting voor heffen. die katten piesen en poepen toch ook buiten? kreeg net weer een belasting aanslag van de gemeente moet 67 euro betalen aan hondenbelasting grrrr. Terwijl mijn hond meer in de tuin poept als buiten. :'(

honden page profiel RianneRianne

honden foto van Rianne

Oja en het gekke hier in Enschede is dat je maar voor 2 honden belasting moet betalen heb je meer honden dan worden die andere honden kwijtgescholden maar die honden poepen toch ook buiten??

honden page profiel RianneRianne

honden foto van Rianne

ik lees net op de site van mijn gemeente dat mensen met een handicap die een hulphond hebben vrijstelling krijgen van hondenbelasting vindt ik onterecht ik heb een aantal vrienden die een hulphond hebben en die willen zoveel mogelijk mee doen in de maatschappij dan vindt ik ook dat ze hondenbelasting moeten betalen. Wat vinden jullie?

honden page profiel aadjeaadje

honden foto van aadje

als mensen politie honden hebben of die trainen hoeven ze hier ook geen hondenbelasting te betalen!

groetjes

honden page profiel claraclara

honden foto van clara

Hondenpoep moet je opruimen, heel normaal. het is zo aso als je het laat liggen.
En zeg er bij,, met een papieren hondenpoep zakje,
Want plastiek vergaat niet

honden page profiel Ramona & ElineRamona & Eline

honden foto van Ramona & Eline

ik ken je ergernis!
ik erger me er ook ontzettend aan! kijk je even de andere kant op, sta je midden erin :'( of je hond staat erin! bah!
ik snap die mensen inderdaad niet..
mijn hond zal NOOIT op straat haar behoefte doen.. ze doet het alleen maar op gras! niemand die er last van heeft :-D

honden page profiel DebbieDebbie

honden foto van Debbie

poep op de stoep vind ik walgelijk!
nog walgelijker vind ik het als mensen het daar laten liggen!

Mijn honden plassen en poepen niet op de stoep, dat heb ik ze aangeleerd.
Ook ons mannetje plast niet tegen de struiken bij mensen aan de tuin, mag hij niet van mij en doet het dus ook niet.
Beide wachten ze netjes op gras en struiken waar het wel mag.

Hier hebben we een poepveldje en als ie pas is schoongemaakt dan poepen ze daar.
Maar dat gebeurt eenmaal per week.
Op de derde dag ligt alles vol en mijn honden weigeren om daar dan te poepen, laten we eerlijk zijn, ik zou daar dan ook niet willen zitten hoor, tussen alle drollen, lijkt wel een mijnenveld haha.

Opruimen doe ik op plaatsen waar mensen er last van kunnen hebben.
Ik ben heel eerlijk, als mijn mannetje zich in een struik zet ... ik ga daar niet met mijn handen in wroeten.

Groetjes Debbie.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hondenpoep." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^