Au, en nu voel ik me schuldig

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik heb gisteren tijdens het avondrondje mijn enkel verzwikt door de geweldig 'egaal' gelegde tegels hier in de buurt. Resultaat: blauwe enkel, en behoorlijk pijnlijk. Omdat ik van buiten naar binnen zwikte heeft mijn gewoonlijke tactiek van hoge bergschoenen aan doen ook geen succes. Dat werkt wel bij van binnen naar buiten zwikken succes.

Dus ik denk dat Dobby een paar 'slechte' dagen tegemoet gaat. Ik zie mezelf echt niet aan ons gemiddelde van 83 minuten per dag komen. Ik had er eigenlijk al uit gemoeten, maar ik heb pijn dus ik wil niet. Misschien een plasrondje en ballen in de tuin voor vandaag. :'(

Een voordeel, bedacht ik. Omdat ik Dobby niet iedere dag laat zoeken/ speuren in huis, is het nu een handige manier om hem in ieder geval geestelijk even moe te maken.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Au, en nu voel ik me schuldig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ~Weg hier~Weg hier 3 doggies

honden foto van ~Weg hier

Ach! Veel sterkte! :-)
Ik weet hoe vervelend het is x)

honden page profiel ashaasha 3 doggies

honden foto van asha

jeetje wat balen zeg. tja ik weet er alles van over schuld gevoelens.
maar gelukig zijn hondjes heel goed in het voelen dat het met de baasje niet zo goed gaat. en ballen in de tuin en spelletjes thuis is ook heel leuk.
heeel veeel sterkte hee ;-)

honden page profiel debbie & zoedebbie & zoe 3 doggies

honden foto van debbie & zoe

beterschap :'(

honden page profiel Liesbeth/SkinnyLiesbeth/Skinny 3 doggies

honden foto van Liesbeth/Skinny

he jakkes wat naar,beterschap

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

he wilma dat is vervelend
en als je het laat in tape zo dat niet helpen
heel veel sterkte
liefs joke

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea 3 doggies

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

dat is inderdaad vervelend ja, lekker veel denkspelletjes doen en beterschap he! :-D

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ 3 doggies

honden foto van Kim, Roef, Casper+

kun je niet met de hond gaat fietsen? je gewicht zit op het zadel en kracht op de trappers kun je met je andere voet zetten?

beterschap hoor

honden page profiel ~Weg hier~Weg hier 3 doggies

honden foto van ~Weg hier

Ik zou misschien een druk verbandje erom heen doen als je dat zelf kan aanleggen. In principe niet zo moeilijk als je verband thuis hebt!
Dan voelt het een stuk beter. Niet vergeten om het 's avonds als je naar bed gaat het ervan af te halen ;-)

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Fietsen is hier een beetje druk in het centrum, de auto's vliegen je aan alle kanten rond de oren. Als we verhuisd zijn wil ik wel gaan fietsen, maar hier zou ik Dobby dan echt een Follow Me om moeten doen en dat vind hij niet zo fijn.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Dat is heel vervelend en ook voor de hond.Sterkte :'(

honden page profiel LewisLewis 3 doggies

honden foto van Lewis

Beterschap,hoop dat je snel weer bent opgeknapt. En nu maar even spelletjes in het huis doen. Lekker denkspelletjes zijn ook leuk om te doen toch? :-D

honden page profiel Ilse ft Dazey, Fay & Mainey Ilse ft Dazey, Fay & Mainey 3 doggies

honden foto van Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

hopelijk gaat het snel beter!!!

Ik weet hoe je je voelt heb ruim 3 maanden geleden me enkel verzwikt en doet nu nog zeer@

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

oje heel veel sterkte

honden page profiel Liz Sita & ChicaLiz Sita & Chica 3 doggies

honden foto van Liz Sita & Chica

Aaah joh niet schuldig voelen :-D

Denk dat je hond het juist leuk vind , lekker binnen spelletjes spelen met de baas! weer eens iets anders ;-)

Maar jij je nou maar iets drukker om je enkel dat die snel geneest en wat minder om je hond. Die red zich wel ;-)

honden page profiel Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tjeMarie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje 3 doggies

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Oh wat vervelend ! Weet ook wat het is, heb ooit twee maanden met mijn voet omhoog gezeten en maar huppelen met de krukken, dus ook geen wandelingen...

Voel je niet schuldig hoor !! Want als je je druk maakt, genees je niet zo goed en doe vooral niet te veel !! Rusten moet je nu doen ! En dan ben je voor je het weet terug klaar om de lange wandelingen te maken met je maatje !

Veel beterschap !!
Liefs,
Marie-Rose

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Au, en nu voel ik me schuldig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Reno de pipikous!
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^