Nou dat was het wel weer even! De beurs uitgeschud en klaar !! Hopelijk komt alles snel weer goed en Hopelijk valt de uitslag van de bulten ook mee!! Sterkte en beterschap!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Met Spike naar de DA..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
he ,gelukkig dat het verder niets ernstigs is met zijn pootje anita pff , en hopelijk valt het onderzoek ook mee meid , dikke knuf voor jullie
gelukkig viel het mee, en nu maar hopen op een gunstige uitslag, en ja DA kosten geld, maar als je schat daarmee geholpen is, dan is dit niks te veel.
Nou, dat pootje komt wel weer in orde over een paar dagen. Het zal wel snel opknappen met de antibiotica.
Maar nu heb je dus weer nieuwe zenuwen. Over de bulten. Bah, akelig..
Stoere Spike in de lappenmand. Ook ik duim voor jullie dat de bulten goedaardig zijn. Sterkte Anita. Spike moet toch nog wat jaartjes mee he in goede gezondheid
O arme Spike, ik lees het nu pas, gelukkig valt het met je pootje mee, en hier wordt flink geduimd voor een goede uitslag voor de bulten!!!
Ach jeetje, arme Spike!
Vervelend zo'n pijnlijk wondje tussen z'n tenen.
Hopelijk vinden ze niets bijzonders bij het onderzoek, sterkte bij het afwachten van de uitslag!
Zijn hele voetje is dik, werd vanmiddag erger,
maar met de AB zal het snel beter worden.
Ik maak me geen zorgen over de uitslag, dan ben ik
ineens wel weer nuchter en het is dan toch een feit.
Hij heeft er nu ook geen last van, dus dat vind ik
minder erg dan een piepende Spike van de pijn...
En Spike `moet´ zeker nog wat jaartjes mee!
Hij wordt de 11de van de 11de 11 jaar oud.
Bedankt voor jullie berichtjes!
Ben toch erg benieuwd hoe het nu met Spike gaat, heeft hij nog zo`n pijn en last van zijn voetje of is dat (hopelijk) al wat minder door de medicatie ?????????
wat toevallig zeg dat hij de 11de van de 11de (dan begint hier officeel de carnaval) 11 jaar word , en hij gaat zeker nog wat jaartjes mee, Machy houd m jong , hij ziet er nog maar uit als 5
high five van Ros
Je hebt een PB!
Spike loopt weer gewoon door de pijnstilling,
hij wil zelfs weer een beetje met Matchy spelen.
Zijn voetje ziet er nog hetzelfde uit, maar voordat
de AB goed werkt duurt het mss ook een paar dagen...
Hopelijk slinkt Spike's voet ook weer snel, heel vervelend allemaal. Gelukkig maar dat hij nu geen pijn meer heeft.
Het beste met hem!
Op 11-11 11 jaar worden, dat is wel héél apart!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Met Spike naar de DA..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?