afleren

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel stephenstephen

honden foto van stephen

goedenmorgen weer.

mijn pup stopt echt maar dan ook echt alles in ze bek wat hij op straat ziet liggen. ( zonet had hij een stuk glas in zijn bek gelukkig niets gebeurd verder ) maar hoe kan ik hem dit in hemelsnaam afleren ??

ook wil ik liever niet dat hij ietsw van andere mensen aanneemt, ook dit wil ik hem afleren maar hoe ??


als hij ietsa van de straat pakt wil hij het dus totaal niet loslaten, ruilen voor een snoepje wil hij niet en hij wil niet meer bij me komen.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "afleren " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel MarianneMarianne

honden foto van Marianne

Geef m een stok en laat m die dragen onder het wandelen, zo leid je m toch af zodat hij niet geprikkeld word om andere dingen te pakken,

heb ik met Ros ook een tijdje gedaan toen die de tik had om iedere keer als we bijna thuis waren in de hondenlijn te gaan hangen en bijten,

het is inmiddels gelukkig helemaal over :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Zoveel mogelijk voorkomen dat hij iets in de bek neemt. Kijk dus goed rond op de grond en loop er met een grote bocht om heen.
Ga oefenen met het commando 'los'. Loop niet op de hond af en probeer het niet af te pakken. Reageer ook niet paniekerig. Als je dit 1x hebt gedaan, denkt de hond dat wat hij heeft een 'big deal' is en zal hij voor zichzelf willen houden. Als je er dan op afloopt, is dit gevaarlijk, omdat hij kan proberen om het dan op te eten. Probeer je pup te lokken; met een speeltje, met iets superlekkers (geen brokje/snoepje, maar stukje vlees of kaas) of door bijvoorbeeld naar de grond te kijekn en met iets te spelen, zodat hij vanzelf nieuwsgierig wordt.
Ga ook oefenen met ongevaarlijke dingen: leg iets op de grond, houd de hond goed in de gaten en iedere keer als hij er op af loopt, zeg je 'nee' of 'bah' o.i.d.. Belonen als hij er vanaf blijft. Je kunt ook oefenen met iemand die hem iets aanbiedt. Je zegt dan 'nee' en als hij het niet aanneemt, beloon je hem.

honden page profiel Gert + BlackyGert + Blacky

honden foto van Gert + Blacky

dat doet onze hond ook

honden page profiel MissyMissy

honden foto van Missy

Missy doet het ook..giste rtijdens het spelen rook ze iets..kwam ze met een dode kikker aanzetten :( afgenomen..in de bosjes gegooid.. 1x gooien met de bal..en toen dacht ze..kikker... hup weer..

Maar het advies is als je wat wil ruilen/afnemen dat je rustig bent en niet gaat graaien..
ik ga altijd rustig door me knieen met wat brokjes en dan roep ik haar

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi,


Lees dit eens door..

http://www.hondenpage.com/hondenforum/1072/op-straat-alles-eten.....php

Je kunt je pup ook leren alles te brengen..
Dit hebt ik gedaan..
Alles wat gevonden werdt lokte ik de pup naar mij toe en RUILDE ik af met een kaasje/worstje..

NIET afpakken maar rustig in de handleren leggen of door het kaasje voor de neus te houden en wat de pup dan in de bek heeft laat hij/zij dan los...

NOOIT aan iets trekken of er achter aan lopen ..
Zo zal de hond aanleren het nog steviger vast te houden, niet af te geven..

Je kunt ook de hond aan de lijn houden en als je denk dat de hond iets vind de hond terug roepen en belonen met een kaasje voor et komen..
Vervolgens loop je er dan samen omheen ... ]


Doe deze handelingen niet alleen buiten maar ook al thuis..
Zo zal het buiten óók normaal zijn als de hond geroepen wordt - om te komen -en/of iets af te ruilen...
Hoop dat je er wat aan hebt..

Groet, Ilja

honden page profiel jannyjanny

honden foto van janny

of neem een bal mee dan kan ie die dragen dan eet hij niet van straat succes

honden page profiel stephenstephen

honden foto van stephen

bedankt voor de tips allemaal, met snoepjes afleiden werkt tot nu toe niet echt, zal het eens proberen met stukjes worst.

een stok of bal lsten dragen werkt niet zodra hij iets ziet wat hij wil hebben laat hij de stok of bal los en gaat ervandoor met bijv. snoeppapiertjes oid.

zal ook met iemand erbij gaan oefenen met het niet aannemen van dingen van vreemden, het commando los ben ik nog mee bezig maar buiten luistert hij er nog niet echt naar.

ach het zal allemaal wel weer goed komen

groeten en poot van Luna ;-)

honden page profiel Ina en BorisIna en Boris

honden foto van Ina en Boris

wij namen een knuffeltje oid mee, die boris dan vasthield in zijn bek, zo kon hij niks van de straat pakken, hij kent nu "los" en dat gaat goed, even volhouden, echt dat komt wel,
gr ina

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "afleren " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Minouche...(en Bijou)
^