Puber Bobbie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel AngeliqueAngelique

honden foto van Angelique

Bobbie is nu 9 maanden. Als ukkie was hij al niet het meest gemakkelijke hondje, maar nu is het helemaal mis. Meneer is volop aan het puberen.
Nadat hij de afgelopen 2 weken de vloer (vinyl) in de berging en keuken kapot heeft gebeten en gekrabt terwijl hij maar even alleen was, begint hij nu weer keihard te blaffen, brommen als je hem wilt corrigeren en lijkt hij geen oren te hebben.
Bobbie is lastig te corrigeren en luistert nu ook moeilijk naar commando's als zit, blijf en lig.

Wie heeft er tips om de pubertijd van deze ondeugd zo goed mogelijk door te komen? O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puber Bobbie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Ina en BorisIna en Boris

honden foto van Ina en Boris

oh jee, dat staat ons nog te wachten, haha boris is nu 5mnd dus ben benieuwd, succes hoor ik heb nog geen tips, moet er zelf nog achterkomen hoe het met een puberhond gaat
gr ina

honden page profiel jannyjanny

honden foto van janny

wahha mijn hond is ook ana puberen maar af toe luisterd ook niet hij moet ook nog leren hiihhihihi janny

honden page profiel Mirjam en Curly Koda Mirjam en Curly Koda

honden foto van Mirjam en Curly Koda

Dit klinkt alsof je flink aan de bak moet om je hondje zijn puberteit door te helpen. Als hij al daarvoor zo moeilijk deed zal je toch wel wat duidelijker moeten worden richting je hond.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Haha leuk he zo'n puber ;-). Veel geduld, niet teveel eisen maar wel werken aan de basis-gehoorzaamheid...

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

hard op tredenen en dan bedoel ik niet slaan of zo maar kort en krachtig.
Ik heb het zelfde probleem saartje onze teckel is overal later mee.
Is nu een heerlijke puper slopen doet ze niet gelukkig.
maar drijft wel behoorlijk haar zin door met alles.
nee is nee en saar is oos indich doof.
dus als ze bv blijt blaffen even in de bench negeren
deurtje dicht blaft ze niet meer mag ze eruit
wordt ze beloont.
stgraffen heeft geen zin maar even een moment laren afkoelen en in de bench daarna belonen.
even op de gang zetten of in de bench.
dat kan helpen.
veel sterkte er mee

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Puber Bobbie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^