Hoi honden vriendjes,
Wat heb ik vandaag een baaldag,en dan al zo vroeg op de morgen.
Ik moest vandaag weer een show bijstaan in LUIK,(Belgie)
Maar de show gaat heelaas vandaag niet door,niet omdat het afgelast is maar het vrouwtje moest gister avond eens even haar enkel zeer doen.
Ze wilde weer als gewoonlijk te snel zijn in de kamer,wat doet ze nou,ze loopt gewoon tegen het baasjes rilexstoel aan,ja het was donker in de kamer doe dan ook even een lichje aan dan zie je waar je loopt.
En zon stoel veer niet mee
Vrouwtje plaste bijna in haar broek van de pijn
Alles al klaar gezet voor vandaag,auto gister geladen noemt het allemaal maar op.
Vanmorgen ging toch de wekker af om half 5,wat denk je, vrouwtje had veel pijn aan haar enkel toch ons naar beneden gedragen moet niet vragen hoe maar uiteindelijk is het haar toch gelukt.
Even afgewacht,en toen besloot het vrouwtje toch maar thuis te blijven ze zij het tegen mij,en ik dacht nou heb ik weer een uitje en gaat het niet door
.
Maar ja ik vin het ook wel zielig van het vrouwtje,want ik zie niet graag dat het vrouwtje pijn heeft.
Ze moet om half 10 bij de huisartsepost zijn,om het na te laten kijken.
Ben toch wel benieuwt,het zal wel zwaar gekneust zijn.
Het vrouwtje heef Bianca nog opgebeld want daar moesten we om 6 uur zijn om naar LUIk te gaan,en dat we niet meegingen.
Ja het is jammer,maar ik doe er niets aan toch wel een beetje baalen voor mij
Maar al bij al vint ik het wel zielig voor het vrouwtje
Ik laat het jullie nog wel weten hoe het bij de dokter is afgelopen met het vrouwtje.
Allemaal de groetjes Musky Mijaggy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhaaltje van Musky Mijaggy." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ach, Musky Mijaggy toch. Dat ziet er niet best uit voor je vrouwtje. Hopelijk is er niets ernstig aan de hand. En nu moet jij haar maar een beetje vertroetelen, hoor! Daar knapen vrouwtjes en baasjes vaak enorm van op . Beterschap voor je vrouwtje.
He jongens wat vervelend nou jullie waren wel vroeg wakker..
Verwen het vroutje maar lekker
En vrouwtje sterkte ik hoop dat het me valt straks.................
O wat balen zeg dat het uitje niet doorging. Wees maar lied voor vrouwtje vandaag.
Hoi Hoi Allemaal,
We hebben de uitslag van het vrouwtje
Haar voet en Enkel is zwaar gekneust,ja zo zie je maar ze wil allemaal veel te rap overal mee zijn
En dan krijg je dit,maar vrienden we zullen het vrouwtje wel bijstaan hoor,en veel met knuffelen.
Nu moet ze het nog afwachten,twee daagjes lang want als ze deze pijne aan blijft houden dan moet ze terug komen naar de dokter.
Want dan kan het toch nog zo zijn dat er een bruikje of een scheurtje,in het bod zit,maar laten we dat maar niet hopen voor het vrouwtje.
We wachten het maar gewoon af,en hopen dat het vrouwtje snel hersteld is.
Nou allemaal de groetjes,en bedankt voor jullie mooie reacties.
Musky Mijaggy,
Wat naar voor jou dat je geen show kon lopen.En je had er echt wel zin in las ik.Nu maar even afwachten wat de dokter zegt.Het was voor jou BALEN
Ja het was inderdaad een tegen valler
Maar ja het vrouwtjekom nu op de eerst plek natuurlijk.
Want het vrouwtje kan nu niet zo goed lopen en dan kan ze mij ook niet uitbregen natuurlijk.
Ja of ik had me zelf gewoon uit moeten brengen Ha Ha
Laten we maar hopen dat alles weer goed komt.
Maar in iedergeval bedankt Corrie.
Groetjes Musky Mijaggy
Geef het vrouwtje maar een Poot van Isa en Bowie.En ga aar lekker bij haar liggen dat vind ze vast fijn.
Wees maar heel lief voor de baas (goed luisteren, knuffelen & al die andere leuke dingen) en dan zal het zo voorbij zijn - voor haar en voor jou!
Wel jammer van je show, maar er zijn er nog andere zeker? En zo'n knapperd als jij kan op elke show gaan paraderen
Dank je voor dat mooi kompliment Morgane.
Ja ja we zijn heel lief voor het vrouwtje nu.
Corrie ik heb de pootjes gegeven aan het vrouwtje,
ze vont het leuk bedankt
Groetjes Musky Mijaggy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhaaltje van Musky Mijaggy." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?