Inmiddels ben ik verhuisd.
Mijn huis ziet er nog uit alsof er een bom is ontploft maar...ik slaap er
Mijn hond ligt af en toe heerlijk te slapen (overal en nergens, zijn eigen plekje nog niet gevonden, weigert op zijn eigen mat te gaan liggen).
Maar...ik merk dat hij van slag is ; poept ineens niet meer netjes in het gras, maar huppatee gewoon op straat, laat het gewoon...lopen om het zo maar te zeggen
En...hij blaft bij élk geluidje wat hij hier hoort ; mensen die aanbellen (BIJ DE BUREN), mensen die langslopen etc etc etc. Overdag oké, maar...hij doet dit dus ook 's nachts.
Ik weet dat het niet gek is dat mijn hond zijn draai kwijt is en moet wennen aan 'nieuwe' geluiden, maar hoop toch op een paar tips ivm mijn buren, hij heeft een behoorlijk harde blaf en s nachts is dit niet erg fijn...
Groetjes,
Daphne
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhuist, hond blaft..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hij heeft al jaren geen bench meer ....
Zijn mand staat hier en zijn mat/ kleed, maar...hij gaat daar niet in/ op...
Ik heb dat ook met mijn hond hij blafde NOOOIIT!!! en sinds dat we hier wonen hij blaft overal om:S het is nooit opgehouden.
Ik denk gewoon dat hij moet wennen aan de nieuwe omgeving.Het is voor de hond allemaal vreemd
Ik zou toch maar even terug een bench introduceren, al is het alleen maar voor 's nachts. En briefjes bij je buren in de brievenbus dat je hond van slag is en daardoor meer blaft dan normaal en dat je daaraan werkt.
@Richelle; dat is hoopgevend (nooit opgehouden)
ik heb het met tyson ook gehad toen we aan het verbouwen waren en alles hier anders was. hij luisterde niet ging me uit dagen en wist even niet meer hoe het zat.
nou gewoon door gaan hoe je het altijd doet en je moet je grenzen wel blijven houden als hij op de mat moet moet hij de mat want anders word het straks steeds erger en mag je hem niks meer vertellen.
ik denk gewoon doen wat je altijd doet een plek voor hem maken in het nieuwe huis. gewoon niet laten poepen waar jij het niet wilt en mischien het geblaf even negeren. als het echt erger word tja dan weer wat anders verzinnen
Leg het in ieder geval uit aan de buren,dat je hond moet wennen en dat je alvast je excusses maakt hiervoor.
ALs hij 's-nachts blaft ,spreek hem dan kalm toe,met bijv:'Doe maar rustig het is goed'Ga maar liggen'
Hoe rustiger jij je gedraagd hoe sneller hij dit zal overnemen.Hij blaft nu ook waarschijnlijk gedeeltelijk doordat hij merkt dat jij je ook nog niet op je plek voelt(huis is nog chaos) en dat neemt hij over,en gaat dan ook wat waken.
Maak je er niet al te druk over hoor,gaat wel weer over.
Groetjes Soraya&Mila
Net als mensen moeten honden wennen aan omgevingsgeluiden..
Wees een goede soort ouder en begeleid je hond in dat proces..
De hond zal na een poos weten welke geluiden normaal zijn..
Groet, Ilja
Hier nog een topic over dit onderwerp:
http://www.hondenpage.com/hondenforum/41164/waaks-of...?.php
groetjes
erg vervelend voor jou en je hond
hij is zijn vaste plekje kwijt en aangezien je huis nog niet op orde is is alles vreemd.
ik denk dat als alles zijn plekje heeft en de huiselijke sfeer weer terug is je hond ook z'n draai weer vind.
je kan het met de buren bespreken misschien een hele foute tip maar kan hij evt een paar nachtjes bij jou op de slaapkamer slapen? alleen om te wennen
in ieder geval succes!
Bedankt voor alle tips!
Inmiddels maar even aangebeld bij de buren en er werd heel begripvol gereageerd
Geeft toch een geruster gevoel, aangezien zijn blaf niet zo zachtjes is
Als hij nu blaft stel ik hem gerust door rustig te praten en te zeggen 'het is goed' en vervolgens verder te gaan met mijn ding....
Net even boodschappen gaan doen, dus weggegaan, ik bleef even staan om te horen wat hij deed ; héééél erg huilen en met zijn pootjes aan de voordeur krabben, dit was na paar minuutjes over.
Even boodschappen gaan doen en na half uurtje was ik terug en was hij stil....
ik ben ook pas verhuisd en ik heb niks gemerkt aan jazzy en poppy.maar ze sliepen de 1e nachten bij mij op de kamer.je hond is zijn vertrouwde plekje kwijt en moet wennen aan zijn nieuwe huis.jazzy en poppy blafte in het begin ook bij alles wat ze hoorde.maar ook dat is nu veel minder.het komt wel goed.succes
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhuist, hond blaft..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?