Hoi
Wat me altijd zo opvalt aan Chicky als ze gegeten heeft, is dat ze dan altijd even bij me op bed komt liggen, en dan heerlijk gaat kroelen.. Dus lekker rollebollen, en met haar snuit op het dekbed. Voor mij is het altijd een teken dat ze dan heerlijk heeft gegeten. Echt een tevreden smoeltje trekt ze dan. Maar nadat ze dat heeft gedaan, komt er ook een niet schamende boer uit.. Hahaha en die laat ze dan ook gerust ongeneerd. Zovan; ik heb lekker gegeten en dat wil ik even met jullie allen delen. Maar soms heb ik wel zoiets van.. Oh nee komt Chicky weer aan.. Heeft ze net vuile pens gegeten. En dat kan zo ONGELOOFLIJK STINKEN!!
Maar ach liefde overwint Hebben jullie hondjes ook een soort van ritueel als ze gegeten hebben? En wat doen ze dan
Liefs
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lekker kroelen na het eten. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Casper wil na het eten altijd spelen. He tlijkt wel een soort opleving... Aangezien dit niet echt handig is spelen met volle maag negeren we dat en na een uur of anderhalf gaan wel lekker spelen en stoeien.
Puzzle komt als ze haar bakje leeg heeft ALTIJD een likje geven op mijn hand. Om vervolgens een half uurtje in haar mandje uit te buiken (heb ik ze geleerd). Ik vind dat altijd zo lief van haar.
Pim vreet snel zijn bak leeg, zit op Puzzle's bak te azen en likt de bak van Puzzle uit zodra Puzzle klaar is met eten. Daarna ploft hij in zijn mandje... en gaat negen van de tien keer aan een bot kluiven.
Hahaha net verkeerd om.. Dat is ook altijd wat het met het eten. Wij geven ze voor de grote wandeling ook maar een kleine portie. Want soms zijn wel wel 3 uren onderweg met de hondjes.. En daar wil je geen omgedraaide maag bij
Lieve Casper hahaha. Hij kijkt ook zo vrolijk op de foto:P
hahaha ja die van ons ook die komt even tussen door het eten even bij ons een aai halen.
dan gaat hij weer eten komt na het eten leker bij je zitten.
en doet zijn kop op je schoot. dan gaat hij zijn bot of oor pakken.
en legt die dan op je schoot om vast te houden.
zo kan hij zeker een uur vol houden om samen de bot of oor te eten hij eet hem en ik hou hem vast. hahahahaha
ahhh lief.......behalve die lekkere boer erna hahaah!
Noa komt altijd naar me toe als ze gegeten heeft en krijgt ik allemaal kusjes/likjes!
OOk heel lief...om te bedanken denk ik
oh ja net als de hond van asha.. Oh dat voelt toch goed he.. Een bedankje om het eten..
Die boer is minder idd.. Maar welkom want overbodige lucht is ook niet alles..:P
Ja Igar onze witte herder komt na het eten naar je toe lopen en dan weten we het al dan laat die een boer en loopt die weer weg xD
Hahah en die boeren kunnen soms MEGA zijn
Leuk om te lezen wat hondjes dan doen De een pakt er heerlijk zijn botje bij. Terwijl de ander je helemaal onder slebbert in de trend van dankjewel..
Leuk
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lekker kroelen na het eten. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?