Gister werd er vanuit de cursus een leuke afsluiting georganiseerd voor alle cursisten en voor alle groepen. Ze hadden een rally-o gemaakt wat inhield dat er een parcours afgelegd moest worden met opdrachten.
Er werd een competitie aan verbonden en we werden beoordeeld door een vrouw die punten toekende aan elke opdracht. Ik moest net zoals vele vriendjes bij de groep pups. We waren met veel leuke pups en ik heb me kostelijk vermaakt met het spelen maar toen was het mijn beurt. Ik zag vanuit mijn ooghoeken allemaal leuke vriendjes en vriendinnetjes om mee te spelen en ik wilde eigenlijk daar naartoe maar vrouwtje vond dat ik eerst het parcours moest lopen.
Mijn vrouwtje liet me langs haar zitten en toen gingen we van start. Ik moest eerst 3 seconden blijven zitten en daarna moest ik haar volgen. Er stonden palen waar we om moesten en om moesten draaien. We kwamen toen uit bij lange plank met dunne latjes waar ik overheen moest lopen. Ik keek vrouwtje aan en dacht: “kunnen ze die rare latjes niet gewoon weglaten”. Nou ik eroverheen moest ik ook nog eens door een tunnel. Mijn vrouwtje liet de riem los en stond aan de andere kant van de tunnel te roepen. Ik kwam er gelijk aan want ze denkt toch niet dat ik daar in blijf zitten. Toen moesten we slalommen door paaltjes maar tegelijkertijd moest ik volgen. En dat deed ik, vol trots ben ik mijn vrouwtje aan blijven kijken. Toen moesten we een stuk grond bezaaid met tennisballen trotseren zonder dat ik een bal zou pakken. Daarna moesten we een stukje rennen zonder dat ik zou gaan springen. Toen kwamen we uit bij de opdracht zitten/liggen/zitten. Ik dacht nog “weten jullie niet wat jullie willen of zo” maar ik deed braaf wat vrouwtje van me vroeg. Toen nog even een stukje volgen en als slot mocht ik een kunstje laten zien. Ik maakte een rondje om het vrouwtje en keek haar verliefd aan.
Toen was ik klaar en ging gelijk weer spelen met mijn vriendjes en vriendinnetjes. We kregen allemaal een lekker botje van de leiding. Toen werden alle pups bij elkaar geroepen en moesten we in een grote kring gaan staan. De uitslag werd bekend gemaakt. Vrouwtje zat een beetje om der heen te kijken en je zag haar genieten van alle pups om der heen toen mijn naam werd omgeroepen. Ik had gewonnen !!!! Ik was de beste van alle pups. Mijn vrouwtje was apetrots en ik was ook trots op mezelf. Ik had niet verwacht dat ik zou winnen van de vele herders/collies/borders/labradors/goldens.
Na de vakantie krijg ik mijn beker.
Ik vond het een leuke avond !!
Dat wilde ik ff kwijt en natuurlijk wil ik even pronken met mijn beker hahaha.
Poot van Ronja
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ik heb gister een beker gewonnen :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
gefeliciteerd ronja, wat goed van jouw zeg.
ik hoop dat ik ook ooit eens iets win, ik ben nu nog heel eigenweis en mijn baasje aan het uittesten maar hij trapt er niet zo vaak in
pootje van Luna
Wow wat een knappe meid ben jij Ronja, zo goed gedaan allemaal echt heel erg knap. En je kan leuk verhaaltjes vertellen.
Wauw! Wat goed! Klinkt als een leuk parcours en ik vind het heel knap dat je het zo goed hebt gedaan!
Super! Klinkt moeilijk voor een pup om alles goed te doen dus dat hebben jullie maar mooi even gedaan .
gefeliciteerd met je beker knap hoor van jou
En jou baasje is vast ook super trots op jou
dank je wel voor de leuke felicitaties
Als ik me beker krijg na de vakantie mag die op de schoorsteenmantel
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ik heb gister een beker gewonnen :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?