ik zit nu een beetje te surfen naar info over nylabone, maar ik blijf het vreemd vinden;een "bot" van kunstof. En dat het veilig is enzo..
Mensen ervaring met dit product? Aan te bevelen? Waarom?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nylabone" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Toevallig was ik laatst bij mijn zus en zij hadden er ook zo een. Ze hadden ze in vanillesmaak maar was er ook in chocoladesmaak. Mijn honden vonden het erg lekker, maar zelf zou ik het niet kopen. Ik weet niet.....kunststof lijkt me nooit echt gezond.
ik lees net op nylabone.nl dat het niet gevaarlijk is omdat de ingeslikte deeltjes er ook weer uitkomen.. haha, wat een suffe rede zeg !
Ja en als mijn honden een flostouw kapotbijten en de draadjes opeten komt dat er ook weer uit. Maar betekent niet dat ze van mij dan maar de hele flos mogen eten.....een rare beredenering zeg! Ach ja, sommigen trappen daar wel in, maar ik denk dat als je een beetje logisch nadenkt iedereen wel weet dat dat nooit gezond kan zijn. Mijn zus is ook nogal goedgelovig (is trouwens een andere zus dan die ik net een topic over geopend heb)
Wij hebben hier zo'n puppypakket gehad van nylabone. (zijn 3 botjes 1 blauw, 1 bruine en 1 transparant)
Ik was er echter niet tevreden over. Zelf mijn chihuahua die toen 3 maand was en amper 630gram woog kauwde de botjes zo stuk. Vooral dat bruine was erg snel stuk.
Dus hier komt er geen nylabone meer in huis.
Of het gevaarlijk is weet ik niet, maar ik heb toch liever niet dat mijn honden kunststof in hun lichaam krijgen. Volgens mij kan dit nooit gezond en/of veilig zijn.
Ik heb hier drie verschillende nylabones/dinobones liggen en ben er erg tevreden over... Djobey sloopte al zijn speelgoed en deze zij nog goed heel! (geloof dat ik rund en leversmaken heb) de hond bijt er geen hele stukken vanaf maar je ziet soms wel 'schraap-sporen' op het botje.
Het is dus niet de bedoeling dat het in zijn geheel 'opgegeten'wordt. Als de rondingen afgesleten zijn dan moet je ze volgens mij vervangen.
Ik ben er dus erg tevreden over, een goed kauw-speeltje voor als je hond geen huid-botjes oid opeet.
Ook ons opvangertje leert mede door deze botjes te spelen. De smaak is blijkbaar toch aantrekkelijk en je moet er toch iets voor doen om het botje bij je te houden....
Het is meer voor knagen idd, niet om op te eten... Als de hond er stukjes vanaf zou kunnen bijten, zou ik het afpakken hoor (afruilen). Uiteraard daarnaast ook kluifjes geven.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nylabone" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?