Ik heb ongeveer 2 weekjes geleden een topic geopend over een hondje dat ik knip voor kennissen.
Het hondje heeft tandjes die helemaal los zitten en bruin/donkergroen zien van de aanslag.
weten jullie het nog?
Vanmiddag om 1 uur komen ze het hondje weer brengen en dan hoop ik heeeeel erg dat ze mijn raad van vorige keer opgevolgd hebben en er wat aan hebben laten doen. (99% zeker van niet )
Ik had beloofd jullie op de hoogte te houden van of het wel of niet gedaan is.
ook zal ik foto's maken van het gebitje om jullie mening te vragen over de ernst van de zaak.
ik zal tegen haar zeggen dat het zo niet langer kan, en dat het arme beestje pijn lijdt en dat het jaren van haar lieve leventje kost.
ik hou jullie op de hoogte!!!
groetjes!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "losse en onstoken tandjes.. !!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ze kunnen er heel ziek van worden en zelfs dood aan gaan ,hoop dat ze echt je raad hebben opgevolgt of dat in ieder geval nog gaan doen.
Gr Maria
nou.. hondje is weer geknipt, en tandjes was NIETS aan gedaan. er is er zelfs een uitgevallen. een voortandje.
ze gaan over 2 weken op vakantie, en hebben beloofd daarna naar de DA te gaan met haar.
ik heb de gevolgen van een slecht gebit nogmaals uitgelegd, en dat kwam denk ik nu wel aan.
laten we het hopen.
ik hou jullie op de hoogte.
hier de foto's van de tandjes die ik vandaag gemaakt heb. zoals beloofd.
Ach getver, wat een vreselijk gebit. Het moet wel pijnlijk zijn, zielig hoor! En stinkt het hondje niet vreselijk uit het bekje?
wat vreselijk zeg
hoop dat deze mensen breidt zijn om de tanden te laten reinigen.
vreemd dat hier een da niks van zegt .
als ze voor je jaarlijkse controlen moeten kijkt de da ook naar de tanden en zegt dat de tandes schoon gemaakt moeten worden of geeft advies om ze te gaan poetsen of zo.
sterkte ermee
Om heel eerlijk te zijn.... Ik heb het wel erger gezien.
Ik hoop wel dat ze het laten schoon maken want zielig is het wel.
ja enorm..
daarom dacht ik vorige keer ook: ik zal haar tandjes even poetsen om de haar helemaal goed en verzorgt en schoon af te leveren.. en toen kwam ik er dus achter..
zielig is het zeker..
ze hebben belooft naar de DA te gaan dus dat hoop ik dan maar
Jakkes, wat ziet dat eruit!!!
Komt dat hondje ooit wel eens bij een dierenarts? Dit lijkt me het resultaat van jaren en jaren verwaarlozing.
Verwaarlozing kan, maar hoeft niet. Sommige rassen hebben snel slechte tanden. En het is vaak ook het resultaat van een veel groter probleem: slechte voeding.
ik zal je eerlijk zeggen.. ik weet of niet of ze de jaarlijkse entingen wel krijgt.
want dan zal de DA het misschien wel gezien hebben.
@ charlotte
ik weet ook niet hoe erg het is op schaal van 1 tot 10 zeg maar..
maar als ze er niks aan doen wordt het alleen maar erger. het tandvlees is al helemaal terug getrokken.
Het wordt hoog tijd dat dit gebit schoon gemaakt wordt! Misschien dat het dan weer meevalt. Slecht e tanden en ontstoken tandvlees kan problemen veroorzaken aan innerlijke organen. Ik weet niet of deze mensen dit weten. Denk dat ze dan voor een behandeling meer geld kwijt zijn als voor een grondige schoonmaakbeurt. Daarbij vertelde je in je andere topic dat ze niet zo veel geld hadden en dat je daarom hun hondje knipte,als ik me goed herinner. Ze gaan wel op vakantie , dus daar is wel geld voor . Ik weet niet hoe jij erover denkt maar mijn hond zou voor gaan!
dit moet inderdaad pijn doen het tandvlees is behoorlijk teruggetrokken door al dat tandsteen ,en ziet er al ontstoken uit ,jeetje en de vakantie maar eerst doen,sommige mensen zal ik nooit begrijpen ,arm beestje
idd dat is ook in het topic besproken. en dat klopt ook.
ik heb er naar gevraagd. ze betalen de vakantie over het hele jaar in gedeeltes.
ze gaan namelijk al jaren naar dezelfde camping, en daar hebben ze zo'n regeling kunnen maken.
ik hoop dat ze daadwerkelijk na de vakantie wel naar de DA gaan. het is me beloofd en ik ga er dan ook vanuit. om eerlijk te zijn heb ik er wel vertrouwen in dat ze dat ook doen.
het zijn geen slechte mensen.. maar misschien niet helemaal op de hoogte van de gevolgen..
nu dus wel
Vreselijk, dat hondje heeft een zeer slecht gebit en ook nog niet eens goed ontwikkeld!!
wat een lakse mensen zeg!
ziet er niet echt gezond uit
hopen dat ze je raad na de vakantie echt zullen opvolgen
Ach wat erg dit te zien.Het is erger dan ik dacht.En ze heeft je raad niet opgevolgt.TRIEST
zou er zo vlug mogelijk iets aan proberen te doen, onze Mascha had het ook en alles is toen nog getrokken, het hele onderkaakje was al weggevallen de D.A.heeft er nog een ijzertje ingezet om het bijelkaar te houden maar mocht niet meer baten, ze heeft nog wel wat gegeten maar het lichaampje kon het niet meer aan, dus we moesten haar laten inslapen, verschrikkelijk ben er nu heel erg allert op.
dus er moet iets gebeuren.
Hoi,
Wat een vreselijk vies bekkie..
Oei wat zal het diertje er last van hebben en stinken...
Oef en mijn handen jeuken..
Want je kunt zelf er ook al heel aan doen..
Als je goede gereedscahppen/scalers hebt..
99 van de honderd hondjes blijven heel rustig zitten en voelen het als een verlossing..
Hoop dat ze snel bij de dierenarts gaan..
Jij gaat je eigen honden knippen dan moet je zelf ook het gebit bij houden hé...
mijn ervaring is dat peodels veel aanleg hebben voor tansstaan..
Wees er optijd bij en check het gebit iedere keer als je de hond doet..
Tandsteen begint met tandplaqua..
Lieve groet, Ilja
@ ilja
maak je geen zorgen.
ik poets de tandjes van mijn honden om de 2 dagen
niet alleen omdat ik het fijn vind om ze schoon te houen, maar uiteraard ook om mijn hondjes gezond te houden.
dus mijn honden worden heel goed in de gaten gehouden
(soms iets TE goed)
des te erger vind ik het als mensen dat dus niet doen..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "losse en onstoken tandjes.. !!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?