wat ik zat te denken, het valt me best op dat er veel mensen met poolhonden op het forum zijn.. is het geen leuk idee om eens een wandeling met de hussen, moetjes en sammen te maken ergens in Nederland
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poolhondenwandeling" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
goed idee.. Haden wij ook al bedacht maar nog geen topic over gemaakt... Hopelijk gaan er meer mee dan de vorige x!! Waar kom jij vandaan?
ik ga zoiezo wel mee met dazey... Maar neem fay mijn sheltie dan ook wel mee als jullie het goed vinden...
ik kom zelf uit venhorst maar ik heb een auto dus geen probleem als ik wat verder moet rijden
d emeeste mensen kennen dat niet(A) pas moest ik iemand vertellen in een dorp naast ons waar het lag haha
bij gemert, eindhoven ind e buurt
oké.. Hopelijk willen er meer mee.. Sham en zena gaan zoiezo denk ik wel mee.. En rémie moeten we dan ook maar ff vragen denk ik..
weet je al waar je heen wilt?want ze moeten wel kunnen zwemmen vind ik met dit weer..
uhmm veluwe? of bij ons in de buurt zijn zandbergen vinden ze su-per leuk! maar das meer iets voor in de herfst.. wat ook kan zijn de drunense bossen!
I'm in I'm in... wannneer had je in gedachtes???? er zijn ook mensen die richting flevoland zitten hoor die konden de vorige x ook niet mee...
maargoed ik kan niet ala minuut want mn meisje is net geholpen en voelt zcih nog niet lekker..
xxxxxx
Ha,ha, nee Nienke en de sammetjes gaan niet mee, die wonen op Terschelling! Wij zouden twee dagen reizen kwijt zijn.
Het zou wel gelijk de groep wat groter maken hé?
Ik raad trouwens aan nog een paar maanden te wachten met de wandeling, tot het najaar. Je kan in de zomer wel verwachten dat het erg warm is en dan kan je maar een half uurtje wandelen met het poolgrut. Dat is zonde als iedereen er veel voor regelen en reizen moet.
jammer hoor! zou wel leuk zijn hihi..
maar ik gaf maar wat suggesties kan ook dichter in de buurt van terschelling of richting de zee. de zee is wel leuk voor de hondjess btw!!
is super daar ja.. Maar niet op zondag.. Haha.. Veelste druk..
ik hoop dat ik tegen de tijd een step heb gaat die ook mee:P kunnen de vrouwtjes lekker steppen:P
Haha Ilse, wat leuk dat je ook aan mij dacht!
even ter informatie, ik ben maar weer terug op HP, miste het geklets toch wel.
En ik wil ook wel mee met Silver, maar hij kan niet los helaas. (halverwege september begint cursus gehoorzaamheid)
dat is gezellig weer eentje er bij!!
Demon kan wel los maar ik denk dat ik die kleine van mij toch maar thuis laat die schijt 7 kleuren bij al die grote vriendelijke reuzen
ja leuk hè. Gezellig dat je terug bent. En dat ie niet los kan is niet erg hoor.. Dazey zit tijdelijk ook aan de lange lijn is erg aan het puberen maar gaat wel weer de goede kant op! Ze loopt soms al met de lijn er wel aan maar dan heb ik m niet vast... Fay gaat ook mee die kan wel tegen die hussen os.. Haha
Lijkt mij een heel leuk idee
Waar en wanneer hebben jullie in gedachten?
Als het niet te ver is zijn wij van de partij
Wij komen zelf uit Emmeloord, en als jullie in het weekend gaan dan zitten we vast op de camping in Biddinghuizen
ergens midden nederland lijkt me een goed idee toch?
Ik heb de hele maand juni helemaal niks.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poolhondenwandeling" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?