Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eitje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Pim en Puzzle eten een ei alleen rauw. Gekookt vinden ze het niks aan. Ze krijgen nu beiden 2 of 3 keer per week een eitje. Het is dan echt een traktatie! Krijgen ze het vaker, dan is de lol er wat af
indy krijgt óók 2 a 3x een rauw ei in de week,
en 1x een gekookt ei,
vindt hij héérlijk
je kunt een ei rauw of gekookt geven. Rauw is iets beter. de schil kun je er ook bijgeven, maar alleen als het ei rauw is. gekookt is de schil te scherp.
Per week mag een hond een ei per 5 kilo lichaamsgewicht. Zoe is 27 kilo, dus dat betekent dat zij er 5 per week mag. dat krijgt ze niet hoor maa het zou wel kunnen.
ja wou bounty er ook laatst een rauwe geven maar begon toen te twijfelen dat hij mss in de schil zou stikken. hoe geven jullie hem met of zonder schil
Een rauw ei?????
Ik dacht dat dit namelijk slecht was.... Ivm samonella of zo iets..
Bailey krijgt 1 keer in de week een gekookt ei en zij is vooral dol op het eigeel!
naomi de schil kan geen kwaad zolang het ei maar rauw is. er zit juist veel kalk en calcium in en is dus goed voor de hond
Ik geef meestal een rauw ei, maar soms ook gekookt.
Meestal krijgen ze er 1 per week.
Das duidelijk!
Ga het snel een keer proberen want ik ben wel benieuwd hoe Spike een rauw ei met schil wegwerkt..
Boris zal er niet zo'n moeite mee hebben verwacht ik.
Waarom is het gezond om af en toe een ie te geven?
had pas een rauw ei aan noa gegeven en daar moest ze van spugen
Vanmiddag stukje gekookt gegeven en dit ging goed
Een hond krijgt niet zo snel salmonella, omdat een hondenmaag veel sterker is als een mensenmaag. de maagsappen zijn ook een stuk zuurder. Van een eitje gaat de vacht mooi glanzen en de schil is een goede bron van calcium, waardoor de mineralen goed worden opgenomen in het lichaam. Er zijn nog meer redenen waarom een ei gezond is, maar die weet ik zo even niet meer uit mijn hoofd.
Wij hebben thuis kippen. Sochtends haalt mijn moeder de eieren weg, als die er zijn, en af en toe legt ze die dan net ver genoeg naar achteren op een tafel.
Frodo heeft dit razendsnel door en gaat dan met zijn poten net zolang harken tot hij een ei heeft. De dondersteen!
Verder krijgt hij niet echt een standaard aantal keer per week een ei. Soms als ik alleen thuis ben met hem krijgt hij een ei door zijn brokken geroerd. Of gewoon even koken en dan in stukjes snijden om hem wat oefeningen te laten doen.
Goed luisteren dat hij dan doet!
Ik geef meestal een rauw ei, maar soms ook gekookt.
Meestal krijgen ze er 1 per week.Maar echt super lekker vind Cismo het niet gekke hond hihi
Als je hond op alleen brok zit is het niet slim om ei te geven. Er kan salmonella in zitten en omdat je brok geeft is het maagzuur van de hond daar niet op berekend. Als je ook vers vlees geeft kan het prima! Wel eerst even opbouwen zodat het maagzuur het ei goed kan verteren en de salmonella geen schade aanricht. Dobber krijgt ook wel eens een ei en tot mijn stomme verbazing at ze de schil er ook bij op... Wel een rauw ei hoor!
Hier zo nu en dan ook een hardgekookt eitje,smullen hoor,krijgen ze hier 1x in de week
Simmie krijgt sinds kort, in het wknd een gekookt eitje. Zou hij elke dag wel willen haha
Sita 1 x in de week een rouw eitje Vind dit erg lekker!! . Chica ongeveer 1 x in de 2 weken. Voornamelijk om dr vacht te herstellen. Vaker mag ze niet wegens dr dieeet.
Bedankt voor de reacties: eieren zijn dus meestal wel in trek.
Dobber: mijn honden krijgen KVV. Hoe moet ik dat opbouwen het beste doen of kan ik ze gewoon een rauw ei voorschotelen? Ze krijgen hier af en toe wel een gekookt ei maar rauw hebben ze nog niet op.
Bodhi krijgt 3x per week een ei (per 5 kg lichaamsgewicht mag je 1 ei geven). Rauw en met schil!
Als je honden KVV krijgen, zijn ze al rauw gewend. Gewoon rauw geven dus. Of een heel ei, of je klutst het ei kapot in hun voerbak.
nog nooit een rauw eitje gehad ? deel het in tweeen voor je honden, ieder wat, en dan kijk je of ze het eten, ja ? dan geef je de volgende keer ieder een rauw eit, mag met de schil, die prak je fijn, een goeie calcium bron.
ze krijgen van een rauw eitje een stralende vacht.
de schil van een gekookt ei, daar heeft je hond niets meer aan, dus nooit geven.
de schil van een rauw ei, is een goede bron van calcium, maar prak de schil . lekker door het eten van je hond, dat rauwe ei , geef je over het eten heen, kan je zien hoe lekker die dat vind.
tenminste hier is voor bamse iedere ochtend een rauw ei, en ook ik prak de schil even fijn.
zoals je kunt zien vindt indy het héérlijk zijn ei,
leg het altijd achter het huis op de grond,hij gaat er eerst mee spelen,en dan"pats"een klap met z'n poot en lebberen maar,
en indy krijgt meestal brokken en af en toe rauw vlees
super, indy vind het zeker lekker, nee zelf geef ik geen rauw ei zonder eten, een lekkere kliederboel hier anders.
Dat is zo leuk als ze voor het eerst een rauw eitje krijgen. Ze smullen erzo van.
Dat ik ze hier voor het eerst een eitje gaf gingen ze er eerst mee spelen maar het rook natuurlijk wel erg lekker vooral Vajco verdedigde zijn eitje. En als ie dan opeens stuk ging was het smullen. Ze hebben hem met schil en al opgegeten.
Het is zo leuk om dat te zien hoe ze er mee doen.
Nu krijgen ze een keer per week een eitje ik geef hem heel aan ze (meestal in de tuin heb je niet zo veel geklieder binnen haha)
Ben benieuwd hoe die van jouw het vinden
Groetjes Sandra
Sire krijgt weleens een rauw eitje (zonder schaal in zijn voer zit al iets te veel bot) door zijn voer. Hij vindt het niet echt lekker maar het is goed voor zijn vacht. Daarnaast geeft ik meestal Darf en soms zit er een kleinere portie tussen. Dan geef ik hem een eitje.
@willemijn,
dáárom krijgt indy het ook buiten,
daar mag hij kliederen zóveel hij wil
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eitje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?