mager hondje

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel sarahsarah

honden foto van sarah

hallo,

ik heb sinds een maand of 3 een klein hondje die tog erg mager is. stress is zeker weten een factor sinds we haar hebben gered van een jaloerse pitbull waar ze een jaar of 2 mee heeft gewoond. ik heb gehoord dat ze regelmatig werd aangevallen en ook een paar keer is aangereden. ook had ze een erg slechte conditie waaruit blijkt dat ze vrijwel nooit werd uitgelaten. sinds wij haar hebben maakt ze het goed, maar ze blijft erg mager. ze heeft al haar prikjes gehad, is ontwormd, en behalve dat vrolijk en gezond. het probleem is dat we over een paar weken moeten verhuizen wat nog meer stress gaat opleveren. ik woon op cyprus waar nog overal zwerfdieren rondlopen en huisdieren vaak geldbronnen ipv gezelschap zijn, dus heb niet erg veel vertrouwen in de dierenartsen hier. heeft iemand advies over bepaalde brokken of dieet wat zou kunnen helpen?
alvast bedankt!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mager hondje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel astridastrid

honden foto van astrid

he sarah..

wat goed van jullie dat jullie zon lief hondje hebben gered.. meschien kunnen jullie overgaan op vers voer.. dit zal wel niet verkrijgbaar zijn in cyprus.. wat dacht je van een goed merk brok zo als farmfood..

er komen nog veel meer reacties.. groetjes astrid..

honden page profiel Amber & LootahAmber & Lootah

honden foto van Amber & Lootah

Maar of ze daar farmfood hebben??? ;-) Je kunt ook zelf voer samenstellen. Er zijn hier een aantal mensen op het forum die dit doen (volgens mij Mexx en Angela van raki en bodhi). Want ik neem aan dat je wel gewoon vlees e.d. kunt kopen op cyrpus bij de supermarkt/slager :-)

Want veel honden doen het erg goed op vers vlees dus dat is zeker aan te raden :-)

Groetjes Amber

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Het kan goed zijn dat ze mager blijft, door alle stress en een slechte start in het leven.
Wat krijgt ze nu? Eet ze daar wel goed van?
Ik ben een vers vlees-fan. Dat vinden de meeste honden lekker. Alleen dan moet je wel een vriezertje hebben.

honden page profiel sarahsarah

honden foto van sarah

kijk, dat helpt een stuk beter dan restjes en prikjes :-)
ik weet niet of ze farmfood hebben hier, ik zal even zoeken. op dit moment krijgt ze 's ochtends brokjes en 's avonds brokjes met blikvoer. ik denk inderdaad dat vers vlees het makkelijkst is, ze eten hier erg veel lam en varkensvlees. blikvoer vind ze erg lekker, brokjes vind ze niet zo interessant en verder wil ze alles hebben wat jij eet zoals elke hond. buiten vlees om vind ze pasta en tomaat erg lekker. zijn er nog bepaalde soorten vlees en groenten die zouden kunnen helpen?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mager hondje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: zoek de 6 verschillen
^