Gisteren met zijn beidjes naar de hondenschool geweest. Het was een rustige les, we waren maar met drie honden. Fantastisch, want dan krijg je bijna privéles.
Sasha deed het best goed, er was een nieuwe oefening, zit voor terwijl het baasje neerzit, en zij deed het als enige meteen goed.
Eén van de vaste oefeningen is voedsel weigeren, dan komt de instructeur met een worstje in de hand naar de honden en die mogen niet aan dat worstje komen. Meestal gaat dat met Sasha zeer goed, eenmaal duidelijk neen zeggen en dan draait ze haar neus weg van dat worstje.
Deze keer kwam dat worstje wel héél dicht, zo'n centimeter van haar neus, maar ze draaide haar snuit mooi weg. Instructeur dacht wellicht we gaan dat nog wat verder drijven en duwt dat worstje weer onder haar neus...
Voordat ik of de instructeur ook maar met de ogen konden knipperen was er ineens een halve worst verdwenen.
Het ging zo snel dat de instructeur het ook niet had zien aankomen en die stond er nogal beteuterd naar te kijken , ik de slappe lach ... en Sasha ... die had haar worst allang doorgeslikt en zat ons onschuldig aan te kijken .
Kleine worstendief!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe naam voor Sasha ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zaten de instructeur zijn vingers er nog wel allemaal aan
Ja hoor, daar is ze netjes afgebleven.
Zijn worstje was gewoon ineens verdwenen.
Lekker als je met trainen even alle aandacht krijgt!!! Ging toch hartstikke goed!! En wat dat worstje betreft, ik vond het wel wat overdrevenn van de trainster om het dan nogmaals aan te bieden!! Geef je hond eens ongelijk!!! Je moet de kat niet op het spek binden!! Vind het al goed dat ze de eerste keer weigerde!! Succes ermeee!!!
hahahahah das ook vragen ook hoor om die worst op te eten.
hahaha geef ze groot gelijk. te uitdagend ook hoor.
hoop dat het heeft gesmaakt mijriam
hahahaha wat grappig zeg.
worst is gewoon ook niet te weerstaan
Eigen schuld, dikke bult... Moet de trainer dat worstje maar niet onder de neus duwen
Ja, ik kon haar ook niet echt ongelijk geven, eerst heeft ze het mooi geweigerd, maar ja, ze dringen zo aan. Dan eten we dat toch op!
Normaal krijgen ze als ze het worstje geweigerd hebben, achteraf zo wie zo een stukje hoor. Alleen moet het baasje dat geven, nu had ze zichzelf bediend.
De blik op de instructeur zijn gezicht was geld waard, en de andere cursisten hadden dan pas in de gaten dat er iets gebeurd was, ze was echt bliksemsnel.
hihi,had het gezicht van de instucteur wel willen zien
geef haar groot gelijk
gr liesbeth
Hij heeft zich wat later herpakt en de oefening nog een s overgedaan, toen weigerde ze weer braaf. Heeft alsnog een stukje bovenop gekregen, dubbel gewonnen!
Hihi, dat heeft ze wel goed bekeken maar ze was toch ook heel flink, bij Tibo zouden ze niet zo moeten aandringen hoor
Ik had het gezicht van de instructeur wel willen zien hahaha
Als het maar gesmaakt heeft
hahaha worstendief
wat een boefje
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nieuwe naam voor Sasha ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?