
vraagje als ik bij iemand ben geweest met een hond en ik kom thuis dan wil quinty niks meer van mij weten.
ze kan mij dan een uur niet aankijken en mij totaal negeren................
Fleur heeft hier helemaal geen last van.
waarom doet quinty dit?
ze is hier de roedelleidster en is bijna 4jr.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bij andere hond geweest........................" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Het zal er mee te maken hebben dat ze het ruikt.. is het bij alle honden? of bij bepaalde hondjes? ik weet wel dat als ik thuis kom en ben bij mensen geweest die een hondje hebben, dat ik grondig wordt afgesnuffeld als ik thuis kom! haha negeren nog nooit gehoord.. ben benieuwd wat de andere zeggen 

Hoi Lisa ze ruikt aan mijn broek dat ik bij andere honden ben geweest en dan gaat haar staart naar beneden en gaat boos in een hoekje zitten dit kan ze zo een uur volhouden.
Laatst was het zo erg dat ze zelfs ging mopperen.
3 doggies 
Meen je dat nou!! haha misschien is ze jaloers? haha ik weet niet of honden dat echt kunnen ervaren maar je weet maar nooit haha..
3 doggies 
Hoi Marscha.Wat quinty doet doen ze hier niet ze kunnen wel eens even goed suffelen
3 doggies 
Volgens mij is ze idd beledigd dat er een andere hond aan jou is mogen komen.
Ik dacht eerst dat dieren dat niet hadden, jaloezie.
Maar sinds dat we een jong paard erbij hadden, is onze grote echt jaloers. Hij kijkt zuur naar de jonge, doet echt nooit lief tegen hem. Ik was toen ook meer bezig met de jonge, omdat de grote geblesseerd was. Als ik nu eerst de grote rij en daarna de jonge is het goed. Geen zure gezichten meer.. haha.
Ook de honden bij mijn ouders. Ze hebben een groot zwitserse sennen en een golden. De golden is echt jaloers als de sennen aangehaald wordt. Dan duwt hij de sennen aan de kant, want hij wil alle aandacht. Als hij wordt genegeerd, gaat hij blaffen. Toch grappig dat het bij dieren net zo is als bij mensen!

Ook hier wordt ik genegeerd als ik een vreemd hondenluchtje bij me heb. Word wel afgesnuffeld en dan draait MADAM zich zwaar beledigd om!! Vrouwtje weer vreemd geweest!!!

niets van aantrekken marcha. het gebeurt vaker als een hond in een hondenpension of gastgezin is geweest.
een beetje jaloezie en het niet thuis kunnen brengen van de geur komt er ook bij kijken.
negeer dat, de hond komt vanzelf wel weer bij je , want ze kan je echt niet blijven negeren hoor.
je hebt even een vreemde geur bij je, als je in een ziekenhuis hebt gelegen is de geur van daar ook heel vreemd, het niet thuis kunnen brengen van die geur. dan negeert de hond je, ook al zou jij het anders willen, dat tie dolblij is, negeer jij de hond even, het trekt echt weer bij.
3 doggies 
Ik accepteer het dus niet als mijn honden mij negeren.. zij is trouwens niet de roedelleider: dat ben jij

Geen nood Sharon , ze komt heel graag bij haar roedelleider terug hoor, nog net niet met hangende pootjes , want dan kan ze niet meer lopen hè!! Van mij mag ze even nukken !!!Haar probleem toch!!!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "bij andere hond geweest........................" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?