Bij dit soort dingen vraag ik me altijd af, hoe hij dit de honden aangeleerd heeft, en wat zijn stok precies voor een rol heeft. Een hond wijkt niet uit zichzelf van een stok.
De mijne wel hoor en ze hebben er nooit 1 klap mee gehad.
Een stok is in feite een verlengde arm en dat is soms best makkelijk merk ik nu.
Of dit voor de man in het filmpje ook geldt weet ik niet. Spreek nu alleen voor mezelf.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "16 honden uitlaten? Geen Probleem!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Ik vind het een prachtig filmpje. En als de honden in het veld los lopen zie je ze heel relaxt lopen. Ik denk daarom dat deze honden het fijn hebben bij deze man en dat deze man zeer zeker een goede leider is. Heel knap!!!
Ach mensen, als je naar die honden kijkt, zie je dan enige druk op die schoudertjes? Zie je ze wegschieten als hij zijn arm uitsteekt?
Nee, ze blijven met hun staartje vrolijk omhoog lopen, oortjes naar voren, lekker door rennend.
Natuurlijk kun je niet iedereen aanraden om met 16 honden te gaan wandelen. Maar hier zie je toch duidelijk wat anders, je ziet ook heel mooi dat ze ten alle tijden achter hem blijven lopen. Dit is een uitzondering en het ziet er mooi en natuurlijk uit.
Uiteraard kun je er allemaal 'maaren' verzinnen, maar je kunt ook genieten van het mooie filmpje
Het is ook niet in Nederland, maar in Duitsland, stuk meer ruimte, weinig verkeer zie je ook. Scheelt ook een hele hoop..
had het filmpje al eens gezien,maar blijkt prachtig en indrukwekkend om naar te kijken
gr liesbeth
ik vind het mooi om te zien !! , ze reageerden bijna niet eens op de hond die te tegemoet kwamen, en je ziet dat ze plezier hebben in de wandeling !!
oversteken, zwemmen, alles gaat goed
Knap hoor hoe hij dat zo voor elkaar krijgt.
En over de Stok... je ziet ze niet angstig reageren of schrikken als hij daarmee zijn aanwijzingen geeft.
Ik kende het filmpje ook al, vind het wel prachtig om te zien en alle honden lijken vrolijk en ontspannen voor mij.
Ik weet nog dat ik me afvroeg wat voor honden het zijn toen ik het filmpje voor de eerste keer zag omdat ze zo ontzettend snel kunnen rennen. Ben alweer vergeten welk ras het is.
Zelf zou ik me dat nooit toevertrouwen, ik ben dan meer degene die met een kilo kaas onder de arm loopt om mijn ene hond naar me te laten luisteren
Ik woon ook in Duitsland, maar ik hoop eerlijk gezegd niet dat ik die man met zijn honden tegenkom ooit, ik denk dat Lola een hartverzakking van schrik krijgt om zoveel honden tegelijk tegenkomen.
geweldig! leuk om te zien
die meneer weet echt wel wat hij doet! tuurlijk kan er eens wat fout gaan maar dat wil niet zeggen dat het altijd zo is! ik vindt dit echt leuk om te zien
vet!!!
Perfect onder appel
Prachtig leven voor die honden!!!
Wij lopen ook elke dag risico, er kan altijd wat gebeuren..
Jeetje; indrukwekkend.
De honden luisteren prima en lijken veel lol te hebben.
Mijzelf lijkt dat niks zo'n grote groep. Die man lijkt me heel lief en goed voor de honden, maar ik vraag me zelf af of je wel genoeg aandacht kunt hebben voor iedere hond. (eigenlijk net als in een super groot gezin) Maar goed; de honden hebben natuurlijk ook heel veel aan elkaar.
Zo! Ik vind sommige reacties hier wel heftig hoor!! je ziet iemand op een filmpje die duidelijk perfect met zijn honden om weet te gaan. De honden hebben het heerlijk, luisteren uitstekend, en krijgen daardoor heel veel beweging en vrijheid. Hoe kan je daar nu weer iets op aan te merken hebben??? Het is niet verantwoord? Ik zou de stukken weleens willen zien die niet zijn gefilmd??? pfff... sommige mensen vinden ook altijd wel iets..
super mooi om te zien hoe sommige mensen met hun honden om gaan
er kan altijd iets gebeuren
je weet maar nooit als er een of andere gek door de honden uitlaat plaats allemaal honden doodt rijdt
kan allemaal gebeuren
als ik naar school fiets kan ik ook aangereden worden
je moet genieten van je leven en niet te veel druk maken
Ik zelf train mijn honden ook met een stok om ze te sturen. Rijd wel op een scootmobiel.Waarom ik een stok gebruik heel af en toe?? Om ze er even eraan te herinneren dat mijn scoot hard is... Slaan??? Ben je gek een heel kleine aanraking is genoeg. Ze snappen het heus wel. En je ziet ook hier geen hond inelkaar duiken. Nee hoor petje af wat die man doet. En naar de honden te kijken doet hij het vaker.
Superleuk filmpje, en ik heb bewondering voor deze man, tjeeeee, wat een training is daaraan vooraf gegaan zeg ............ pfoei.
Groetjes Betina
Nog even over die stok: Ik merk tijdens het fietsen terwijl ziva los loopt dat ze heel goed reageert op aanwijzingen met mijn hand. Niet zo netjes en gedisciplineerd als in dit filmpje maar ze kijkt er goed naar en gaat wel in de richting die ik wijs. Ik denk dat die stok dus heel handig is, inderdaad een soort verlengde arm.
Inderdaad geweldig, wat een pracht leven hebben deze honden, en wat wou ik dat ik dat kon doen met mijn mooie dames
heel mooi om te zien
Die vrijheid!!
Ze luisteren perfect op het filmpje
Echt heel mooi om te zien.
ik ben het wel een beetje eens met Marieke ... mooi zicht maar wat als er wat gebeurt ??
de man heeft zijn honden wel duidelijk onder controle petje af hiervoor
Wel al een oud topic,maar wat is dit mooi en wat zou mijn Diego graag mee willen rennen en zwemmen
Die man leeft voor en door en met zijn honden wat geweldig om ze zo onder controle te hebben. en wat gaaf dat hij met al zijn honden gaat zwemmen echt bewonderingswaardig. En die stok daar stuurt hij de honden mee naar links of naar rechts echt super hoe hij die honden heeft afgericht. Die man heeft ECHT een HART voor honden.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "16 honden uitlaten? Geen Probleem!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?