hallo.
bean heeft een blikken voer bakje.
en dat vindt die niet prettig.
steeds pak die er 1 uit een brokje .
met een angstige blik en dan loop die ver van bakje af.
eigelijk wil ik wel een ander bakje kopen maar.
ik wil hem ook niet toe geven dat die er bang voor moet zijn
wie heeft die ervaring meer.
bets en bean
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "voer bakje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Heeft hij zijn halsbandje nog om als hij eet?
De onze vond in het begin het tikken van de halsband tegen zijn bak eng. Nu hebben we in huis de halsband gewoon niet om.
als je hond het nou niet prettig vind om uit een blikken voerbak te eten en te drinken, koop een kunststof bak, die zijn heel goedkoop te verkrijgen .
hallo nee mirjan die heeft die in huis nooit om.
want ik ben als de doods als die ergens achter blijft haken. dus dat is het niet.
hij doet het al van begin al.
dankje wel bets en bean
ja mirjan ik denk ook dat ik dat maar doe want dit is niks en ook nog eens zielig.
dankje wel bets bean
Wij hebben een Ikea bak staan (metaal) waar een oranje muisje onder de rand door kijkt. De eerste 2 keer vond onze hond het eng en trok ze aan de muis (metalen bak, stenen voer... ) maar na 2 dagen vond ze het ok. Nu kijkt ze er niet meer naar.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "voer bakje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?