puppy vacht

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel stephaniestephanie

ons boomertje(10 weken) is 3 kleurig,donker/zwart is de hoofdkleur,in de nek een witte krans en tussen de hele donkere haren door licht bruin(dit zijn de korte donshaartjes)is dit de blijvende kleur,of kan hij lichter worden?

stephanie

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppy vacht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel

Hij kan nog heel veel veranderen, kun je nu nog weinig van zeggen hoe hij later word.
Volgens mij kan een hond tot de leeftijd van 2 of 3 jaar nog veranderen van kleur, kan dus best zijn dat hij uiteindelijk lichtbruin met wit word etc.

*als ik het fout heb, zeg het maar, zo heb ik het altijd geleerd O-) *

honden page profiel Amber & LootahAmber & Lootah

honden foto van Amber & Lootah

Mijn australian shepherd ziet er na elke verharing weer iets anders uit. En onze jack russel werd steeds witter vanaf zijn kop, en kreeg steeds meer kleine vlekjes (molding). Dus ze kunnen hun hele leven nog wel veranderen :-)

honden page profiel Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - Bams en Ogin ¥ .

honden foto van Willemijn   -     Bams  en Ogin   ¥ .

nee dat is geen blijvende kleur, welke kleur dominant gaat worden ? dat zie je bij de tweede derde rui, dan krijgt tie zijn orginele kleur vacht, en dan nog heeft de verkleuring van de vacht , ook als de hond volwassen is. te maken met het zonlicht. zomers lichter van kleur en swinters altijd wat donkerder.

honden page profiel Moos.Moos.

Mijn hondje was eerst heel wit met weinig zwart, toen werd het wit met grijs en nu is ie wit met zwart.

En superlied O-)

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Zeker, die kleuren kunnen heel erg gaan veranderen. Zeker bij zo'n kruising.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppy vacht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^