hallo,ik heb voor het eerst wat verse voeding gekocht.
nu dacht ik at zal wel voor zich wijzen maar da's niet helemaal zo.
nu staat er nier op de verpakking met hoeveel ik kan beginnen,maar er is vast hier iemand op de hondenpage die dat wel weet.
ik heb smuldier gekocht,hier wel eens voorbij horen komen en ik dacht dan zal dat wel prima zijn.
wij hebben een labrador van 8 maanden,weet iemand hoeveel ze dan mag hebben?? ze krijgt normaal altijd 2 maaltijden brokken per dag.
heeft er iemand een advies???
ik zou eigenlijk (om te beginnen )dit 1 a 2 keer per week willen geven.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "smuldier" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hoi lisanne,ze weegt 22 kilo ,ik zag dat er (toevallig )nog een topic over was,ook vandaag.heb daar ook al even wat gelezen,maar alle advies is welkom.
dank je
Sam is 6 maanden en weegt 25 kilo die geef ik ong 800 gram per dag, div kvv Smuldier, Carnibest, Duck, Rodi
Op de verpakking kun je indaad weinig vinden kwam ik vandaag ook achter..
Mij is verteld 4% van het lichaamsgewicht van een pup.
oeps was nog niet klaar
ik zou zelf ietsje meer geven omdat ze nog in de groei is!
lisanne,is dit dan per maaltijd,of verdeeld over de dag???
gebruik jij ook dit voer?? en wat zijn jouw ervaringen ermee??
grts lian
Ik doe het hier ook op mijn gevoel maar snap wel dat het lastig is, omdat ze natuurlijk geen pup meer is, ik zou dus niet 1100 geven, maar idd een middenmaat kiezen, zoals jij al zei haha,
Vraag het bijv even aan Mexx of Angela die kunnen het je precies vertellen
Ik heb nu 400 verspreid over de hele dag,omdat hij normaal aan brok 275gram krijgt.
Ik geef ze zelf maar 1x op een dag eten, alleen savonds, geef zelf ook smuldier afgewisseld met kippenekjes, kippenvleugels,
Ben zelf nu de overstap naar helemaal vers aan het maken
dus ik geef het maar 1x niet verdeeld!
thanks,iedereen,ben weer wat wijzer geworden vandaag.
ben het aan het ontdooien nu,dus morgen is het een feestmaaltijd voor senna
ben erg benieuwd.bedankt!!!
grtjs lian en een pootje van senna
Een pup krijgt iets meer, rond de 5% normaal, maar bij Smuldier zou ik meer geven omdat het graan bevat.
Volwassen hond 2% normaal, maar ik zou ook meer geven.
Deze percentages zijn per dag berekend.
Nou Senna dat wordt smullen straks, Sam krijgt het al sinds dat hij 8 weken was(div soorten KVV)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "smuldier" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?