onrustig oudje

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Marlen Marlen

honden foto van Marlen

Hallo allemaal,

Mijn labrador van 14,5 is de laatste tijd erg onrustig. Loopt de hele tijd van zijn mand naar de gang en weer terug. Het lijkt wel alsof die geen rust kan vinden. Zou dat aan de leeftijd kunnen liggen?

Groetjes,
Marlen

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "onrustig oudje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel BeauBeau 3 doggies

honden foto van Beau

Hoi Marlen,

Hoe is de ontlasting? Poept hij/zij makkelijk? Gaat plassen goed? Ben je zelf veels te druk bezig waardoor je hond onrustig van jou word? En hierdoor onzeker kan worden? En misschien geeft je hond jou aan dat hij naar buiten wilt? Hoe is de eet/drink gewoontes? Hoe gezond en stralend is de vacht??

Kortom;
Heb je misschien wat meer info?? ;-)

Groetjes, Beau
*o* van Jari, Janey en de 8 pups

honden page profiel De Mecheltjes clanDe Mecheltjes clan 3 doggies

honden foto van De Mecheltjes clan

Hallo Marlen,

Dit kan zeker met ouderdom te maken hebben.Dit zie je vaak terug bij beginnende dementie. Vertoont ze dit gedrag ook s'nachts

Heb je de indruk dat ze pijn heeft?

Beau heeft zeker gelijk wat meer info zou wel handig zijn.

Lieve groet,
Wilma

honden page profiel jojo 3 doggies

honden foto van jo

hoi marlen,
kan inderdaad wel met leeftyd te maken te hebben,onze maltees is 12 en half en is ook onrustig geworden en doet dingen die die vroeger nooit deed,aan freddy 14 merken we niet veel maar die wordt wel doof en een beetje slechtzien.

en als je het niet vertrouwd zal ik toch voor de zekerheid even de dierenarts raadplegen.
wens je veel sucses.

groetjes jo en dr hondjes :-)

honden page profiel Marlen Marlen

honden foto van Marlen

Hoi allemaal,

Bedankt voor julie reactie. Eten en drinken doet die prima en omdat die niet verder kan lopen dan zo'n 2oo meter gaan we 5x per dag met hem naar buiten.
Het is altijd een hele rustige hond geweest zelfs nu met het vuurwerk schrikt die daar niet van.
Daarom vind ik het sneu dat die zo onrustig is.
Hij slikt inmiddels al wel veel medicijnen o.a. voor zijn hart, schildklier, plastablet en rimadyl voor de artrose. Ik heb niet het idee dat die meer pijn heeft.
Eerder het gevoel dat die het af en toe niet meer weet.

Groetjes,
Marlen

honden page profiel De Mecheltjes clanDe Mecheltjes clan

honden foto van De Mecheltjes clan

Hoi Marlen,

Daarom dacht ik ook aan Alzheimer(dementie. onrust heeft vaak tenminste met de oudere hond te maken met dementie.

Lieve groet,
Wilma

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "onrustig oudje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^