Hoi Allemaal,
Ons hondje is sinds twee maanden van een energiek hondje naar een lusteloos hondje gegaan, sinds ons andere hondje vorig jaar november is overleden, zou het kunnen komen, dat ze haar kameraadje mist, waar mee ze 10,5 jaar samen is geweest, van pup af aan? Het hondje is een Cairn terrier van 10,5 jaar oud, het overleden hondje was een West high land white terrier van ook 10,5 jaar oud, zou het kunnen dat ze haar zusje mist?
Groetjes Sonja.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lusteloos hondje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
ja zeker kan dat. 10.5 jaren samen geweest ? goh dat is niet wat zeg, zelf heb je ook een gemis, wat je kunt doen is veel aandacht geven, wandelen op andere plekken waar ze met haar zusje geweest is.
dekentjes met de geur van haar zusje jouw overleden hondje weg doen, nieuwe nemen. en geef haar de tijd om het ook te verwerken, het is nogal wat .
ja dat kan heel goed... toen mijn opa en oma ook hun hondje dood ging was de andere ook heel erg anders hij wou niet meer eten en zelfs bijna niets meer van mijn zus en ik aan nemen terwijl hij altijd gek op ons was.. dat moet rusten en haar de tijd geven.
Hoi Sonja
Heb hier hetzelfde meegemaakt met onze eerdere honden.
De oudste gestorven en de jongste wilde niet meer alleen zijn deed in het begin veel huilen echt heel zielig.Was nog nooit alleen geweest.
Maar heeft zijn tijd nodig,hier tenminste.
Waren 12 jaar samen.
Mijn hart breekt als ik dit lees.
Natuurlijk is uw kleintje aan het rouwen.
Mist haar maatje.
Het heeft tijd nodig en met uw hulp verwerkt ze dit.
Was ze erbij toen haar vriendinnetje stierf, heeft
ze haar geroken toen ze gestorven was ?
Het is heel moeilijk, het is te hopen dat ze niet ziek
wordt van verdriet.
Reken maar van yes dat ze haar zusje mist
Ik denk ook dat ze haar kameraatje mist!10,5 jaar samen is ook niet niks!
mss kan tzt een nieuw maatje wat troost brengen..
Hoi Machtel,
Ja, ze heeft afscheid van Iggy genomen, we hebben haar mee genomen toen Iggy gestorven was bij de Dierenarts, we hebben haar bij Iggy op tafel gezet, maar ze draaide steeds haar hoofdje weg.
Lees anders mijn verhaal op dogboek:Triest verhaal over onze Westy Iggy, daar staat het in uit gelegd, misschien haal je daar iets uit.
Groetjes Sonja.
Ja ik denk dat het daardoor komt. Die mist haar zusje gewoon.
Ik heb het gezien, met de 2 herders die mijn man ooit had. Toen het reutje overleedm kwijnde het teefje helemaal weg.
Nu hebben wij samen 2 herders, en als ik mijn teefje meeneem, dan jankt mijn reutje de hele dag, en gaat haar zoeken.
Veel sterkte.
Hoi Rilana en de rest,
Dat klopt, dat gebeurde bij ons ook, als ik Iggy meenam, en Chelsea bleef even alleen bij John, dan jankte en piepte ze tot dat wij terug waren, en anders om ook.
Groetjes Sonja.
Ja dat weet ik wel zeker. Honden kunnen ook rouwen als ze hun maatje verliezen. Arme schat...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lusteloos hondje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?