Kleine Sym komt zaterdag weer terug bij ons omdat het niet ging in het gezin waar hij naar toe is gegaan. Met name met het dochtertje ging het niet. Ze kon de pup geen rust gunnen. Pffff... zal blij zijn als hij weer veilig bij ons is.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Onze Sym, terug bij zijn mama" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
jammer dat het niet goed ging bij het andere gezin,maar ook ik zal dan blij zijn als hij weer terug komt.
blijft hij nu dan bij jullie of zoeken jullie een ander goed gezin voor hem????
groetjes
Oh wat jammer dat het niet lukt bij de nieuwe baasje.
Maar hij zal blij zijn als hij zijn rust terug heeft.
Ga je hem zelf houden of ga je opnieuw opzoek naar een leuk baasje?
Het is gelukkig al bijna zaterdag! Jammer dat het niet gelukt is bij het nieuwe baasje, maar aan de andere kant maar goed dat ze hem dan terugbrengen. Beter voor het beestje!
Ik zal blij zijn als hij weer hier is. we maken ons echt ongerust. Een nieuw baasje is nog niet aan de orde hoor. We gaan eerst eens observeren hoe hij is. Hij is pas 15 weken maar er is nu wel een belangrijke fase voorbij en ik hoop dat er niet al te veel aan hem verpest is.
he bah,wat naar!
Nog twee daagjes volhouden, dan is hij weer veilig bij jullie!
Kan me goed voorstellen dat je je zorgen maakt, maar het komt vast allemaal goed!
Laten ze dan eerst maar het kind gaan opvoeden. Sym is inderdaad geen speelgoed voor kinderen hoe schattig en lief ze ook zijn.
Wat een spetter.
Jammer dat het niet ging, maar ik ben blij dat
hij terugkomt.
God weet wat het hondje zou zijn aangedaan.
Ik vind hem helemaal prachtig.
Ik zag t gister op je site Marianne,
pfff zei t meteen dat heeft met de kids te maken...
Waarop Mel en Mats meteen zeiden nou dan nemen wij hem r toch bij, we vonden Sym net zo lief als Noortje alleen hij was al besproken.
Ik bel je vanavond ff
Dees
Wat naar dat het zo gelopen is met die baasjes. Hopelijk kunnen jullie goed met hem verder en heeft hij binnenkort zijn plekje gevonden!
Maar goed dan dat hij terug naar jullie kan komen.
Ik heb 4 kinderen en een bende pups, maar die weten best dat ze de pups gerust moeten laten. krijg het van onopgevoede kinderen. Grrrr.
Ik vind het een hele goede optie dat jullie hem even laten bekomen en hem even observeren hoe hij het doet en wat hij wel of niet geleerd heeft zodat jullie een passende thuis voor hem vinden. Denk ook best zonder kinderen.
ach gossie.dat arme pupsel.ik ben blij dat hij weer bij julie terug komt. hij lijkt op beetje op jazzy
gtr noor en een pootje van jazzy
Goed dat ie terug bij jullie terecht kan ...
Een pup heeft zijn rust nodig ... Hopelijk is alles goed met hem ...
Grtz,
hoi
ja ik hoop dat je gauw een plekje voor Sym vind
en dees als het door gaat heel veel plezier er mee
maar daar twijfel ik niet aan
marianne
bij dees heeft hij het zeker goed elk weekend naar de camping en dan kan hij ook kennis maken met die van mij
groetjes Lisa
Sym is wel een heel mooi lief puppie om te zien, daar zal je wel gauw iemand voor vinden. Op zich mooi dat ze Sym nu terugbrengen dan over 1 jaar.
Ik hoop dat je snel een goed baasje voor hem vind
hahaha,
neem m maar mee als je hierheen komt marianne!!!!
kan ie kennis maken met sterre
Ik hoop maar dat ze tegen die dochter zeggen "en omdat je niet luistert terwijl we je gewaarschuwd hebben, gaat het hondje terug naar zijn moeder".
Zucht, ik kan ook niet wachten tot hij terug is. Heb allemaal visioenen voor me wat het kind met de pup doet en heeft gedaan. Het precieze zal ik iig zaterdag wel horen. De kleine man ziet er zo op de foto's wel gezond uit.
hoi allemaal ik wil even toevoegen
deze mensen hebben de energie niet ervoor blijkbaar
het is logisch dat de kinderen erachteraan gaan en wat doe je als ouders dan de kinderen mee opvoeden met de pup
ik heb een dochter van 6 en van 3 die van 3 liet de pup ook niet met rust de eerste dag hup meteen actie ondernomen kind opvoeden dat de pup rust nodig heeft als je hier niet consuquent in ben en er geen volhoudingsvermogen in hebt word het niets
bij mij thuis is het nieuwe er nu gelukkig een beetje vanaf het heeft dus ruim 3 maanden geduurd voordat mijn dochter de pup met rust liet zonder waarschuwing of weghalen het is vermoeiend dat zeg ik eerlijk maar de aanhouder wint
haha nu heb ik over 4 weken weer dezelfde dingen te doen want dan komt onze nieuwe pup erbij ach ja even doorbijten
wel fijn dat de pup naar jou terug komt en niet op mp beland
ik zou inderdaad even aankijken hoe het gaat met de pup want als ze er al geen zin in hadden om beode op te voeden welke moeite hebben ze dan wel gedaan vraag je je dan af
succes
p.s.
zie dat je je drukt maakt over wat er allemaal gebeurd is
maar het is merendeel vaak het achterna lopen en het knuffelen laten we hopen tenminste mijn dochter wilde contineu spelen met haar met speelgoedjes en knuffelen in het begin wilde ze dr op tillen maar daar werd ze meteen voor op de vingers getikt mag niet
het zal gewoon zijn dat de mensen zich irriteren aan het contineu moeten waarschuwen van het kind is ook vermoeiend maar wie wat wil
Als de mensen eens eerst goed nadenken voor dat ze een pup kopen......
Kinderen kun je ook niet terugbrengen als ze tegenvallen
Dat is het precies Tanja! Ik denk dat het de pup irriteerde dat hij steeds werd opgetild en dat er met hem werd gesold terwijl hij wilde slapen. Wij zouden het ook niet leuk vinden om steeds wakker gemaakt te worden.
Maar het is een gescheiden man met twee kinderen en ik had hier al een beetje het idee dat hij vooral de jongste niet goed aankon.
Overigens komen mijn puppen altijd hier weer terug als ze ergens weg moeten. Dat heb ik ook in het koopcontract. Moet er niet aan denken m'n eigen gefokte schatjes terug te moeten vinden op MP.
hi marianne hmmm denk dat papa voor de puppy ogen van de kinderen is gevallen toen ze een hondje vroegen
alleenstaand maakt niet zo uit maar consuqeunt zijn wel
ik doe ook veel alleen mijn man werkt veel maar geen problemen hier hahaha
ik ben de hondenmens in huis
ja ik denk dat het allemaal te druk werd voor de man zelf
als je een pup in huis haalt met zo een kind als die jongste van mij moet je je ruimtijds voorbereiden op het vermoeiende weghalen van het kind bij de pup en leren met de pup om te gaan
tula was heerlijk een makkelijke pup makkelijk op te voeden haha ik was vooral met mn dochter bezig haar op te voeden
nou ik zou gewoon even aankijken hoe het met de pup gaat en voorl even zien hoe hij reageer op kleine kinderen dan kun je meteen een beetje zien aan zn lichaamshouding in hoeverre de pup er wat aan over gehouden heeft
en dan nog even betreft het contract ben er vandaag via de fokster achter gekomen dat een contract geen rechten verleend al ga je naar de rechter ermee de hond is nu eigendom van mensen helaas dus want watvoor zin heeft het dan nog contracten op te stellen als mensen doen wat ze willen
ik hoop dat hier wel iets aan gedaan word want je maakt een contract een afspraak en die hoeft dan niet nageleefd te worden t is wat
@Tanja ik weet dat je aan een koopcontract geen rechten kunt verlenen al is dat nog nooit uitgeprobeerd via een rechter. Ik hoop in ieder geval mijn pupkopers zo te kiezen dat ze zich wel aan het contract houden.
In dit geval heeft de pupkoper zich aan de afspraken gehouden en de pup terug gebracht en daar ben ik echt gruwelijk blij mee.
Sym is intussen hier weer terug. Het is een piepklein manneke, maar voor de duvel niet bang.
Z'n moeder herkende hem meteen en dus kreeg hij meteen op z'n kop, de arme.Zindelijk is hij ook niet en met 15 weken wordt dat wel eens tijd.
Rond zijn nekje heeft hij kale plekken dus ik vermoed dat de halsband dag en nacht om is geweest en ook veel te strak
we gaan hem in ieder geval de komende tijd eens goed observeren.
Fijn dat hij weer terug is! Ik hoop dat er verder niet al te veel mis is met het kleine mannetje!
Wel naar van die kale plekjes in zijn nek, het lijkt mij dat je een halsband toch regelmatig even checkt of hij niet te strak zit? Zeker bij een pup die nog groeit! Sommige mensen...
Jeetje Marianne, wat een naar verhaal. Gelukkig is hij weer bij jullie terug. Sterkte ermee.
Het kind laat de pup niet met rust? Wat een reden om een hond weg te doen.
Wat te denken van het kind op te voeden?
Wat heb je toch vreemde mensen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Onze Sym, terug bij zijn mama" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?