kruising mastino/bordeaux

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

[email protected] (Gast)

beste mensen, sinds maanden verdiep ik mij in de molosser, nu is mijn intresse gewekt bij een kruising mastino(teef) en bordeauxdog(reu) nu ik me hier verder in verdiep en het hele web nageplozen heb ben ik geen steek verder hoe de ontwikkeling+ uiterlijk(foto's evt) is bij deze honden, kan iemand mij verder helpen!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kruising mastino/bordeaux" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Del Montagna Oro (Mi)Del Montagna Oro (Mi)

honden foto van Del Montagna Oro (Mi)

ik denk ook dat het moeilijk is om te weten te komen hoe een kruising uitgroeit tenzij er al eens een soort gelijke hond is gefokt maar dan nog is het geen gegeven dat het weer zo een soort gelijke hond wordt.
dus ja succes maar ik denk dat je niet echt verder gaat komen.

django (Gast)

Hallo ik ben zo,n kruising maar ik heb heel veel van een mastino,of dat voor ieder geld. denk dat het maar afwachten is.En mjn gedrag heb ik ook meer van een mastino.
Maar dit zou per kruising verschillend zijn.Zou er binnenkort ff een foto van mij plaatsen.

Gr Django

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Ik plaats graag een GROTE waarschuwing bij dit soort kruisingen.

Deze kruisingen worden vaak door mensen gemaakt die over het algemeen NIET de ouderhonden laten controleren op gezondheid en karakter.

Bijvoorbeeld door BROODfokkers en PUPPYFARM waar 30 soorten honden in de stal zitten..

In beide rassen komen vele ernstige erfelijke afwijkingen voor.

En pup gefokt met niet "GEZONDE" ouderhonden zou wel eens een hond kunnen opleveren die zowel lichamelijk als geestelijk een wrak is...
Waar men erg veel geld voor betaald...

Waarom niet gewoon een GEZONDE hond kiezen bij een rasvereniging vandaan met gecontroleerde ouderhonden...

Slechts ter informatie...
Een gewaarschuwd mens telt voor twee... O-)

Lieve groet, Ilja

honden page profiel hatjehatje

honden foto van hatje

Hoi,


Ik ben het wel met je eens hoor Ilja, En het wordt nu eenmaal geen klein schoothondje, dat mag wel duidelijk zijn :-)

honden page profiel Lindeah DelahLindeah Delah

honden foto van Lindeah Delah

Helemaal mee eens Ilja...

groetjes, Lindeah

honden page profiel Thea/RebbelThea/Rebbel

honden foto van Thea/Rebbel

hoi dlibbers

Ik wens je succes bij je zoektocht.
Laat het ons even weten , als je meer weet,
Ik ben wel benieuwd :-D

Groetjes Thea/Rebbel

honden page profiel La Protezione Migliore Cane corsoLa Protezione Migliore Cane corso

honden foto van La Protezione Migliore Cane corso

ik vraag me af wat voor info je denkt te vinden bij deze kruising??
denk dat je niet verder komt als de rasbeschrijving van beide rassen..
ik zou hier zelf nooit aan beginnen

Django (Gast)

Ik ben er weer ik ben zo,n kruising en ben gezond en lief volgens de dierenarts !!!En mn baas natuurlijk
Een goede baas ,is het halve werk!!!
Een hond is een hond en blijft een hond wat voor een ras ook!!!
Heb je geen vertrouwen in een bepaalde ras honden begin er dan niet aan!!
En weet waar je hond weg komt!!
Maar ga hier aub niet zitten te oordelen over kruisings van honden.Niet alles over een kam scheren!Menig mens weet niet hoe een ras hond is ontstaan!!!

Gr Django

wij hebben een kruizing mastino napoletano x bordeaux dog (Gast)

Ben ik het absoluut niet mee eens...wel met het gedeelte van broodfokkers etc. maar niet van het kruizen van honden want zulke dingen kunnen gebeurd zijn voor je er erge in hebt...wij zijn dus de trotse eigenaars van een kruizing (mama) mastino x (papa) bordeaux dog en is een super beestje! wij hebben zelf ook nog een am. stafford en kijk wij willen geen nestje van die 2 en als onze teef ( de kruising) loops is dan houden we ze gescheiden als we er niet bij zijn en proberen te voorkomen dat onze stafford erop gaat maar als ze eenmaal vast zitten kun je ze niet meer loshalen en ben je vaak te laat.

wij hebben dan onze hond ook weg bij een gezin die op het platteland wonen en toevallig een mannetjes bordeaux dog hadden en een vrouwtjes mastino en het was niet de planning maar wel gebeurd en ik mag niet klagen over wat er uit is gekomen want het is een pracht beest aan het worden bijna anderhalf is ze nu!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kruising mastino/bordeaux" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^