Cops ???? die zijn al een tijd in nederland werkzaam
de naam is stads wacht met een gedeelde opsporinga en verbaliserende bevoegdheid
zie los lopende honden
poeppende honden
verwaasloosde honden
dus men maakt heisa van cops hier maar weet nu pas dat in de gemeente sitard geleen die mensen hun werk goed doen MAAR
wat ik niet begrijp is : nergens een plaats om de honden los te laten en je betaald wel je wegen belasting voor je hond hihihi honden belasting je mag hier alleen met aangelijnde hond lopen ..
ergelijk doe het daarom ook niet ztaat goed appel op mijn hond ..dus
en ben vaak in het bos maar daar mag hij ook niet los ..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "animal cops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
dan wet ika l wat ik ga doen al ik volwassen ebn !
ik vind het zo leuk
alleen het is altijd zo laat nu
me pa moet het voor em opnemen xd
Dan krijg je nu nog de vraag als het echt komt.
Welke opleiding moet je volgen ?
Politie of dier.
Whahahaha.
Volgens mij word het ze allebei.
Maar idd top dat ze het hier ook willen.
Ps: ergens in nl is het er al !(kleine groep maar het is er wel)
Ik denk dat het meest redelijke is als ze speciale opgeleide poltieagente(n) "gebruiken"!
Dus eerst de politie opleiding en dan met cursussen de "dierenpolitie".
Maar ja, hier in Nederland denken ze toch altijd als eerste aan het geld plaats aan de welzijn van de dieren
Dus nu zijn er "boa's" Buitengewoon opsporingsambtenaar, en dan ook gewoon op straat rondlopen én op de dieren letten, dat gaat gewoon nooit lukken!
Groetjes Ramona
Ik denk dat het juist goed is dat het niet uit het potje van de politie moet komen. De ogen lopen overal, de sterke arm der wet moet nog wel van de politie komen. Maar dat is in Amerika ook. Gaan ze privé terrein op, agent erbij. In beslagname, agent erbij.
En ik wil niet discrimineren, maar er lopen nogal wat mensen van niet-Westerse afkomst bij de stadswacht hier. Veel mensen die niet deze Westerse achtergrond hebben kijken toch anders aan tegen dieren. Ik vraag me dus wel af hoe de motivatie zal liggen om er iets aan te doen.
En ik denk hier aan de voorbeelden van Egyptenaren die (nog) niet het voordeel inzien van een goed verzorgde ezel of paard en die dieren met grote wonden laten lopen. Er zijn nog veel landen en culturen waar dieren nuttig moeten zijn en niet als knuffel en leefstijl worden gezien.
Hoi Sky,
Dat zou wel een goed idee zijn, dan is er tenminste veel minder dierenleed in Nederland.
Groetjes Sonja Vissers.
Even een reactie. De BOA's die wij hier in Nederland hebben rondlopen hebben hier in Nederland een opleiding gehad voor dit beroep, en hanteren bijgevolg dus ook onze wetgeving en daarin staat dat een dier niet met wonden of dergelijke dingen mag blijven rondlopen zonder de benodigde verzorging.
Dan kan deze persoon 1000x uit een ander land komen, hij / zij moet zich ook aan de Nederlandse wetgeving houden, daar hebben ze een contract voor getekend. Dus die zorg kan ik je uit handen nemen.
voor de rest, er staat een dierenwetgeving aan te komen, waarin strengere straffen voorkomen voor het mishandelen en verwaarlozen van dieren, vraag me niet hoe streng, maar ik hoop HEEL STRENG!!! Ook sex met dieren wordt strafbaar, lijkt me al met al ook wel tijd worden, maar goed, beter laat dan nooit.
Als wijzelf de hand ook eens in eigen boezem steken en de mensen om ons heen (als wij het zien) aanspreken op het verwaarlozen en / of mishandelen van dieren, ipv bang zijn om in te grijpen!!! En beginnen bij het begin natuurlijk, door de kinderen in deze wereld respect voor de medemens en dieren bij te brengen, dan zal er al veel dierenleed voorkomen kunnen worden, want dat is waar het tegenwoordig aardig aan ontbreekt. Veel kinderen zien een dier als een voorwerp en niet als een levend iets wat ook rechten heeft. daar moet dus ook verandering in komen. Ja, het zijn inderdaad veel kinderen uit buitenlandse culturen die de dieren zo zien, en je kan je niet bemoeien met de opvoeding van andermans kinderen, maar je kan ze er wel op aanspreken, dat wij dat in Nederland zo niet doen en tolereren. En als dat nu in het vervolg in de wetgeving komt te staan ............................. ik juich dat van harte toe.
Groetjes Betina
Ik had het ook niet over wonden ofzo, maar over een hond die hele dagen in de tuin zit zonder beschutting en dergelijke, of die langzaamaan magerder lijkt te worden zonder (nog) vel over been te zijn. Volgens mij is dat maar net of je er interesse in toont dat het je doet zien of niet.
Net zoiets als het eeuwige dat mensen het dopje niet op de tandpasta terug doen, de vuile onderbroek die in de slaapkamer blijft liggen e.d.: het komt gewoon niet in ze op, of ze zijn in hun hoofd met iets anders bezig waardoor ze het vergeten.
Zo kan ik me dood ergeren aan een aanrecht dat vol staat met vuile vaat, maar mijn vader ziet het niet. Pas als ik meld dat ik niet kan koken omdat er geen pannen meer zijn, of hij geen koffiekopjes meer heeft, doet hij er wat aan.
Ik weet dat ik gelijk zal solliciteren naar een baan in die sector, maakt niet uit wat als ik er maar bij betrokken ben en dat ik wat kan doen voor die weerloze dieren.
Lijkt me gaaf! Ben benieuwd! Ik kijk ook altijd K9 dogs op animal planet ook altijd gaaf om naar te kijken!
ten eerste het het niet honden politie maar dierenpolitie
en ten tweede is het heel moeilijk om daar te komen werken want je krijgt een hele zware training want je moet ook een paar politietrainingen doen
en er willen veel mensen werken waardoor het dus heel moeilijk is en je moet volgens mij ook heel lang naar school
Ik lees al een tijdje hier op het forum zonder te reageren...Voor het grootste deel vind ik het een geweldig plekje om meer over honden te leren maar merk ook dat er steeds vaker in verschillende topics over "buitenlandse mensen" gesproken wordt...meestal als voorbeeld hoe je met de dieren niet om moet gaan.
Misschien is het niet discrimineren maar het is minstens wel generaliseren en in zo'n topic als deze eigenlijk onnodig vind ik.
Mika - hondengek van buitenlandse afkomst dus.
Zo zo jullie hebben nogal een verwachting van dit zogenaamde animal cops.
Sorry hoor maar de nederlandse politie is een lachertje, vroegah toen ik nog een klein shifu/tje was, als je dan zei, ik ga bij de politie, dan keken je vriendjes je vol ontzag aan.
Tegenwoordig als je zegt ik ga bij de politie, dan beginnen ze keihard te lachen en ben je een kansloze, en dan hebben we het over het gezag.
Als je in Nederland zegt ik kwam de duitse politie tegen, daar hebben ze wel ontzag voor, omdat duitsers wel handelen.
Als in amerika niet word geluisterd word je gewoon neergeslagen, onder stroom gezet, of pepperspray in het gezicht.
Hier in nederland kennen ze alleen het kladblokje voor de bekeuring.
Dus verwacht er niet teveel van, waarschijnlijk een vermannende foei dat mag niet, en ze rijden op hun fietsje weer verder met die ´leuke´ helm op
Volgens mij is via de partij van de dieren zoiets gestart in Capelle a/d IJssel. Heel goed initiatief maar helaas nog te weinig wetten....
goed zeg...dan wil ik er graag werken om die zielige dieren te redden
ja van mij mocht het al jaren geleden komen
maar voor dat hier echt in werking is zal het nog wel wat jaartjes duren
eindelijk wordt er nou eens iets goeds gedaan voor de dieren vindt het persoonlijk hard nodig dat er meer mensen bij komen.
Dit is echt geen overbodige luxe er zijn zoveel honden en andere dieren die het echt slecht hebben dus pak die baasje maar goed en hard aan
Ik ben ook heel blij.
Alleen vraag ik me af, hoe ze dit gaan uitvoeren.
Ze gaan samenwerken met de dierenbescherming.
Maar ja, wanneer komt de politie en wanneer de
dierenbescherming.
Stel maar eens een hond zit de hele dag alleen,
krijgt wel genoeg te eten en drinken, maar is eenzaam.
Komen ze daar ook voor ?
Want in het verleden kwam de dierenbescherming niet
binnen, als de baas de deur niet open deed, daar
waren ze niet bevoegd voor.
Ik vraag me dan ook af, of de bevoegdheid zover
gaat dat ze naar binnen mogen, zonder gerechterlijk
bevel en of de politie dit doet of de dierenbescherming.
Dion Graus is ook met de wetgeving bezig.
Als een paard in de hete zon buiten staat, zonder
beschutting en zonder eten en drinken, is dat
dierenmishandeling, die je kunt zien en waarbij
ze ook zo kunnen ingrijpen.
Maar het verborgen leed, dat vraag ik me af.
Of zoals baasjes van honden die een andere hond
bv. sterk verwonden of doden, krijgen die dan een
waarschuwing en de hond nog steeds een spuitje ?
Er zal nog veel moeten gebeuren.
Maar ik ben heel blij, dat het nu eens eindelijk
op de kaart wordt gezet.
Daar horen ook boeren bij, die hun slachtvee mishandelen bv.
En beste Jeffrey, misschien kun je je eens via
mail melden bij Graus van de PVV.
Die heeft dit op de kaart gezet.
Was in het verleden ook al bezig met dierenleed.
Ging bij dierenbeulen aanbellen en die werden dus
voor schut gezet op tv.
Had programma's over dierenleed op de limburgse zenders.
Hoe vaak dit niet naar voren werd gebracht de laatste
jaren in de tweede kamer.
Niemand van de regerende partijen had hier een
boodschap aan.
En we kunnen zeggen wat we willen van de pvv, wilders
heeft dit toch maar voor elkaar gekregen.
Want als de VVD en de CDA alleen hadden gaan regeren,
zonder de gedoogsteun van de pvv, was dit nooit gebeurd.
Wat de pvdDieren niet voor elkaar heeft gekregen,
die toch hoofdzakelijk voor de dieren in de tweede kamer zitten, is nu bijna werkelijkheid.
Het gaat de goede kant op.
In de usa is het een eer voor de dierennpolitie
te werken, zo moet dat hier ook gaan straks.
En dikke straffen voor dierenmishandelaars.
Inderdaad, het is een leuk initiatief, maar het staat of valt inderdaad bij wat voor bevoegdheden deze dierenpolitie gaat krijgen. Ik durf hier niet te eggen dat het opsporingsbevoegde ambtenaren worden hoor dus ik wacht nog wel even met de vlag uit hangen.
eindelijk dat hadden we veel eerder moeten hebben. dat is voor mij het enige goede uit deze regering!!!!
ja inderdaad! eindelijk rechten voor de dieren!
hopelijk worden nu ook de broodfokkers aan gepakt op deze manier!
Heel goed plan, en dan hopen dat de mensen andere aan durven te geven, en ook de rechters meewerken en dan mensen met een kleine boete of iets weer nar huis sturen, de straffen ervoor moeten dan ook beter worden.
dat is een super goed idee.
Hadden ze al veel eerder moeten doen
Misdadigers die hogere straffen krijgen, recidivisten
die telkens in de fout gaan, niet meer vrijlaten,
wegen bouwen, en bovenal de hardwerkende mensen
stimuleren, die toch vooral op moeten brengen wat er zoal naar het buitenland gaat aan miljarden.
En zo kan ik nog wel even doorgaan, dus om te melden
dat dit het enige is, dat ze goed doen ?
Hogere straffen heeft geen nut, kost de samenleving alleen maar meer geld. Rehabilitatie is dan nog moeilijker omdat mensen geinstitutionaliseerd worden. Uit al het onderzoek blijkt dat hogere straffen niet werken, dus het is erg populistisch om dit door te willen zetten. Wegen bouwen leidt alleen maar tot meer fileproblemen - ook dat is al onderzocht. Naar het buitenland gaat miljarden - dat is slechts een schijntje van wat wij de ontwikkelingslanden aandoen (onze producten voor een dumpprijs dumpen, zodat boeren en ondernemers daar geen kans hebben hun producten te verkopen en de landen niet toelaten bij de handel, waardoor ze nog meer gemarginaliseerd worden). Dus tja.... die dierenpolitie is idd het enige wat nuttig is.
Ha !!! Eindelijk !
Lees vanmorgen ook in de krant, dat een stel K.. M....n ( benaming van Rob Oudkerk... ! ) in A'dam oud-west een klein hondje, van een 75 jarige mevrouw hebben dood geschopt !!!!
Die vrouw, durft in het donker haar andere hondjes niet meer uit te laten !!!!
Die onverlaten, moeten héél hard en zwaar worden gestraft !!!
Er komen 400 ANIMAL COPS !!! Ze komen als geroepen ! Heel hard nodig !
Veel succes COPS !!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "animal cops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?