hey,
zoals jullie wel weten is zino een handvol met een speciaal karakter. hij begon de laatste tijd het moeilijker te hebben met dominantie en het feit dat ik en mijn man de roedelsregels strikt toe passen . dit hielp niet echt en hij werd nog lastiger . mijn laatste hoop was een GT. deze is inmiddels hier geweest en om een verhaal kort te maken. zino was hier niet op zijn plaats en wij waren niet de geschikte baasjes om zo een karaktervolle hond in huis te hebben. dit heeft natuurlijk mijn hart gebroken en na overleg hebben we besloten het beste te doen voor zino. hij is nu bij iemand die ervaring heeft met dit ras en die hem beter kan opvoeden als ik. mijn moederhart is gebroken maar soms moet je gewoon doen wat het beste is voor hem.
ik wens hier echter geen kwetsende commentaar op aangezien ik er zelf enorm van af zie en hier echt geen nood aan heb.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zino" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hoi ellen,
geen leuk nieuws,ik weet hoe je je voelt,
ik heb het gehad met een kruising tervuerense/duitse herder,
als er een andere hond in huis was dan was ze heel vrolijk en niet te houden,maar zodra die hond weg was werd ze heel neerslachtig en down,dus heb ik voor haar een ander huisje gezocht waar een andere hond was en nu gaat het hartstikke goed met haar.ik kijk ook altijd in het belang van de hond en heb er lang over gedaan om een ander huisje voor haar te zoeken,maar ook zij was hier niet op haar plaats.
ik wens je veel sterkte met de verwerking.
lieve groetjes barbara
hallo,
ik vind dit juist ,,moed en liefde vol!!
je heb de juiste beslissing genomen!!
je hebt gedaan wat je kon,en blijkbaar zat er niet meer in!
top gedaan hoor!!
waarom zou je naar commentaar krijgen hierop?
Ik vind het super dat je jouzelf weggecijfert hebt voor zino.
DAT noem ik een echte baas die heel veel van zijn hond houd!
Om te kiezen voor hem i.p.v. jezelf.
Dat maakt het voor jou niet minder makkelijk dat weet ik dus wil je heel veel sterkte wensen want je zal hem verschrikkelijk missen.
Ik weet hoe je je voelt en leef met je mee. Veel sterkte!
ook ik weet hoe je je voelt. ik heb het zelf ook meegemaakt met een hond. die was ook niet bij mij op zijn plaats. het is echt heel pijnlijk om je lieve maatje weg te moeten doen. je wilt er voor vechten om hem te houden, maar dan lukt het niet. wie kan je dan nog wat verwijten als je alles er aan gedaan hebt. ik wens je veel sterkte met het verwerken hiervan. en wie weet kom je wel weer een hondje tegen die wel bij je past en waar het wel goed mee gaat. En hierbij wens ik je ook alle geluk...op ieder potje past een deksel.
Je hebt gekozen voor hem
Stond hij niet aangeboden op kapaza of 2dehands,durfde je het niet te vragen.
Wens je ook veel sterkte toe xxx
Hoi Ellen,
Heel veel sterkte gewenst de komende periode.
Ik vind dat je een hele moedige beslissing hebt genomen!
Het zal niet makkelijk geweest zijn, maar je hebt er alles aan gedaan om er te zijn voor Zino. Helaas paste hij niet bij jullie en mag hij nu naar een huisje waar hij hopelijk wel past. Super dat je je zo inzet voor hem!
Sterkte hoor!
En trek je niks aan van anderen hoor, jij weet zelf wat je er allemaal al voor gedaan hebt en wat het beste is voor jullie!
helaas hebben andere mensen snel hun mening klaar. ook ik weet daar alles van en ben hierdoor behoorlijk psychisch in de knoop komen te zitten. mijn eigen appartementbewoners notabene die de hond spuugzat werden door het geblaf en gejank, verweten naderhand mij ook nog eens dat ik mijn hond weg heb gedaan. Dit terwijl ik dat ook deed voor hun welzijn. tja...dan zak je wel even door de grond. ze hadden mijn leven al helemaal zuur gemaakt door alles wat er gebeurt was. kortom...ik wil ff on topic blijven...raak je je eigen hond kwijt...krijg je er ook nog ellende bij.
hey joh wat een moeilijk nieuws. Je hebt zo hard je best gedaan. Maar wel gekozen voor het beste voor je hond. Lijkt me vreselijk moeilijke keuze! Ik snap je angst voor comentaar wel hoor. Maar je hebt juist gehandeld. En nu zit je hondje op een plek waar ze weten hoe er mee om te gaan. Je hebt alles gedaan wat in je macht lag dus niemand kan jou iets kwalijk nemen.
Goed gedaan knap van je dat je deze super moeilijke keuze hebt kunnen maken.
hoi ellen ik vind het goed wat je hebt gedaan.je bent voor de hond zijn geluk gegaan en dat vind ik super.maak je niet druk.ik wens je heel veel sterkte om dit toch wel verdrietige nieuws te verwerken en wens je veel geluk toe met een nieuw hondje.
grt noor en een pootje van jazzy
bedankt iedereen voor zijn steun. doet echt deugd!!
maar mis echt mijn ventje, dit is echt de moeilijkste keuze die ik ooit heb moeten maken. maar trek me op aan de gedachte dat hij beter af is .
bedankt iedereen
Vind het een hele dappere keuze. Hoe moeilijk die keus is geweest, je hebt het gedaan voor het beestje.
Heb diep respect voor je
Wat een moeilijke beslissing moet dat zijn geweest!
Daar heb je vast lang mee gezeten..
Ik vind het een heel moedig besluit.
En bewijst dat je echt van hem houdt!
ik wens je veel sterkte met dit alles
Respect! en heel veel sterkte de komende tijd.
Lieve groet Thera
Ik vindt het heel dapper van je
Je hebt naar Zino gekeken en niet wat je zelf wilde
het komt altijd hard over als je dat te horen krijgt dat Zino niet op zijn plaats is.
Maar je hebt gedaan wat je moest doen
Je krijg nu juist alleen maar posetieve reactie`s
Klinkt misschien raar, maar ik heb denk ik het verhaal hiervoor heb gemist... kan iemand mij misschien updaten...
Sorry.......
Ik ken het verhaal hiervoor ook niet... maar het is inderdaad heel moedig voor je om voor Zino te kiezen en te kijken wat het beste voor hem was..!
Dapper hoor..!
Ohhhh wat moeilijk en natuurlijk heel moedig dat je hier voor gekozen heeft.
Enne... houden ze je een beetje op de hoogte, hoe het gaat??
Liefs Sandra
Ik vind dat je er goed aan hebt gedaan en ik kan er alleen maar respect voor hebben!
sterkte de komende tijd.
groetjes wilma
Hoe moeilijk het ook is, soms is herplaatsen écht de beste optie die je hebt.
Jullie hebben er alles aan gedaan en alles uit de kast getrokken om het te laten werken maar soms is dat niet genoeg.
Soms is een dier gewoon niet op zijn plaats bij iemand.
Respect voor alles wat jullie voor en met Zino gedaan hebben. Je hebt gehandeld naar eer en geweten en in het belang van Zino.
Veel sterkte, zoiets is altijd heeeeel moeilijk om te beslissen. Maar als je het voor het welzijn van Zino hebt gedaan, dan is het de juiste beslissing geweest.
Ik ben wel benieuwd waarom die gt dacht dat jullie niet de juiste baasjes voor hem waren?
Sterkte...Moeilijke beslissing..
Soms moet je niet egoistisch zijn en aan de hond denken...
Als je ziet dat hij het naar zijn zin heeft word het dragelijker...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zino" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?