Hallotjes
Neyo slaapt bij ons boven op een apart slaapkamertje in een bench. De bench staat zo dat ie ons kan zien.
Het was eigenlijk ooit de bedoelling dat ie beneden zou gaan slapen maar we vinden het stiekem toch wel erg gezellig met hem in de buurt.
Smorgens hebben we dan een klein ritueeltje.
Als me vriend uit de douch komt mag Neyo altijd ff bij mij(op de dekens)kroellen op bed.
Dat vind ie alltijd helemaal geweldig en laat ie ook goed merken met zijn geknorr
Mogen jullie hondjes ook wel es bij jullie op bed?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wel of niet op bed?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hiervan zijn al veel topics geweest
Mijn hondje komt dus gewoon op bed, of iemand daar nu op tegen is of niet.. hahahah..
hier ook lekker warm
Onze honden slapen beneden. Op de bank, in de bench, in de mand. Ons bed is te klein voor al die hondjes
Ja vind het gezellig.. anders zit zij zo alleen en ik zo alleen.. dat kan niet he.. hahaha..
ik vind het zelf niet zo fris want een hond is en blijft een hond... maar soms met sita lekker op bed spelen ook al mag het niet is wel leuk.. heel soms..
Ik vind dat hondjes niet op bed horen,hoe gezellig het ook is.
Je neemt toch ook geen kind of kinderen in je bed???
Een ieder zijn eigen plaats,maar dat is mijn mening....
Je moe er goed over nadenken. Een keer goed gevondenen je kunt haast niet meer terug. Volgens velen is het rangorde technisch niet zo handig. Hier mag het absoluut niet, hondje wordt ook wat te groot
Storm komt zelfs niet eens boven.
Nee hier worden de rangorde regels heel goed nageleefd.
En daarbij moet ik er niet aan denekn een hond op bed, is natuurlijk ieders eigen keuze.
nee, Borre mag niet boven komen, dus al helemaal niet in bed. Hij heeft een lekker plekje beneden in de bench. Vaak gaat hij daar al liggen slapen als wij nog een film af kijken ofzo, dan wordt het hem te laat! ´s Morgens ben ik als eerste beneden en dan is hij altijd blij om me te zien. Eerst doet hij alsof hij slaapt, gluurt met één oog. Dan doe ik de bench open en rekt hij zich met veel kabaal uit en gaan we knuffelen. Daarna gaan we kijken of er al ergens licht brandt in de buurt , en lopen lekker een uurtje door een slapend dorp. Heerlijk! Dan koffie en de krant en een bak met brokken voor Bor en als het dan 7 uur is maken we iedereen wakker.
Puzzle en Pim slapen bij ons op de slaapkamer, maar wel in hun mandje. In het weekend mogen ze ons wakker maken en wordt er lekker geknuffeld. Het beddengoed gaat dan toch in de was
Hallo,
Mijn pup van 21 weken mocht ook voorheen bij mij in bed liggen, totdat mevrouw ging grommen als ik erbij kwam liggen, toen heb ik met mijn puppycursus overlegd en hun zeiden dat het een beter idee was om de hond een eigen plek naast het bed te geven zodat ze lager is als jou (in verband met het wat dominante gedrag wat mijn kleine meid vertoond) dus ik denk dat het ook per hond - karakter verschilt.. maar het blijft stiekem leuk haha
ja hoor hier mogen ze ook regelmatig op het bed
@josé: de kinderen kropen vroeger ook regelmatig in mijn bed...erg gezellig hoor
Hey hey, ik heb onze kids ook niet in bed, vooral omdat mijn man lief en ik ook ons eigen prive hebben, en dat geldt ook voor de hond.. geen kijkers gewenst
Bij ons slapen de hondjes ook lekker met zijn allen beneden, de teckels samen in de bench en de andere 3 los. Lekker samen en vind het zelf wel zo fris boven, maar ja das voor iedereen anders he en als het geen problemen geeft, lekker doen.
Groetjes, Sandra
Hier slapen de honden beneden op hun matras, en boven slapen bij ons de poezen.
Ook omdat ik het een prettig idee vindt dat er 'gewaakt' wordt. Als iemand zo dom zou zijn in te breken, staat ie voor een nare verassing
@Honden zijn er lekker mee,sinds die eensgezinswoningen er zijn,de meeste moeten beneden slapen,worden zogezegd uit de roedel gegooid.
Bij mij slapen,zolang ik al honden heb (altijd kleintjes) gezellig op ons bed,alleen Sjenna is mijn eerste grote hond...vindt het te warm ..en slaapt naast mijn bed op 1 matras met deken erbij,zelfs de kat ligt bij ons te slapen
Allemaal in de slaapkamer en nooit geen problemen met rangorde gehad,enne..vies...gewoon ons bed meer verschonen.
Groetjes
Joke
mijn hondjes slapen lekker beneden,
rex in zijn bench,
sjaida op haar kleed op de bank.
vroeger lagen mijn honden altijd bij me op bed,
maar op den duur lagen we ongelukkig,
en de honden languit.
ze zijn het nu gewend,
maar moesten er eerst aan wennen,
keken me zielig aan als ik na bed ging.
Sam slaapt beneden in zijn bench
CASper slaapt ook weleens bij ons in bed. Normaal gewoon beneden maarals hij bij onsop bed slaapr ligt hij keurig op het voeteneind tot een van ons wakker is en zegt dat hij tussen ons in mag liggen
Genieten voor alle drie.
Oh en kinderen liggen ook wel eens bij je in bed toch?
Casper is ons kind
@Jose,
Ik neem wel mijn kinderen in mijn bed, bij angst, bij ziekte en wanneer ze het om wat voor een reden dan ook moeilijk hebben!
soms mag bambi s,avonds op bed bij mij en als papaa dan nar bed gaat haalt hij ze weer weg. of ze mag s,morgens even.
maar op vakantie en met oud en nieuw mag ze zowiezo de hele nacht bij mij in bed altijd zo gezellig
Hoi Christel,
dat snap ik,dat deed ik zelf ook,en ook op zondag voor het na beneden gaan even lekker knuffelen in bed met de kindjes,dat bedoelde ik ook niet zo hoor.
Maar ik vind dat met honden toch anders,het is wel een hond.......
onze honden slapen beneden, deels omdat twee honden in bed wat veel is en omdat de labrador geen trappen thuis loopt.
de cocker komt als de deur open is wel na boven, die vind het heerlijk om bij je te liggen, maakt niet uit waar.
lucky echter hebben we nooit mee na boven gekregen, ook niet met koekjes op de trap, ze kan wel trappen lopen hoor, want als we bij onze dochter op visite gaan, moet ze ook trappen lopen in het portaal bij haar (denk dat het bij ons te smal en te donker voor haar is)
Simba slaapt altijd beneden in haar bench!
Bij ons slapen ze ook beneden.Ieder eigen bench
Past niet in bed hahah en de haren die je krijgt op bed:S
NOrmaal slapt bambi ook gewoon in haar bench beneden hoor. vindt mama ook wat frisser haha. nou bambi kent goed haar plaats, ookal mag ze SOMS in bed. maar dat is natuurlijk per hond wel verschillend denk ik.
Onze honden slapen ook beneden. Promise op de bank en Duuk (nog) in de bench. Ze komen alleen boven als ze gewassen worden. En dan voelen ze zich zichtbaar niet echt op hun gemak boven. Maar dat is natuurlijk ook een kwestie van gewenning.
Toen we Duuk nog niet hadden, zijn we eens met Promise een paar dagen naar zee geweest. In onze hotelkamer hebben we haar wel op bed laten slapen. Erg gezellig, maar altijd, nee voor ons niet.
Nee Butch mag niet op bed. Hij kan ook niet eens naar boven dus das makkelijk. Maar anders zou ik het nog niet doen hoor. Al die haren
Sammy gaat de trap niet op en ik ga het haar niet leren ook
Normaal een hond verhaard{sammy niet}nee geen hond of kat in bed ze hebben hun eigen bed
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wel of niet op bed?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?