SNEL hulp gevraagd!!!!!!!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel danielledanielle

Ik weet niet of jullie nog kunnen herrineren dat ik enige tijd hier een vraag stelde over mijn retriever die 2 paracetamols had opgegeten?!

dat is inmiddels 3 weken geleden ong.
Maar sinds eergister braakt ze enorm veel, is hijgerig, grommerig, en net toen ze braakte stonk haar braaksel naar ontlasting!?!?! niet enorm sterk, maar de geur was er..
Mijn DA is niet berijkbaar en hoop hier even een antwoord te krijgen, Na het eten van de mollen heeft ze geen raar gedrag vertoond, maar een leverbeschadiging ofzo, is dat dodelijk als je het niet weet? zonder medicatie dus..

Groetjes Dnaielle

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "SNEL hulp gevraagd!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel cintjecintje

honden foto van cintje

Danielle
Het is nu natuurlijk te laat maar ik had toch een andere DA proberen rte berijken. Maargoed.
Ik hoop dat hij het goed maakt. En dat je vanmorgen wel bij je DA terrecht kan.
Veel beterschap
Cindy

honden page profiel ToshiToshi

honden foto van Toshi

beste Danielle,

Hopelijk ondertussen de DA al kunnen bezoeken, maar bij zo iets nooit twijfelen en bij afwezigheid Da naar een andere gaan of een dierenkliniek wanneer er eentje in de buurt is.
Voor ons is het via deze weg moeilijk te zeggen wat je er kan aan doen, daar wij de hond niet zien of kunnen onderzoeken.
ik hoop van harte dat er al beterschap is.
Laat wat weten hoe het onderzoek is vergaan en wat er aan de hand is met uw hond.

Groetjes Toshi

honden page profiel neophyteneophyte

honden foto van neophyte

hey danielle,

mij lijkt het vreemd dat ze er nu pas weer last van krijgt.
maar ik weet ook natuurlijk niet hoe lang en hoe of wat.
dus kan je hier niet bij helpen.

ik zou inderdaad zoals de dames hier boven al zeggen even een andere dierenarts bellen, toch even voor de zekerheid.

en volgens mij valt er aan een leverbeschadeging weinig te doen.
klink rot allemaal.

laten we hopen dat ze gewoon een beetje grieperig is of zo..

groetjes mandy

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "SNEL hulp gevraagd!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^