Kauwen

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel ........goedgekeurde fokker

Hoi! Ik wil Puzzle en Pim verwennen met een lekker (vlees)bot. Wat raden jullie aan? Het zijn kleine hondjes (vergelijkbaar met een Franse Bull qua hoogte), dus het moet niet een halve koeienpoot zijn ;-) ;-) ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kauwen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Lisa & doggsLisa & doggs 3 doggies

honden foto van Lisa & doggs

hoi
ik haal wel een een schenkel bij de slager
kook hem eerst even uit
ze vinden het zalig

groetjes Lisa

honden page profiel MexxMexx 3 doggies

honden foto van Mexx

kippen drumstick? kuikenbout? :-D

honden page profiel ........goedgekeurde fokker

Thanks! Maar nu lees ik vaak dat schenkels e.d. uitgekookt worden en kippendrumsticks e.d. juist rauw moeten zijn. Wat is het beste m.b.t. splinteren?

En in een kippen drumstick zit behalve het grote bot ook zo'n klein scherp botje. Kan dat geen kwaad?

honden page profiel HILLHILL 3 doggies

honden foto van HILL

zo,n bot bij de dieren winkel zo,n kluif,,ruikt heel lekker naar tja ham ofzo..zijn ze hier gek op..

honden page profiel MexxMexx 3 doggies

honden foto van Mexx

Als je de kip rauw geeft is erg geen probleem, dan splinterd het niet.
Van de winkel kan je ook van die witte botten halen, daar kunnen ze ook redelijk lang mee.

honden page profiel Denise, Benji & Hogy.Denise, Benji & Hogy. 3 doggies

honden foto van Denise, Benji & Hogy.

Ik koop altijd van die verpakte botten gewoon bij de dierenwinkel... zitten gewoon nog stukken vlees aan.. ham denk ik ofzo..
Voorderest een kippen drumstick heb ik nog nooit gegeven.. ben bang dat ze erin stikken, heb het namelijk me me vorige hond meegemaakt, bleef er ook een kippenbotje in zijn keel hangen. Kon het er nog net uitrekken.

honden page profiel ........goedgekeurde fokker

Het zijn... eendennekken geworden. Mijn kvv-adresje had er een paar in de vriezer liggen en stelde deze voor. We kregen de tip het goed met een hamer te bewerken en vast te houden de eerst paar keer, zodat ze het niet in 1 keer zouden proberen door te slikken.

Pim vond het heeeeeeeeerlijk! Begon er gelijk aan te kauwen en trekken. Hij heeft heerlijk van de traktatie kunnen genieten.

Maar Puzzle... dat is dus zo'n hondje wat eerst heel uitgebreid aan iets staat te snuffelen voor ze het opeet. En die eendennek vond ze een raar ding. Wel lekker, er naar blijven staren, een keer een likje... maar niet meer. ;-) Morgen maar weer even proberen, ze gunt het Pim ook net als hij alles opeet, dus dat komt wel goed!

honden page profiel MexxMexx 3 doggies

honden foto van Mexx

Eendennek is idd een goede. Voor kleine honden best geschikt (hier is het krak en slik :-p).
Kip kan je ook doen, maar dat is weer kleiner dus minder knagen.
Als ze eenmaal het door hebben hoef je ook niet meer het plat te slaan.
Trouwens eend vinden niet alle honden wat ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kauwen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^