
had ze vande week eff gedoucht..en beau liep al weer wat mank(ik dacht van de atrosse) maar bleek dat ie scheuren in zn zooltje had,,en zn 5 teentje/klauwtje was de nagel kapot..dus vaseline erop en sokje aan(want meneer slikt en likt alles eraf)blauwe/roze hahaha efin die waren snel overleden? samen met erra heeft ie ze gesloopt..dus gisteren schoentjes gekocht..andere creme(advies van vriendin() gebruikt het voor alles?SUDOCREME 3.89(kruidvat)en de schoentjes aan(komt ook geen troep in wondjes ,,en echt ze wenne er zo snel aan,,prima oplossing ,,kosten bijna niks 8 euro beau maat is M ..POOTJE BREEDTE 6 CM ....WILDE DIT EFF MET JULLIE DELEN...(ACH MISCHIEN WISTEN JULLIE DIT OOK AL WEL...(schoentjes kun je wassen)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mn ventje heeft schoentje..ivm kapote zooltje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ach, arme Beautje-baby... Sneu zo'n pijnlijk voetje.
Dobber loopt ook een beetje mank. Heeft last van zijn kussentje. Misschien moet ik hem ook maar een schoentje aantrekken. Waar haal je die?

dieren winkel..kleinere maten zijn ook weer wat goedkoper,,eff breedte van pootje,,das de maat..6 cm is maat m echt help enorm
3 doggies 
ahhh arme beau!! hoop dat het snel weer goed komt, moet tegelijkertijd wel weer lachen omdat uggs hahahaha

lisa hier eff beau ,,hill is niet goed bij,,,eerst roze en blauwe sokjes,,gr die heb ik mooi met erra gesloopt..en nu baby creme (gebruiken ze voor billetjes) jakkie smeert ze op mn pootjes ,en dan moet ik die flikker glimmende nep uggs aan,,(ps niet eens echt,,pffffffffff ..HELLLLUP
pft.. voor 4 mag ik hopen?
Ik hoor dat de achterpoten een andere maat hebben en dat je dus per 2 paar moet kopen?

geen idee,google,maar gewoon eens op honden schoentjes komen de raarste dingen,,hahahh tja duur grapje kun je beter nog 4 van die beau aan heeft kopen,,zet je er sport op hahaha hondje kan toch niet lezen(toch)
3 doggies 
jeetje dat daar nog zoveel keus in is.. hahaha 
die beau vind die de zalf niet lekker? hier ook niet hoor als ze cremetjes of luchtjes ruiken gaan ze altijd niesen hahahha
3 doggies 
Hahaha sjiek hoor van die "Uggs"
Hopelijk gaat het weer gauw goed met het pootje!

pootje heeld niet echt,,zucht...kijk nog eff aan en anders arts maandag..maar ja wat kan die meer doen..zit zo ver ik kan zien ook niks in/ tja zo,n nageltje kapot,,tot aan vlees,,ga maar na bij je zelf,,doet al zeer?

Ach arme beau weer in de lappenmand!
Jij trekt het wel errug ver door door met je uggs-gekte, als er 1 die tas verdient bij jij het wel!!!!!
Beterschap

Voor kapotte zooltjes door de pekel hebben we nu moonboots gemaakt! Kijk maar even op www.DogGoesShopping.com bij Caring Clothing.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mn ventje heeft schoentje..ivm kapote zooltje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?