Dank je wel, lief! Het is echt heel zwaar inderdaad. ):
Ik heb toevallig even gebeld en overlegd met de spoeddierenarts. Ik vertrouw het toch niet helemaal ivm het vele hijgen. Ik zie gewoon dat Liv veel pijn heeft en wil weten wat de mogelijkheden daarin zijn. Maar helaas, ze zeggen opnieuw dat ze qua pijnstilling al op de hoeveelheid zit die ze mag hebben, dus moeten het maar aankijken…
Mocht het nog meer achteruit gaan, dan ga ik er gewoon heen. Ik wil niet achter de feiten aanlopen of haar zo erg zien lijden. Hoop echt dat het gauw beter wordt want dit is echt killing. ):
Qua rompers heb ik voldoende, ik trek elke dag een schone aan en laat de wond zo nu en dan ook luchten. De wond ziet er heel goed uit en is gelukkig ook niet super groot. Zalfjes etc daar blijf ik nog liever even vanaf. Liv is erg gevoelig op haar huid. Ze heeft ook ander hechtmateriaal dan normaal, want ze kreeg enorme ontstekingen de vorige keren op het standaard hechtmateriaal.
We doen het zeker rustig aan. Thanks voor je reactie. :)
Onrustige nacht gehad. Ze heeft veel gehijgd en gebeefd, veel rond gewandeld in de slaapkamer en het tapijt gekrabd uit frustratie en stress.
Haar temperatuur was net 38,3, dus wel beter. Eten nog niet goed. Heeft wel wat gedronken.
Heb het idee dat ze wellicht 0,01% alerter is dan gister, maar ze is nog steeds bevende en af en toe ook aan het hijgen. Dus veel beter gaat het helaas niet.
Zou vanavond uit eten gaan ivm een verjaardag en had een oppas geregeld, maar ik ga het toch afzeggen. Voelt niet goed om haar met iemand anders te laten vanavond. Ze schiet meteen in de stress als ik haar alleen laat.
Hé wat jammer om dit te horen goed van je, om je afspraak af te zeggen. Je hebt toch geen rust als je nu niet bij haar bent.
Het gaat vandaag misschien ietsjes beter. Ze heeft vandaag 2x redelijk gegeten (heb maar maagzuurremmers opgehaald.) Wel trilt ze nog de hele dag en ook af en toe hijgen.. Ik denk dat het trillen echt stress is. Misschien een combi van stress en pijn. Ook bijt ze in dekens, en ik heb gelezen dat dit ook onrust en stress is. Zo zielig. Ik hoop dat dit uiteindelijk over gaat en ze haar rust weer kan vinden.
Fijn dat ze vandaag redelijk heeft gegeten en het ietsje beter lijkt te gaan.
Natuurlijk vreselijk om te zien dat ze nog wel de hele dag trilt en stress en pijn lijkt te ervaren en dat de pijnmedicatie misschien niet het gewenste effect heeft, ondanks dat ze de maximale dosis krijgt.
Maar iedere vooruitgang is positief. Al is het iedere dag een beetje.
Hoe gaat het met Liv?
Ccalendula hadden wij, zalf en shampoo. Wordt gebruikt voor baby billen ook omdat het neutraal is. Kan natuurlijk helemaal fout zijn dus eerst testen op een stukje huid waar het niet dwars gaat liggen. Die heb ik met vertramil honingzalf meegemaakt, vertramil niets mis mee maar ons rakker toendertijd ging niet goed. Bij ons huidige is het geen probleem en ook een goede wondzalf.
Hoi allemaal. Even een update van ons.
De wond geneest gelukkig erg goed. Ik kan ook zeggen dat Liv vanaf gisteren echt meer zichzelf is. Haar staartje doet ook weer gezellig mee hoe we haar kennen. :-) Bij spanning trilt ze nog wel, maar gelukkig niet meer constant. Ze is van de pijnstillers af, topper!!!
Bedankt voor jullie steun en interesse. Liefs!
Bedankt voor je update, fijn dat het beter gaat met haar!
Hopelijk is ze binnenkort weer helemaal hersteld.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?