Hier in brabant weer een bak sneeuw naar beneden gevallen hondjes alweer gelijk naar buiten om te spelen:P
Bij jullie ook weer gevallen of helemaaal niet?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "again sneeuw pret!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hier in west vlaanderen is alles alles weg! regen dat wel!
is nu bezig hier... maar spike heeft n hekel aan de kou. Timo vindt het heerlijk om erin te rollen dus die zal de avondronde wel leuk vinden
Het begint nu net te sneeuwen.. Maar Bram heeft het eventjes te druk met zijn peesstaafje om zich naar buiten te bewegen. Haha! Die ligt alleen maar op zijn rug te kauwen en te kreunen! Pfff!!
Er is niet meer gevallen en is ook niks minder geworden.
Ben er zat van. Stomme sneeuw
Alles is ook verandert in ijs en dat vind ik nog het ergste.
Voordeeltje; je kunt schaatsen hier op het kanaal, das dan wel weer heerlijk!
Ik kijk net naar buiten en tot mijn volle verbazing is alles weer wit en sneeuwt het hier!!! Tja; ik blijf het leuk vinden!
hier dito, wel mooi hoor , weer echt wit nu alle oude bagger bedekt is
Hier in Drenthe gelukkig deze keer geen sneeuw... het dooit flink, iets waar ik persoonlijk erg blij mee ben..
bij ons regent de sneeuw nu weg
Hier in vlaams-brabant is alle sneeuw weggeregend.
Het is hier al de hele dag aan het druppelen en sinds 2uurtjes is et hier echt aan het gieten
Maar eerlijk gezegd heb ik toch liever regen dan sneeuw, kan ik eindelijk weer buiten zonder 3 keer op mijn kont te belanden
Hier is het ook weer aan het sneeuwen met dikke vlokken.
Vanmiddag alleen maar regen en nu toch nog sneeuw haha.
Dus Diesel is straks niet meer binnen te krijgen.
kijk net na buiten en hier in deventer is het dus ook weer aan het sneeuwen,was zooooooooo blij dat de sneeuw bijna weg was!!
Nou hier in Limburg regent het.
Het is echt honden weer he hahahaha die vinden dat wel lekker in de regen
In Gouda ligt er ook weer sneeuw.
De regen heeft vandaag alles weggespoeld en nu is het weer wit.
Hier heeft het geregend eerst en toen ik net de honden buiten liet lag er weer ineens een vers pakje sneeuw. De tuin die vanmiddag weer zwart (zand) en groen keek was ineens weer wit. Niets in de gaten gehad, dus het was een verrassing deze keer.
Eerlijk gezegd hoop ik dat het morgen weer weg is. Ik ben het langzaam aan weer zat aan het worden. Van mij mag het kei hard vriezen dat vind ik helemaal niet erg. Maar al die sneeuw en regen moeten ze maar boven laten nu even ... alhoewel het wel ontzettend mooi blijft kijken. Dubbel eigenlijk ...
Ben ik net aan het vertellen dat het regende ja witte vlokken.
HET SNEEUWD
ja er licht weer sneeuw westie wou al weer gelijk buite rennen
Joehoe ja hoor hier al zeker 5 centimeter in Dodewaard
hier in het noorden nog geen sneeuw of regen,maar is onderweg hoorde ik net op het nieuws,morgen bij het opstaan zal de wereld wel weer wit zijn
gr liesbeth
Blehhh. ik mag het toch niet hopen he ?
Vanmiddag was het grotendeels weggeregend en toen viel er rond achten weer een heeeel dun laagje sneeuw
Ik hoop dat het morgen gauw weer weg is !
het zou +6 graden worden, dus moet lukken !
Woezel is er ook klaar mee vlg mij , anders ik wel !
Hier bijna geen sneeuw meer, alles is weggeregend. De vijvers zijn nog wel bevroren, maar dat is ook aan het smelten.
groningen ook weer sneeuw
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "again sneeuw pret!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?