Ja hier gaat de extra band er voorlopig echt niet meer af, was gewoon onnadenkend van me.
Dank je!
Ja het lijkt er op dat hij snel hersteld van zijn angst, hij blijft er niet in hangen.
Dit is bij Sam ook, die kan daarna gewoon vrolijk zijn, behalve bij een vlieg in huis en vuurwerk.
Dan kruipt hij weg en zie je hem niet meer, met vuurwerk heeft hij geen interesse in voertjes, met een vlieg kan ik hem er uit lokken.
Ga ik de vlieg vangen dan kijkt hij mee, in het begin was hij bang als ik de vliegenmepper pakte en sloeg naar de vlieg, maar nu niet meer.
En hij is er eigenlijk nog maar zo kort, dus ik vind dat het goed gaat zoals jij het verteld, heerlijk hoor.
Ja onweer en vuurwerk hebben we nog niet gehad, ik ben benieuwd.
oh ja, onweer ook, nou gelukkig nog niet, eerst maar zo veilig mogelijk voelen.
Ja pcies.
Meester in chillen Kees zo te zien.
Fijn dat het zo goed gaat.
Ja super he, dank je.
Wat fijn om te lezen dat het zo goed gaat. Goed dat je na de ontsnapping weer een extra buikriem omdoet, achterwaarts kunnen ze uit veel tuigen ontsnappen en dit wil je niet nog een keer meemaken.
Nee klopt, ik heb er nachtmerries van gehad.
Lekker zoet filmpje, vergeten de microfoon uit te zetten.
Beetje heel erg laat, ben er niet zoveel meer..... Maar van harte en heel veel geluk met Kingsley!!!
Dank je Bulleke!!!
Binnen wordt hij wat vrijer, vandaag heeft hij Paddy's mand ingepikt.
Hoe reageerde Paddy erop? Ik weet niet of Paddy het type te-goed-voor-deze-wereld is, die dan zijn mand meteen afstaat en verderop gaat liggen. Ligt Paddy daar altijd in, als in 'zijn eigen veilige plekje eigenlijk iedere dag?' Ik zou het in ieder geval wel een beetje in de gaten houden. Alternatieven zijn natuurlijk ook mogelijk: dat ze samen in dezelfde mand kruipen.
Paddy vindt dat helemaal prima, hij gaat wel op de bank of op bed liggen. Of op de grond, dat is nog t meest favoriet.
S avonds ligt Paddy wel vaak in de mand. Als hij er al in ligt mag Kingsley er niet in, tot nu toe heeft hij dat ook nog niet gedaan.
Samen in de mand zie ik niet gebeuren, maar wie weet ooit.
Sinds mijn bed in de woonkamer staat is dat Paddy's favoriete plek.
PPfff ff de eerste de veluwe op aan boswandelen en zwijnengeur.... Mijn vrouw kan dan toch heel hard rennen en ook iets van american football om hem te pakken te krijgen
Tip? Ipv muziek als ie het goed doet? Volgende keer achtergrond van vuurwerkgeluid en dan zacht volume beginnen.
Zit je wel in t goede topic? Anders snap ik m ff niet.
Neeuhh. Je hebt kei luid muziek op. Momentum kan dus werken als je zachtjes opbouwd met vuurwerk geluiden. Heeft hier altijd prima gewerkt.
Oh dat, hier nooit. Ze gooien hier met bommen, daar valt niet tegen te trainen.
Wat wel scheelt is dat we nieuwe kozijnen en ramen hebben. En het dak wordt nog geïsoleerd. Dat houdt veel meer geluid buiten.
Jawel, woon tegen de randstad en binnen 2 jaartjes? en op het balkon ook kijken. Heb eigenlijk nog nooit wat anders meegemaakt met mijn dierkes maar doe mijn best er ook voor omdat ik weet dat het losgaat hier. Laat ze ook nooit alleen op die dag.
We hebben die discussie ook al zo vaak gehad. Je best doen om angst te voorkomen geeft nog geen garantie dat het ook lukt.
Lucie is helemaal niet bang voor vuurwerk, Paddy krijgt er epileptische aanvallen van. Heb ik mijn best dan niet gedaan voor Paddy? De ene hond is de andere niet.
Vroeger had je cds met vuurwerk geluiden, die heb ik grijs gedraaid bij alle pups en herplaatsers. Maar dat is niet het echte vuurwerk, dus daar heb je echt helemaal niks aan.
Paddy gaat gewoon lekker rustig naar het pension en met Kingsley zoek ik een hotelletje denk ik, afhankelijk van hoe het gaat vanaf de Kerst.
De trimster waar we gisteren heen zouden belde af wegens ziekte, ik heb het toen zelf maar af gemaakt voor zover ik dat kon. Vooral de effileerschaar gehanteerd. Ik vind t ook wel prima, eigenlijk is de reis en het bezoek nog een beetje te veel voor hem, dus we laten het eerst zo.
Hij heeft erg veel last van de warmte dus we doen het rustig aan deze dagen.
Paddy pikt Kingsley's dekentje ook gewoon in, en Kingsley vindt dat prima. Heel fijn.
Heerlijk die positieve berichtjes, Kees.
Een tijd geleden kondigde je de komst van een lab-hond aan.
Gaat dat ook nog door, of heb je dat even op de lange baan geschoven?
Nee dat heb ik uitgesteld naar volgend jaar. Niet vanwege Kingsley, maar vanwege een grote renovatie van mijn huis. Die stond niet gepland, maar blijkbaar hebben ze geld te veel. Dat is veel te onrustig.
We hadden zo'n lol met de Kong, maar Kingsley heeft hem weg getoverd. Ik kan hem nergens vinden. Het is ook lastig zoeken, hij is zwart en het is in huis redelijk donker. Als ik m niet snel vind koop ik wel een nieuwe, een rose denk ik, die vind ik sneller terug en die is ook iets groter.
Kan Paddy hem niet vinden als je : zoek Kong! zegt.
Nu maar hopen dat Kingsley hem niet opgegeten heeft...
Ik kwam onlangs langs een tennisbaantje waar in de struiken naar een bal gezocht werd. Mijn Pepijn heeft niets met ballen, dus zal niets zoeken of vinden.
Maar 's middags liep ik er met buurhond Bas langs en zei : Bas Zoek Bal! Binnen een minuutje kwam hij te voorschijn met bal.
Haha nee hij heeft m zeker niet opgegeten, hij liep er wel mee in zijn bek en dan weer laten stuiteren. Zo zal hij wel ergens onder gestuiterd zijn.
Als er geen voer meer in zit gaan ze dat ding echt niet zoeken, ze staan mij heel dom aan te kijken, zo van zoek lekker zelf wij gaan wel slapen.
Ik kom m wel weer een x tegen, waarschijnlijk de dag na dat ik een nieuwe heb.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?