rijen

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Tim † Yoran RixtTim † Yoran Rixt

honden foto van Tim † Yoran Rixt

wij hebben een gecastereerde flatcoated retriever van 3jaar en 7 maanden. we hebben hem nu ongeveer 2wk. als je met hem aan het spelen bent of als de kinderen aan het donderjagen zijn over de vloer dan gaat hij tegen de kinderen oprijen. hoe leer ik hem dit af.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rijen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel bonnybonny 3 doggies

honden foto van bonny

Ik zelf heb dus drie reuen en 1 teefje(ja hoe bestaat het he.) en die reuen hebben dus ook in het begin gerijd..maar ik was daar heel consequent in om dit af te straffen. Ze doen het alle drie niet meer.
Ik zou dus heel duidelijk maken aan de hond dat dit niet mag. In het begin pakte ik ze in hun nekvel en zei foei..later hoefde ik alleen foei te zeggen en ze wiste het al. Nu is het opgelost..misschien heb je er iets aan.

honden page profiel Gerdine van der LindenGerdine van der Linden 3 doggies

honden foto van Gerdine van der Linden

Honden rijden uit stress of opwinding. Het word ze dus even te veel. Gewoon even tot rust laten komen door ze even apart te houden. Over het algemeen heeft het niks met dominantie te maken. Zeker als ze het bij kinderen doen niet, want die zijn in hun ogen niet hoger in rang dus hoeven ze zich ook niet te bewijzen.

Groetjes

honden page profiel zonnetjezonnetje 3 doggies

honden foto van zonnetje

Ik zou daar niet zo zeker van zijn. ELk spel is een vorm van kijken hoe sterk je bent dus ik denk dat het wel dominant gedrag is en ik zou het nooit toestaan! Fedor probeer het bij mij ook, maar dan is het spel afgelopen!
Als je kinderen aan het donderjagen zijn moet je ook uitkijken met een hond erbij! Hij kan het gaan zien als een opstand en mee willen gaan doen. Leer je kinderen ook om niet te stoeien waar de hond bij is. Zet dan de hond even apart om ongelukken te voorkomen!

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Dit kan zeker door stress en opwinding komen. Haal de hond en kids tijdig uit elkaar.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "rijen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^