Hallo allemaal,
Nu weet ik dat de levensverwachting van een duitse herder rond de 13 ligt, maar hoe zit dit bij ODH's?
Nu is die van mij pas 10,5 week maar toch.
Groetjes Michelle en Mushu
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "levensverwachting ODH" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
een honden leeftijd is niet vaak afhankelijk van het ras, kleine hondjes worden wat ouder dan grote honden, als jij je hond goed beweging geeft, goede voeding en geestelijke spelletjes geeft. goeie aandacht, dan wordt jouw hond misschien ook heel oud.
hopen dat ze niet een of andere nare ziekte krijgt/ maar het oud worden ligt vaak aan de leef omstandigheid.
OK ik denk dat we aan bovenstaande punten wel voldoen.
Onze hond hoeft nooit alleen te zijn, (we doen het soms wel om te oefenen en voor noodgevallen,
Maar we hebben altijd oppas en ik werk drie dagen waarvan twee in het weekend dan is mijn vriend thuis en als ik donderdags moet werken dan kan ze mee naar het werk van m ijn vriend.
Voor krijgt ze brok van rc german shepard. en daarnaast vers vlees. Geestelijk uitdaging voldoende, en beweging ook (woon letterlijk 100m van het bos,) dus met uitzondering van nare ziektes zou ze nog heeeel lang bij ons kunnen blijven
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "levensverwachting ODH" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?