Stond wel ff aan te geven op ons plateau vensterbank..... ik wil meer ontdekken. Laatste ronde mens? Eerst even plassen en dan gaan we Hij krijgt ook al zijn kraag terug en dat van alleen lopen. Ben echt benieuwd wat de DA zegt in deze kruising aan gewicht. Zeker geen 11 kilo denk meer aan 12.5 of 13
Het is zeker een mops, mensen contact vind echt geweldig.(iets met een kraag en UK) We zijn nu aan het modderen om hondentaal buiten huis te leren. Hij wil wel maar heeft geen notie hoe backoff signaal. Misschien dat de ballen chop gaan helpen, teefjes gaan prima voor nu. Reutjes is ff kijken wie gaat liggen.
Geen idee, hij zou drie zijn maar denk dat hij veel jonger is dan dat aan zijn gedrag te merken. DA vermoede ook dat hij veel jonger is.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?