Ach, je bent niet de enige die daar last van heeft. Des te groter is dan vaak de opluchting als het vanzelf goed blijkt te komen!
Ik heb contact met een honden coach, binnen twee weken waarschijnlijk de eerste afspraak. Het contact via de mail en de info op de website voelen heel goed. Ik word onzeker van Diego's gedrag (het uitvallen aan de lijn, los gaat alles top. Maar met bananen in zijn oren laat ik hem juist minder los lopen) en die onzekerheid versterkt waarschijnlijk juist zijn gedrag weer... Stukje begeleiding gaat heel fijn zijn!
De kleine was ook moe en in plaats van op de bank liggen is hij naast Hummer op het kussen gaan liggen haha, die 2 zijn bijna altijd samen.
Willemijn wat een verhaal,ik zie het zo maar voor mij. Kunnen we weer eens met zijn allen lachen.
Martin gelukkig doet je cv het weer.
Heb vanmiddag in een luie stoel(nu is het zonnetje weg) een pulp boek gelezen dat boek van Gordon,ik heb een e-book abonnement kan ik voor 10 euro in de maand onbeperkt boeken downloaden,zou het boek zelf nooit kopen.
Maar wat roddels op een mooie lentedag.
Vigo geniet ook,nog altijd neemt hij overal zijn bot mee naartoe.
(hij lijkt een dikke buik te hebben maar dat is niet zo,het is de slechte fotograaf)
Ja het kussen is nu nog wat groot maar Hummer wordt ook groot haha, heb 2 van deze kussens, 1 in de woonkamer en 1 in de slaapkamer.
Wij hebben hier geen zon gezien, en het was echt heel koud hier....had mijn jas in de was gedaan, maar vanochtend echt weer nodig gehad, en dikke buik, ja het lijkt wel, hahaha.....en wat heerlijk dat grastapijt voor Vigo....
Hier ook en heel groot orthopedisch bed , voor Bams, heb het nu beneden liggen en ze maken er allebei gebruik van.....samen gaat niet, het is 200 x 150 groot.
Jazeker fijn dat de cv het weer doet, zeker vandaag!
Ik ben blij dat Vigo het weer zo goed doet Monique!
Heb de schouderbladen weggehaald, hebben ze morgen nog wat, straks over een uurtje eten.....eend en voor allebei rauwe kipdelen medaillons, en ooooo vooral Ogin doet daar een moord voor..... zelf heb ik ze ook, ik doe ze in de aerfryer, en met wat satesaus erbij, salade, een x in de week vlees, zaterdagavond...heerlijk...en ik eet pas als de meiden gegeten hebben, eerder niet.
Kachel nog aan, Martin ?
Je moet het zelf weten natuurlijk. Maar feit blijft wel dat de k9 op de schouders ligt en de bewegingen belemmerd. Dat zal bij een Ambull hetzelfde zijn als bij een Corgi bijvoorbeeld. Ik zou er persoonlijk dan nog een paar maanden mee wachten, als je echt zo'n tuig wilt.
Ja dat heb ik wel gelezen hoor....hier is de kachel tot de winter nu uit, en gaat niet meer aan, bedoel het niet lelijk hoor, dacht, trek een dik vest aan.....
Ik lig hier 's nachts nog in bed met de elektrische deken aan..
Woh......ik ben dan toch echt een wintermens, heb het nu al warm, hoewel het vanochtend heel koud was, in de blauwe stad stond ook nog een gure koude wind, maar er is geen kachel meer aan hier, tot aan de winter uit.....komt ook door de beren..
Hahahah ik las het in eerste instantie verkeerd ...ik dacht kipmedaillons voor Oging in de fryer met satesaus erbij.
Bamse broodje tonijn en Ogin kipmedaillons met satesaus.
Toen ik goed las snapte ik het dat het voor jou was.
Ik eet meer vlees in de week maar geen grote hoeveelheden.
Ik hou van vlees. Kip,biefstuk,schnitzeltjes,hachee,goulash,balletje gehakt....ik weet het,ik ben erg maar daarvoor heb ik ook hoektanden ik ben een carnivoor.
Onze Man Martin.....is vandaag jarig....
Martin we vergeten je niet, bijna wel, van harte gefeliciteerd Martin....
Voor mij kan het ook niet warm genoeg zijn! Ik kan eindeloos in de warmste sauna liggen, zware wandeling bij 40 graden zonder schaduw? Ach, zolang je genoeg drinkt kan dat best!
Dank je Willemijn!
Goed plan Mirthe!
Hoop dat je handvatten krijgt om het "probleem" aan te pakken.
Geen dank Martin, je hoort bij ons toch, ik wens je een fijne avond , samen met Liz en als je wat drinkt toosten wij met je mee.
Ik ben dol op vlees, echt...maar ik minder even bewust, niet voor altijd, kan niet zonder....voor allebei kipmedaillons straks, ikke drie, oooooo ik verheug me er al op, echt zaterdagavond....en de meiden krijgen ook, met eend van de rol...en nee geen saus en salade dat is voor mij, hahahaha
Ooh Martin! Gefeliciteerd!
Ik koop bij de keurslager hij heeft 3 sterren dat hebben er niet zoveel in nederland,ik weet waar het vlees vandaan komt
hoe het wordt gehouden,ze geven zelfs open dagen dat je mee kan kijken.
Het is wel duur maar dan ga je vanzelfs kleinere hoeveelheden eten.
Maar ik was gisteren bij de aldi voor plantjes en ik zag daar ook 3 sterren biologisch kipfilet,kippedijen en rundsgehakt liggen
Ook duurder maar wel betaalbaar als je geen te grote hoeveelheden koopt.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?