erra en beau zijn elkaars maatjes..maar erra heeft vrouwtjes hond hier op de singels een golden teriever. zijn helemaal wild van elkaar,,en beau heeft dat met een boston terrier en een klein hondje genoemt maja..,,dit is rapas..enn ...portugeese waterhond .
van erra heb ik niet zo veel..die is altijd in de bosjes aan graven etc,,meer op zich zelf en ze rent zo hard ,,als ik foto knip .zie je staart/kop/flits halve honden hahha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wie is je honds beste vriendje/vriendin" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
qwandoo zijn beste maatje is Diesel een amerikaanse stafford das ook een reu , die zit ook wel hier op het forum ,
beiden zijn het van die lekkere lomperds
Jazz en James zijn elkaars beste vriendjes
En James heeft nog zn broertje Frankie als beste vriend hond van vriendin van mij
Ik haha, mijn hond houd eik alleen van mensen niet van honden :P
Maar als ik een hond moest kiezen is het de border van de over kant. Spot, daar kan ze het wel mee vinden.
Heb helaas geen foto :(
Django vind iedere hond super geweldig
En tsja met Maya ga ik vanaf volgende week rondjes voor ze is nu ook pas precies 8 weken oud.
Ik wou eerst wachten tot na de 12 weken enting maar das niet zo slim lijkt me
Groetjes Natasja
Puzzle en Pim zijn heel gek op elkaar. Verder vinden ze alle honden wel leuk, maar echt spelen doen ze graag met kleine hondjes die net zo gek en snel zijn.
Met deze kleine Spanjaard speelt Lola het meest
http://www.hondenpage.com/foto/foto/43554.jpg
Helaas heeft Lola niet zoveel vrienden grote honden gaat ze liever uit de weg en ze is veel te lomp voor kleine honden. Wel kan ze goed overweg met Max een kleine zwarte spitsmix, ik zou hem dan als beste vriend voor haar kiezen.
De pup van de buren, een labrador.
En met onze Boets, alleen is Boets niet verzot op pupjes Maar hij speelt steeds meer met Bo.
Sterre wordt vanwege haar uiterlijk vaak gegrepen door andere honden. Uit t niets vallen ze haar aan Gelukkig komen we vaak n old englisch buldog tegen daar is ze dikke maatjes mee. En met n jack russel reutje kan ze t ook heel goed mee vinden vandaar dat we r n jack bijgenomen hebben want Sterre miste haar maatje Cindy ons oude malthezertje.
Sterre is sindsdien nu 2 weken weer helemaal opgebloeid
Dees
James speelt trouwens ook gewoon graag met alle honden uit t hondenveld. Alleen hij wil heel hard rennen en daagt andere dan uit.. en de oudjes houden daar niet zo van;p Pas was er een markiesje, dat was de eerste hond die James echt goed kon bijhouden met rennen.
Wij kennen nog niet heel veel honden eigenlijk dus ik schat dat het Misty is...die vond hij toch wel helemaal geweldig...
Ow en de buurjongen...maar dat is meer vijand dan vriend..want Storm vind hem niet zo heel leuk geloof ik..maar die foto is toch de moeite waard..
skinny heeft maar 1 vriendin,een 9 jarige golden retriever jacky
zij is van de buren van mijn ouders,elke dag gaan we smorgens om 8.30 een wandeling maken
helaas geen foto
gr liesbeth
net terug van lopen..loopt een heel klein teckeltje altijd stoer met zn vrouwtje..erra was los,..ik doe dan vaak vast,,omdat ik bang ben dat kleine hondjes wat krijgenm,zijn zo teer..maar laat maar zwei ze..(haddeb elkaar al vaker gezien) hahha teckel komt net boven sneeuw uit,,rolde erin,,erra mee rollen...hahha super..geen foto,s..mn batterij was op grrrr
Indy haar beste vriendin is be-jay
die kunnen heerlijk spelen en samen rennen. We zijn toevallig net nog lekker naar de bossen geweest. Hier komen ze voorbij vliegen
DIT IS BE-JAY
hihi dat zou kunnen. Dat is indy haar BESTE vriendin maar ze heeft nog een paar vriendjes hoor.
Megan kruising podenco galgo 9 maanden
Frodo kruising wipphet
Paika heeft 3 beste vrienden
Doris (vriendjes van pups af aan)
Santino (kennen elkaar van 5 maanden, beetje in love)
En natuurlijk Pai d'r nieuwe beste vriendin Lola
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wie is je honds beste vriendje/vriendin" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?