Wat schattig al die kleintjes bij elkaar!
Ben je niet bang dat de scherpe puppytandjes pijn doen voor het baby'tje?
Nee hoor, onze Sietse is een stevig ventje en ik rem de pups op tijd af door ze af te leiden
Dadelijk is het zo ver...
De auto in en hop naar de dierenarts.... de eerste inenting en chip word gezet .. ik ben eens benieuwd wie dapper is en wie toch wat piept...
Enkel Eros zoekt nog een thuisje. Enox zijn gouden mandje is dit weekend gevonden
Oh... en deze foto wou ik jullie ook niet onthouden hij is zo zacht voor de pups
Gechipt en de eerste enting gehad alle 5 waren ze zo stoer!!! Alleen evita heeft een kein piepje gelaten.. bij enox en eros waren de 2 balletjes gevoeld :D
Enkele fotos..
Spulletjes onderzoeken..
Tandjes tonen..
Prikke der in ..
Controleren of de chip juist zit & werkt..
Oortjes nakijken..
En nog eens poseren!!
Flinke pupsels!!!
Wat een prachtige hondjes.
Die kleine fijne puppytandjes op foto 2.
Hopelijk geen last van de enting.
Nee ze stuiteren hier al vrolijk int rond terug
‘t Is dat ik er al twee heb, anders zou ik het wel weten...
Yep. Alleen Eros nog, maar daar komt donderdag iemand naar kijken.
Nog geen tijd gehad voor eeen update.. maar ze doen het alle 5 geweldig .. ik ga proberen donderdag iets uitgebreider met fotos details geven..
Binnen 9 dagen vliegt de eerste pup alweer uit..
Zoals beloofd nog een update... Ik ga regelmatig met een vriendin naar de velden achter ons, daar kunnen de pups veilig rond crossen, van die boer mogen we daar de honden laten loslopen, ideaal voor de pups dus We gaan altijd met 2, zodanig als er eentje op avontuur besluit te trekken, de rest niet alleen gelaten moet worden..
Morgen zijn ze alweer 8 weken, die tijd is voorbij gevlogen!! Ik ga ze missen, maar toch ook wel blij zijn dat de rust een beetje terug keert Ze komen alle 4 in een gouden huisje terecht!
Maandag gaan we nog eens op avontuur naar de markt, ons laatste echte avontuur.. Woensdag dan naar de dierenarts, voor de 2de enting en controle. Als hij groen licht geeft, vertrekt donderdag de eerste pup, Eros, vrijdag vertrekt Elona en zaterdag Enox. Elfie blijft nog een weekje langer op vraag van de nieuwe eigenaars, zij verhuist 3 maart
Enox, binnenkort Joepie
Evita, zij blijft haar naam houden en blijft bij ons
Elona, ook zij blijft haar naam houden
Eros, word Rocco
Elfie, word Seliesje, zij had niet veel zin in de foto's
Ooh wat een schatjes!
Zie ze genieten van de zon geniet nog van de laatste weekjes met ze. Wat zijn ze toch zo lief
Wat een mooierds zijn de mormeltjes geworden! Wat heerlijk dat je ze lekker buiten kunt laten ravotten, ze vinden het ook echt heerlijk, dat zie je! Geniet er nog maar heel veel van deze week!
Prachtige pups.
Als de pups allemaal naar hun nieuwe huis zijn vertrokken, zal je ze best missen.
Je andere roedel honden maakt veel goed; afleiding genoeg.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?