... Binky!
Hij groeit namelijk zo erg... Ben supertrots op hem! Sinds alle Doggydates en sinds dat ik een uitlaathondje, Otis, erbij heb, wordt hij zo zelfverzekerd! Tijdens de wandeling op het strand vanmorgen kwamen we drie Duitse Herders en twee Tamaskans tegen. Tot een paar maanden geleden zouden die hard weggeblaft worden. Nu daagde Binky de jongste Tamaskan zelfs uit tot spel... Terwijl de pup van 13 weken zo'n 3x zo groot is als hij... Kortom: trots baasje hier!
Ik vond dat Binky goed reageerde tijdens de wandeling in reeuwijk! (dat was binky toch?) Gaf duidelijke signalen naar Mila toen hij het zat was op een vriendelijke manier!
Wist nieteens dat hij soms moeite heeft met andere hondjes?(Viel tenminste niet op) Fijn om te horen dat het goed gaat
Dat was Binky idd. Thanks voor t compliment, hier hebben we hard voor getraind.
Wat geinig! Welke Tammies kwam je tegen? :)
Binky is een knapperd, en ik zie ook dat hij groeit! Zag ik op de wandelingen toen al, eerst bang voor Odi, maar bij de tweede wandeling vond hij Odi helemaal niet eng meer!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?