Hallo,
Ik heb een vraagje over de voeding van Indy Maltezer pup van bijna 5 mnd.
Indy kreeg eerst royal canin puppy brok, en groeide goed (te goed. Ze had groeiknobbels op haar polsen.)
Ik had al lang het idee om haar over te zetten op een goede geperste brok. En heb op de Winner dan ook een zak farmfood mini gekocht.
Nu staat ze een week op farmfood, ze vind de brokjes nog niet zo geweldig Maar daar went ze wel aan.
Maar wat mij opvalt is dat ze hele donkere ontlasting heeft is dit normaal????
Nu zijn de brokjes zelf ook donkerder van kleur.
Alvast bedankt,
Groetjes Joke
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Farmfood vraagje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi Joke,
het is heel normaal dat je bijna zwarte ontlasting krijgt van geperste brokken
Groetjes,
Bart
Hier ook donkere drolletjes met farm food,
Charlie vind het ook niet erg lekker en soms doe ik er yogurt of wat gekookte kip doorheen, dan gaat het er wel in. Maar ik vind ook dat ze er aan moet wennen.
prima zo, betekent dat er geen kleurstoffen of wat dan ook in zit. ga lekker er mee door.
Ook hier donkere ontlasting. Als ze het samen met pens/hart eten krijgen ze mooie bruine drollen.
Yenna wilde Farmfood niet eten, een half jaar uitgeprobeerd, daarna op andere brokken gezet.
Maar Bo en Tara, haphaphap op. Tara zet de snelheid, maar Bo eet in rustiger tempo mee.
en heb nog een tip voor je, als je farmfood geeft de geperste brok, en ze vinden het niet zo heel erg lekker, een theelepel tonijn er door heen husselen, heerlijk voor ze. gewoon uit een blikje van de aldi. hoef helemaal niet veel te zijn, gewoon een klein theelepeltje, goed door husselen, moet je eens kijken hoe ze smullen.
Die van ons krijgt op vakantie alleen Farmfood brokjes.
Mijn vriend kon 's nachts Sires ontlasting niet vinden en had mij gezegd waar het ong. lag. 's morgens herkende ik zo welke van Sire was.
Zeer donkerbruin
Beetje vies verhaal eigenlijk
Iedereen bedankt voor de antwoorden!!
Ik ben bij dat "zwarte" ontlasing normaal is.
Af en toe doe ik er ook wat lekkers onder mengen
Het kan ook zijn dat ze nu niet zo goed brokken wil eten omdat ze volop aan het wisselen is.
Tja en geperste brokken kan je niet weken.
Anders zal weer eens wat vers vlees halen.
Het pobleem met vers vlees is dat sammy het niet verdraagt. Maar wel zeer lekker vind
Groetjes Joke
de donkere kleur van de ontlasting heeft NIETS te maken met wel / geen geperste brok of zuiverheid van een brok.
Farmfood verwerkt gedroogd bloed als eiwitbron(hemoglobine poeder) wat de donkere kleur aan de brok en ontlasting geeft.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Farmfood vraagje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?